Právě je 28. březen 2024 23:29

News News of Shutterstock

Site map of Shutterstock » Fórum : Shutterstock

*Fotenie nahoty

Fotil som mamičku ako kojí dieťa,všetky potrebné tlačivá som vyplnil,dokonca aj zaklikol Mature content. no napriek tomu mi fotky vrátili s týmto verdiktom:
A model release with a photo ID attached is required for this submission but was not provided. Models must be over the age of 21. Mamička má tesne pred 30kou. Jedná sa o túto a pár podobných fotiek:

https://depositphotos.com/portfolio-159 ... =318212052

diki za radu.
Read more : *Fotenie nahoty | Zobrazení : 9079 | Odpovědi : 15


Logotypy známých značek, smlouva s fotobankou

Zdravím, měl bych jeden dotaz ohledně logotypů známých značek. Konkrétně jsem ještě na škole dělal jeden projekt, kde jsem musel vektorovat loga známých značek a v té době jsem je bez okolků prásknul na shutterstock a mám je tam dodnes (docela vynášejí). Jednu dobu jsem se bál, že mi za to může shutter zavrit profil, ale nestalo se, místo toho mám u daných log trochu jiné věci ve smlouvě. Konkrétně - Pouze pro redakční použití. ...
Read more : Logotypy známých značek, smlouva s fotobankou | Zobrazení : 5008 | Odpovědi : 7


Účet deaktivován

Zdravím, tak od včera večer zažívám noční můru. Můj účet byl deaktivován z tohoto důvodu

"Shutterstock has discovered that you are submitting images that were previously submitted to Shutterstock. As this is a violation of the Submitter TOS you agreed to upon signing up as a Shutterstock contributor, your account has been disabled."

Vůbec si nejsem vědom toho, že bych měl dva účty na jedno jméno nebo již nahraná videa nahrával znova (věnuji se pouze ...
Read more : Účet deaktivován | Zobrazení : 58669 | Odpovědi : 175


Skript na resize vektoru na 4MPx

Tak jsem plus mínus dodělal skript do illustrátoru, který vezme celý adresář s EPS soubory, převede je na 4 MPx velikost, uloží jako EPS a ještě do nich zkopíruje IPTC z JPG souborů. Skript je pro verzi Illustrator CS5 a teď přemýšlím, jestli by to ještě někdo použil, jestli mám věnovat energii tomu, abych to trochu učesal a sepsal k tomu článek. Takže se ptám, máte o to zájem?
Read more : Skript na resize vektoru na 4MPx | Zobrazení : 4812 | Odpovědi : 7


Shutterstock keywordtool

Na Shutterstocku pribudla nova pomocka keywordtool :D pri v uploade hned vedla ikonky delete. Prakticke ale len pre tych ktory nepouzivaju ine keyword apikacie napr. stocksubmitter ;)
Read more : Shutterstock keywordtool | Zobrazení : 3014 | Odpovědi : 0


Velikost vektoru v MP

Dobrý den.
Při neúspěšném uploadu vektorů na Shutterstock se mi objevila zpráva: "Velikost vašeho díla (ne velikost kreslicího plátna) musí být minimálně 4 megapixely." Rozměry plátna eps souboru jsou 2000x1590 mp. Nevím, co s tím...
Read more : Velikost vektoru v MP | Zobrazení : 8921 | Odpovědi : 8


Velikost EPS od příštího týdne

Shutterstock mění od pondělka podmínky pro velikost EPS souborů, chtějí, aby jeden soubor byl minimálně 4 MB veliký. Jak toho mám docílit? Většinu EPSů mám kolem 2 MB. Jak to budete řešit?
Read more : Velikost EPS od příštího týdne | Zobrazení : 10375 | Odpovědi : 18


Změna algoritmu ve vyhledávání v shutterstock

Zdravím fotobankéři :-)
dělá to jen u mě, nebo shutterstock celkem nesmyslně změnil algoritmus? příklad když chci najít ikonu auta a dam do vyhledávání car icon. tak mi nevyjedou ikony aut ale ikony ruského cara.. to předtím nedělalo :-D je to jeden z příkladů, dělá mi to u vícero věcí. ;) ...
Read more : Změna algoritmu ve vyhledávání v shutterstock | Zobrazení : 3503 | Odpovědi : 1


Žádost o zaslání výplaty

Zdravím, SS mi vždy posílal výplatu po dosažení 100 dolarů, cca 1x za 2 měsíce teď už mi nic několik měsíců neposlal, ikdyž tam mám přes 200 dolarů. Je možné zažádat o poslání peněz na Paypal?
Read more : Žádost o zaslání výplaty | Zobrazení : 4473 | Odpovědi : 7


Změna hesla

Dobrý den,

mám takový dotaz - včera mi přišel mail, že mi resetovali heslo, což byla pravda - nebyl to žádný podvodný mail. Ještě před tím, než jsem cokoliv dělal, jsem se zkusil přihlásit a nešlo to. Nejen, že bylo heslo neplatné, ale i stránky Shutterstocku zlobily. Pak se mi povedlo heslo změnit a měl jsem radost, že vše funguje, ale za 30 minut znovu mail, že kvůli divné aktivitě heslo resetují.... Tak teď nevím, ...
Read more : Změna hesla | Zobrazení : 7333 | Odpovědi : 12


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47061 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858