Právě je 28. březen 2024 13:53

News News of Fotolia

Site map of Fotolia » Fórum : Fotolia

Adobe - schvalování obrázků

Mám takový pocit, že se prodloužil proces schvalování obrázků na Adobe.
Teď čekám tak týden.
Dříve to bývaly 2-3 dny.

Jste na tom podobně?
Možná začali lidi hrnout ty AI masově, tak nestíhají...
Read more : Adobe - schvalování obrázků | Zobrazení : 16843 | Odpovědi : 138


Adobe výplata

Nevyplácel si někdo v poslední době z Adobe? Poslal jsem si peníze 1. února a zatím pořád ještě nic nedošlo. A to v minulosti to posílali během cca 5-10 dní! Jak rychlé to bylo u vás v poslední době?
Read more : Adobe výplata | Zobrazení : 3406 | Odpovědi : 18


adobe bonus program

Ahoj, pokousel jsem se dohledat, ale vypada to ze letos neni zadny bonus program na aplikace zdarma? Uz jsem to parkrat nemusel platit a ted to docela zamrzi.

S tim souvisi mate nekdo zkusenosti s nakupem full nebo jineho planu na alternativnich mistech nez jen u adobe? Treba na amazon.de je ted akce -40% a vypada to na oficialni distribuci. Pak ruzne nabidky na aukro apod.
Read more : adobe bonus program | Zobrazení : 12078 | Odpovědi : 65


Adobe Stock.

Ahojte, sice som na fotobankach už celkom no dnes mi na Adobe po velmi dlhom čase zamietli fotku, ale nenašiel som možnosť reagovat proti tomuto verdiktu, je to tam vôbec možné, alebo niečo prehliadam? Dakujem za každú radu.
Read more : Adobe Stock. | Zobrazení : 2471 | Odpovědi : 5


Adobe - Creative Cloud Express

Tak už mi docvaklo, proč nabírají ty fotky a vektory zdarma (vykypují na rok dva) - mají vlastní online aplikaci, konkurenci Canvy. To už pak začíná dávat smysl:

https://www.digimanie.cz/adobe-creative ... vurce/9210
Read more : Adobe - Creative Cloud Express | Zobrazení : 2725 | Odpovědi : 0




190 USD bonus?

V piatok 15. 1. sa mi v Earnings objavila suma 190 USD, pritom v Activity nemám žiadny predaj, ktorý by zodpovedal tejto sume. Je to nejaký bonus? Alebo vie niekto o čo ide?
Read more : 190 USD bonus? | Zobrazení : 5540 | Odpovědi : 3


změna ceny za video adobe stock

Ahoj, mohu se zeptat jak jste na tom s cenami za prodane video na Adobe stock?
Za FHD video jsem dostaval 28 € ted poslednich par videi 25,20 €.
Zkousel jsem najit jestli probehla nejaka zmena, ale bez vysledku. Opet nejake vylepseni globalne, nebo mi neco uteklo?
Read more : změna ceny za video adobe stock | Zobrazení : 5868 | Odpovědi : 2


Výplata s Adobe Stock

Pri požiadaní o výplatu s Adobe Stock, vyskočí okienko s prvou otázkou: Ste daňový rezident USA? Ak som zo slovenska, tak áno, alebo nie. Ďakujem
Read more : Výplata s Adobe Stock | Zobrazení : 6027 | Odpovědi : 2


změna barev u náhledu

Zdravím,
pokud nahraju vektor na Adobe stock a stránka si sama vygeneruje náhled, tak se náhled změní barevně(připadá mi to jako by si myslel že je to ve CMYK). Ostatní fotobanky se stejnýmy vektory problém neměly. Vektory jsem kontroloval, vše je v RGB. Díky za případné info co je špatně.

PS: popřípadě šel by náhled nahrát vlastní, čímž bych ten problém obešel?
Read more : změna barev u náhledu | Zobrazení : 6893 | Odpovědi : 5


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47057 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858