Právě je 28. březen 2024 12:12

News News of Fotolia

Site map of Fotolia » Fórum : Fotolia

bonus program - kompletni plan

Ahoj, ke konci roku jsem stihl jen tak tak dodelat 300 videi za 2019 abych splnil ukol a dostal CC komplet plan na rok (na zacatku prosince jsem tam mel asi 305 videi pridanych shvalenych pri asi 92% uspesnosti). Pravidla jsem tedy dodrzel a cekal jsem do 6 tydnu kod. Stale nic neprislo, tak jsem psal na podporu - rychla odpoved ze bohuzel nejsem v seznamu odmenenych.

Ptal jsem se proc + poslal screeny jako ...
Read more : bonus program - kompletni plan | Zobrazení : 14697 | Odpovědi : 17


ftp ucet AS

Ahoj,

na Adobe Stock nahravam stale pres FTP fotolia (videa).
nenasel jsem kde je aktualni ftp pro vylozene pro ucet AS, predpokladam ze ten fotolia prestane brzy fungovat. Uz jste to nekdo resil?
Read more : ftp ucet AS | Zobrazení : 6884 | Odpovědi : 1


zapomenuté přístupové údaje

Zdravím,
nedaří se mi přihlásit na fotolii. Když jsem si nechal vygenerovat nové heslo tak mi na email nedorazilo. Dohledal jsem si chat na podporu a tam mi potvrdili že email tam skutečně registrovaný není.(zvláštní je že informace o prodaných fotkách mi chodí pořád do zmíněného mailu)
Každopádně po mě chtěl pro ověření detaily faktury z paypal na kterou mi chodí platby. Konkrétně ho zajímalo cituji "Every paypal invoice have the BL-10 digit no. " ...
Read more : zapomenuté přístupové údaje | Zobrazení : 6967 | Odpovědi : 1


asobe stock - cisla

Ahoj, pomalu si zvykam na adobe stock, misto fotolie. A chybi mi tam veci na ktere jsem byl z fotolie zvykly. Nasel nekdo:

- statistiky obrazku (celkovy pocet stazeni)
- je tu neco jako rank? Clovek tak nejak mohl sledovat jak si stoji
Read more : asobe stock - cisla | Zobrazení : 7225 | Odpovědi : 1


zlúčenie účtu Fotolia na AdobeStock

Fotolia ma upozornila, že je potrebné do 5. 2. na zlúčiť môj účet s Adobe Stock. Podľa pokynov som prešiel na stránku Adobe Stock portal, kde som sa chcel zaregistrovať. Zadal svoje údaje a mal mi prísť konfirmačný mail na moju adresu. Žiadny konfirmačný mail mi však neprišiel (opakoval som to niekoľko krát) a ja neviem ďalej pokračovať na zlúčení účtov. Písal som aj do Fotolie o svojom probléme a nikto mi neodpovedá, a pravdupovediac ...
Read more : zlúčenie účtu Fotolia na AdobeStock | Zobrazení : 8722 | Odpovědi : 6


Problém so zip formátom

Poradíte mi prosím ako nahrávať na Adobe Stock? Nerozumiem prečo vyžadujú artbord v takom vysokom rozlíšení 15MP, z čoho je potom problém vygenerovať jpg. Podrilo sa mi nahrať samostné .eps (čo však nemá pekné farby vzhľadom na rgb model) a tiež samostatné jpg. Avšak keď ich spolu zazipujem nechce mi to zobrať, vraj je neplatný súbor.
Read more : Problém so zip formátom | Zobrazení : 16003 | Odpovědi : 10


vyplata_fotolia

Ahoj,

vyplatu z fotolie si zadavam manualne vzdy prvni den v mesici (za predesly mesic). Vetsinou to mam kolem 5-7 na paypalu. Ted mi tam porad visi: 1 pending conversion request for... Takze to jeste ani fotolia neodeslala, mate nekdo zjisteno za jak dlouho ted provedou platbu? Je fakt ze je ted fotolia nejaka zpomalena, tak jestli je problem u me, nebo neco zmenili?

diky
Read more : vyplata_fotolia | Zobrazení : 15007 | Odpovědi : 15


Adobestock mazanie vectorov

Čafte kamaráti. Potreboval by som poradiť. Ako sa v Adobestock (Fotolia) v uploade mažú illustrácie :?: . Chcem tam zmazať jeden vector a nechcem ho uploadnut ale takú možnosť tam nevidím :) . Ďakujem.
Read more : Adobestock mazanie vectorov | Zobrazení : 8061 | Odpovědi : 4


Adobe stock - Creative Cloud Giveaway

Zaregistroval jste nekdo, ze Adobe rozdava rocni licence na jejich sw, pokud mate vyssi vydelek nez 500$ od 1.1.2018, nebo nahrano pres 300 videi? Obdrzel uz nekdo kody?

zdroj:
https://helpx.adobe.com/stock/contributor/help/creative-cloud-giveaway-FAQ.html
There are two different software plans you can be awarded:
To receive a 1- year subscription to Adobe Creative Cloud Photography plan, be among the first 20,000 Adobe Stock Contributors to upload at least 300 accepted assets or earn $500 (USD) in royalties for the ...
Read more : Adobe stock - Creative Cloud Giveaway | Zobrazení : 31579 | Odpovědi : 31


Fotolia a registrovana osoba v ramci EU

Chtel bych se zeptat, jestli nevite, jak to je nyni s fotolii, kdyz je ted spojena s adobe stock.

drive me chodila vyplata v eurech, ale na dokladu bylo, ze odesilatel je z USA. plati to tak stale? vyplatu uz jsem si neposilal skoro rok, a kdybych se kvuli tomu mel stat registrovanou osobou k dani, tak mi to za to snad ani nestoji :)


a pak ...
Read more : Fotolia a registrovana osoba v ramci EU | Zobrazení : 8824 | Odpovědi : 5


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47056 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858