Právě je 18. prosinec 2017 17:51

News News of Fotolia

Site map of Fotolia » Fórum : Fotolia

Fotolia.com chybí nahrávání soubroů

Zdravím fotobankéře. Prosím pomozte mi , už jsem z toho nemocný.
Založím účet na fotolia.com a přihlásím se. problém je v tom že tam nemám žádné Contributor Area. Udělal jsem něco špatně? Dotěd jsem hloupě nahrával na adobe stock a myslel jsem si že je to správně. Omluvte mě tohle je můj fotobankový začátek a první fotobanky. Děkuji :oops:
Read more : Fotolia.com chybí nahrávání soubroů | Zobrazení : 781 | Odpovědi : 3

Nový tax form

Dobrý den, není někde předvyplněný ten nový tax form od fotolie? Děkuji
Read more : Nový tax form | Zobrazení : 826 | Odpovědi : 3

Adobe Stock / Fotofolia nahrávání nefunguje

Zdravím, funguje Vám nahrávání fotek na fotofolii a Adobe Stock? Při přechodu na nahrávací stránku se mi už několik týdnů zobrazuje, že stránka není dostupná Nevíte náhodou, kde je chyba? Děkuji...
Read more : Adobe Stock / Fotofolia nahrávání nefunguje | Zobrazení : 6402 | Odpovědi : 124

Odkaz

Ahoj, asi vam prijde muj dotaz k smichu ale nevite jak ziskam verejny odkaz na sve portfolio na Fotolii? Dekuji :D
Read more : Odkaz | Zobrazení : 749 | Odpovědi : 1

File Declined - Technical Error

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vaše názory ohledně zamítání vektorů na Fotolii. V poslední době mi u většiny obrázků přichází do emailu "File Declined - Technical Error". Ale neuvedou konkrétní důvod zamítnutí obrázku. Vždy jen odkáží defacto na okno "TECHNICAL ISSUE ", kde se nic nedozvíte. Tak si říkám co s tím. Docela mě to štve. Za případnou radu děkuji.
Read more : File Declined - Technical Error | Zobrazení : 1663 | Odpovědi : 12

affiliation link

Nějak nemůžů najít Affiliation link a na FT forum mi to hází PUNBB_FORUM Bad request. Nevíte kde to najdu ? v záložce Affiliation nic není .-(
Read more : affiliation link | Zobrazení : 995 | Odpovědi : 8

Fotolia - změna barev při uploadu

Zdravím, koukám a nevěřím svým očím. Nahrála jsem na Fotolii zip a barvy původního obrázku se úplně změnily. Ten samý zip jsem nahrála na Depositphotos a tam je to v pořádku. Stalo se někomu něco podobného?
barvy.jpg
Read more : Fotolia - změna barev při uploadu | Zobrazení : 1017 | Odpovědi : 4

Fotolia zamítání videí

Zdravím,
tak mě docela hezky s..rou na Fotolii. Začala jsem se zabývat tvorbou videa, mám jich zatím kolem 30. Všechny fotobanky je schvalují, snad jen SS vyhodil jedno kvůli technické závadě, ale po opravě obratem schválil. Má někdo podobné zkušenosti?
Read more : Fotolia zamítání videí | Zobrazení : 736 | Odpovědi : 1

Razantní propad na Fotolii

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak se Vám darí na Fotolii. Ja mám propad za posledních pár měsicu tak o polovinu... Je teda pravda že jsem tam tet moc dobrých věcí nenahrál ale i tak mi to příjde šíleny... A 123 rf taky bída... :roll:
Read more : Razantní propad na Fotolii | Zobrazení : 3125 | Odpovědi : 23

přijetí a následné zamítnutí fotografie

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli se už někdo s tímto setkal a jak to řešil.

Fotografie byla přijata (včetně emailu o přijetí) viz obrazek.
http://www.jpeg.cz/images/2016/06/23/gl0da.png

Druhého dne fotka smazána (email o nepřijetí) viz obrazek.
http://www.jpeg.cz/images/2016/06/23/g2Zum.png

nejde mi o fotku samotnou, ale spis o princip, jestli je toto jednání normální nebo jestli to je chyba v matrixu ...
Read more : přijetí a následné zamítnutí fotografie | Zobrazení : 659 | Odpovědi : 3

Přihlásit se  •  Registrovat

Statistiky

Celkem příspěvků 52268 • Celkem témat 2486 • Celkem členů 790