Právě je 20. říjen 2018 08:14

News News of Fotolia

Site map of Fotolia » Fórum : Fotolia

Neschválené obrázky zůstávají jako waiting

Není to teda nic, co by mi vyloženě vadilo, ale...
Posledních 14 dní se mi stává, že fotky, které mi na Fotolii zamítnou (přijde mail), pak zůstávají dál v souborech a mají stále status waiting.
Máte to taky tak? :)
Read more : Neschválené obrázky zůstávají jako waiting | Zobrazení : 828 | Odpovědi : 2

Blokace účtu fotolia?

Mám na Vás dotaz, dneska jsem se přihlásil na Fotolii a mám zablokovaný účet. Je tam napsáno security reasons, psal jsem email ale zatím není odpověď. Všechny foto jsou moje, nikdy jsem nikomu nic nevzal a nevystavoval to za své, vždy jen moje věci, nikdy jsem si nic nekoupil ani od jiného člověka ani od sebe, nechápu co se děje............díky za rady :shock:
Read more : Blokace účtu fotolia? | Zobrazení : 3973 | Odpovědi : 27

Fotolia - Vector Declined - Intellectual Property Issues

Fotolia - Vector Declined - Intellectual Property Issues

http://www.shutterstock.com/pic-2638846 ... cross.html

Myslíte, že je to fakt nebezpečný? Mi to přijde jako přehánění už. Leželo to tam teda mimochodem asi rok a půl, než to vymysleli.
Read more : Fotolia - Vector Declined - Intellectual Property Issues | Zobrazení : 3899 | Odpovědi : 26

Fotolia - tax form

Dnes mi přišel e-mail o prodeji jednoho souboru a zároveň s tím další:

Dear Contributor,

We are happy to inform you that one of your files has been sold.

Selling creative content licences is an economic activity. Income derived from these sales may be subject to U.S. IRS (Internal Revenue Service) Withholding Tax.

It is important that our contributors, and Fotolia, comply with tax law. For this reason we invite you to visit the Tax ...
Read more : Fotolia - tax form | Zobrazení : 1018 | Odpovědi : 2

fotolia registrácia EÚ - mimoEÚ

Ahojte, známa sa chce zaregistrovať na Fotolii ako grafička, dáva to asi automaticky tú európsku "pobočku" fotolie s platbou v eurách. Chcem sa opýtať, či je to aj tak stále registrácia pre mimoEÚ fotobanku Fotolie, teda bez nutnosti potom sa registrovať ako špeciálny platca DPH alebo je to potom už akoby EÚ fotobanka?
Read more : fotolia registrácia EÚ - mimoEÚ | Zobrazení : 1061 | Odpovědi : 2

indexování

Děláte si na fotolii kolekce (albumy) ? .Ještě než ft přešla pod adobe tak sem to tam našel ale teď sem na to už x krát koukal a nikam sem se neproklikal do nějaké nabídky nebo tak.Ani v nabídce indexovat soubour sem nic nenašel. :shock:

Respektive složku si vytvořím ale jak tam přiřadím ten soubor/vector
kuju :oops:
Read more : indexování | Zobrazení : 954 | Odpovědi : 2

Error 503

Ahoj, jde vám fotolia?
Read more : Error 503 | Zobrazení : 734 | Odpovědi : 1

tax form a výplata

AHoj, mám zarobeno už víc, ja 50 kreditů, ale bohužel mi nejde poslat výplata, můžete mi někdo poradit ?
Po kliknutí na concert my credit mě to odkáže Tools > Tax center

The tax center is only required for contributors or partners.
See my tax forms
Tax Information atd atd, anglicky moc dobře neumím.
Tax Form jsem vyplňovala, ale bohužel se mi neuvyplní,protože nevim, co je TIN a bez toho mě to nepustí, jak z ...
Read more : tax form a výplata | Zobrazení : 903 | Odpovědi : 2

Adobe Stock - nová fotobanka

Adobe, vlastnik Fotolie spouští novou službu Adobe Stock. Znate nekdo podrobnosti? Docetl jsem se, ze fotky maji byt drazssi nezli na Fotolii, tak mam takove podezreni jestli se zde nebudou preprodavat fotky z Fotolie a nam pak pujde pouze zisk za predplatne z Fotolie, což by byla obdoba jako u Dolarfotoklubu. Co si o tom myslíte, nebo jste zjistili? Diky za případné info.

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Read more : Adobe Stock - nová fotobanka | Zobrazení : 1612 | Odpovědi : 7

Ceny za předplatné

Zdravím, tak se mi dnes stáhnul 2x tentýž obrázek, vždy jako Subscription V - All sizes, jednou cena 0,27, podruhé 0,77. Měla jsem za to, že stejný typ licence je vždy za stejnou cenu, tak nevím....
Read more : Ceny za předplatné | Zobrazení : 689 | Odpovědi : 1

Přihlásit se  •  Registrovat

Statistiky

Celkem příspěvků 58412 • Celkem témat 2715 • Celkem členů 838