Právě je 18. prosinec 2017 17:51

News News of Fotolia

Site map of Fotolia » Fórum : Fotolia

Registrácia

Dobrý večer. Prosím o pomoc. Práve som sa zaregistroval na fotolia a neviem čo ďalej. Nechcelo to sken dokladu a neviem či môžem rovno nahrať fotky, alebo či ako predávajúci musim ešte niečo nastaviť. Ďakujem za radu, možno to tu na fore niekde je ale neviem to nájsť
Read more : Registrácia | Zobrazení : 713 | Odpovědi : 6

Free sekcia

Ahoj, včera večer mi začali chodiť maily z fotolie, že niektoré moje fotky sú vo free sekcii. Jedná sa o staré fotky, ktoré som tam nahrával aj pred vyše mesiacom. čo to má znamenať ? Samozrejme žiadne fotky do free sekcie nedávam
Read more : Free sekcia | Zobrazení : 3073 | Odpovědi : 22

Zamítnutí z důvodu Similar image

Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat měla jsem sérii fotek, kde vyl klučina pokaždé s jiným výrazem (vypláznutý jazyk, kouká, nekouká) jedno vezmou a další ne, mám to nějak odlišit, aby vzali všechno?
Read more : Zamítnutí z důvodu Similar image | Zobrazení : 610 | Odpovědi : 3

Problém s Model Release

Chcela som začať na Fotólii predávať aj ľudí, / deti / poslala som fotky, pridala MR oni mi ich schválili, dokonca sa už aj nejaké predali a teraz spätne mi ich zablokovali s takýmto textom "Thank you for submitting your file. It has not been accepted due to one or more of these release issues:

A model or property release was not attached.
When a photograph, vector or video file includes people or property, you ...
Read more : Problém s Model Release | Zobrazení : 884 | Odpovědi : 9

Fotolia a kredity

Ahojte potrebujem sa spytat jednu zakladnu vec. Na fotolii sa mi predala jedna illustracia za price 6 kreditov. Je tam napisane: 6 credits 1,20 credit mam tomu tak chapat ze jeden kredit je 0,20? Ci ako? :)
Read more : Fotolia a kredity | Zobrazení : 1367 | Odpovědi : 9

Fotlia - golden rank

Dneska jsem preskocil do zlateho ranku, takze 31% z prodeje, pritom mam mene nez 10000 stazeni. Prodavam i video, tak me napadlo, jestli prodej videa neni hodnoceny jinak. Nevite cim to je?
Read more : Fotlia - golden rank | Zobrazení : 2436 | Odpovědi : 25

Na všetkých fotkách je 0 shlédnutí

Ahoj, na všetkých mojich fotografiách, ktoré mi na fotolii schválili, sú tam už aj niekoľko týždňov, ale stále je na všetkých 0 shlédnutí, prípadne na niektorých 1. To na dreamstime čo mám z 1000 zhliadnutí 1 predaj, tak na fotolii by som sa predaju asi ani nedožil. Otázka však znie, sú tie zhliadnutia reálne ? Máte tam vy normálne čísla, v desiatkách, či stovkách, alebo vám tam tiež všade svieti 0 a pritom sa dané ...
Read more : Na všetkých fotkách je 0 shlédnutí | Zobrazení : 868 | Odpovědi : 7

vyplata fotolia

mam otazku ohladom posielania penazi s fotolie este som si ich neposielal dokonca nemam ani pay pal zatial zriadeny ... mam zarobene okolo 80 kreditou chem sa spytat ci fotolia posiela peniaze nejak pravidelne po 100 dolaroch alebo tych kreditou mozem mat aj 5000 a poslat si ich az potom .. a co sa tyka pay palu mozem si zriadit aj osobny ucet alebo to musi byt ten na firmu ?
Read more : vyplata fotolia | Zobrazení : 804 | Odpovědi : 4

nahravanie

nahravam foto na novej stranke a ked dam ze odoslat napise mi toto You are about to submit 3 contents. Contents without complete indexing will be saved but not submitted for moderation. co s tyyym ??
Read more : nahravanie | Zobrazení : 1999 | Odpovědi : 10

Novy vzhled

Co to s tim udelali? Fakt vylepseni k horsimu.
Read more : Novy vzhled | Zobrazení : 4649 | Odpovědi : 56

Přihlásit se  •  Registrovat

Statistiky

Celkem příspěvků 52268 • Celkem témat 2486 • Celkem členů 790