Právě je 28. březen 2024 22:23

News News of Fotolia

Site map of Fotolia » Fórum : Fotolia

Adobe stock - zamítnuté video

Ahoj,

chci se zeptat na video. Nemám velké zkušenosti se zpracováním, učím se. Na zpracování jsem použil Photoshop, přesto mi adobe video zamítlo:

Bohužel jsme během naší kontroly zjistili jednu nebo více technických potíží, jako jsou nezamýšlené otřesy, prázdné černé nebo bílé rámečky, komprese nebo potíže se zvukem. Z tohoto důvodu vaši práci nemůžeme přijmout do naší kolekce.


Otřesy jsem vyloučil, nejsou tam, použil jsem stativ. Zvuk tam také není. takže zbývá
prázdné černé nebo ...
Read more : Adobe stock - zamítnuté video | Zobrazení : 7705 | Odpovědi : 2


Zobrazování vodoznaku, kredity a předplatné

Dobrý den,
jsem na fotolii nováček, takže informace mám všelijaké. Zaregistroval jsem se a měl bych několik dotazů.

1) Kamarádka si tam předplatila na jeden měsíc předplatné - květen. Ve fakturách našla, ale i červen, byť tam nic nebylo a nyní, když si chce dát další předplatné, tak jí to nepustí. Píše to cosi o nefunkčním fakturačním partnerovi. Ona to neví, já už vůbec ne čím to je, tak jsem říkal, že to připíšu k ...
Read more : Zobrazování vodoznaku, kredity a předplatné | Zobrazení : 8374 | Odpovědi : 3


exkluzivita

Ahoj, rad bych se podelil o sve hruzne zazitky na fotolii.

Posledni dobou cca 2 mesice jsem si rikal, ze mi zacly naskakovat nejake zvlastni prodeje za kredity (vyssi nez obvykle). Myslel jsem ze je to opet nejaka zmena ohledne adobe apod. Nevenoval jsem tomu pozornost. Dneska rano jsem sel opet nahravat a koukam ze u posledni davky cca 50ks naskocila exkluzivita YES. Bylo mi to divne protoze vzdy jsem mel NO. Tak jsem to ...
Read more : exkluzivita | Zobrazení : 10652 | Odpovědi : 17


Fotolia, zablokovaný účet

Jako slepý k houslím, můžete přijít k zablokování účtu na Fotolia. Nahrál jsem dvě stovky úplně jiných popsaných fotek (jiné zvíře, jiné prostředí, z jiného dne) na FTP, že si budu ve volných dodělávat kategorie. Někdy jim tolik fotek najednou nevadilo, vždy jsem najednou přes FTP nahrával i víc.
Přišel email a prd, skončil jsem.

"Hi there,

Your Fotolia/Adobe Stock account has been blocked because you have been sending content which is deemed to be ...
Read more : Fotolia, zablokovaný účet | Zobrazení : 17596 | Odpovědi : 34


Adobe stock / Fotolia

Mám na Vás takovýto dotaz. Jsem již několik let registrován na Fotolii, kde mohu nahrávat fotografie. Mohu se pod stejným uživatelským jménem, přihlásit ke svému portfoliu z portálu Adobe stock a zde nahrávat další svou tvorbu? Nebo musím nějak požádat Fotólii, aby mi toto umožnila? /Zkoušel jsem se přihlásit pod stejným nickem a heslem na Adobe stock a nepustilo mne to dál./ (Asi před rokem mi přišel email, něco ve smyslu přechodu na nový systém ...
Read more : Adobe stock / Fotolia | Zobrazení : 211393 | Odpovědi : 604


Jak se vyznat ve Fotolii

Zdravím všechny a prosím zkušenější o radu. Asi šest týdnů funguju na Shutterstocku, něco jsem tam už prodal a chtěl jsem rozšířit své aktivity i na Fotolii. Zaregistroval jsem se tam, pochopil jsem (snad správně), že nahrávat soubory můžu jen přes Adobe Stock a několik jsem jich tam nahrál. Zpětně jsem si ověřil, že jsou vidět i na Fotolii. Ale na Fotolii nikde nemůžu najít, kolik tam těch souborů mám a nějaký přehled, jestli je ...
Read more : Jak se vyznat ve Fotolii | Zobrazení : 11378 | Odpovědi : 8


Kredity na Fotolia

Ahoj, chtěla bych se zeptat proč např na fotku velikosti M dostanu 0.9 kreditu a za fotku XL dostanu 0,20. :) Potom bych taky ráda věděla kde se dají ty kredity přeměnit na peníze ( jaká je to záložka) :D a kolik kreditů potřebuji abych si peníze mohla poslat na účet. A poslední 1 kedit = kolik kč? ...
Read more : Kredity na Fotolia | Zobrazení : 2893 | Odpovědi : 2


Property/Model Release

Na všechny fotobanky jsem všechny tyhle písmena poslala jako vektor a dala k nim jako referenční obrázek fotku, na který byl zčásti vidět i stůl a ten papír vypadal dost pomačkaně. No a na fotolii mi to poprvé vrátili do indexing, tak jsem to ještě zkontrolovala, opravila (u všech písmen jsem omylem dala fotku stejného písmena) a poslala znovu. A pak mi tedy poslali e-mail, že chybí model/property release a že když jsem to na ...
Read more : Property/Model Release | Zobrazení : 37035 | Odpovědi : 35


Pomalé schvalování na Fotolii

Také se vám tak zpomalilo schvalování na Fotolii? Je tomu tak posledních 10-14 dní. Dříve mi to schvalovali skoro pod rukama (během minut), teď to trvá několik dní. Máte to také tak?
Read more : Pomalé schvalování na Fotolii | Zobrazení : 57095 | Odpovědi : 85


Overall rank

Zdravim,
kto sa chce pochvalit Overall rankom? Ja som na na 3040 mieste, neviem ci som na tom dobre alebo zle, tak by som sa chcel len tak pre zaujimavost porovnat ;)
pekny den prajem
Read more : Overall rank | Zobrazení : 247408 | Odpovědi : 661


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47061 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858