Právě je 28. březen 2024 22:09

News News of Fotolia

Site map of Fotolia » Fórum : Fotolia

Problem s nahravni vektorovych obrazku

Nevim, zda je to jen muj problem, ale cca od ctvrtka mi nejde na fotolii nahrat zadna vektorova ilustrace. Vzdy to pri nahrati hodi hlasku neznama chyba. Problem je s vektory, bitmapy to normalka bere. Zkusil jsem nahrat i obrazek, ktery mi pred tim sel nahrat, ale byl zamitnuty kvuli spatnemu popisku. Mate stejny problem?
Read more : Problem s nahravni vektorovych obrazku | Zobrazení : 16745 | Odpovědi : 12


Fotolia - tax form - ako vyplniť

Ahoj,
po rokoch som sa vrátila na Fotolia a chce to po mne tax form, vôbec si nespomínam či som to vôbec vypĺňala už pred tým, mám tu len pár obrázkov na skúšku.

Ktoré mám zaškrtnúť? Druhé alebo tretie? (pardon zabudla som ako sa vkladá obrázok, už som tu dlho nebola)

http://www.imageno.com/5xywrgn1xkgkpic.html

Díky,

Lenka
Read more : Fotolia - tax form - ako vyplniť | Zobrazení : 7909 | Odpovědi : 2


Jak vypnout na všech fotkách exklusivitu

Ode dneška mám zapnutou exklusivitu u všech fotek na Fotolii.Nevím jak to u všech fotek vypnout.V nastavení je pořepinač on-off a při přepínání je střídavě on nebo off v zeleném poli.Nevím ,kdy je to vypnuto.Zkoušel jsem obě polohy,ale vždy mám u všech foto Exclusivity-Yes.Děkuji za pomoc.
Read more : Jak vypnout na všech fotkách exklusivitu | Zobrazení : 5593 | Odpovědi : 1


Kolik prodejů do Bestsellers

Máte někdo zkušenost kolik prodejů je potřeba nato dostat se do Best na Fotolii? Vím , že to bude záležet na spoustu faktorech, ale jen pro představu 30x, 50 x atd??
Read more : Kolik prodejů do Bestsellers | Zobrazení : 6211 | Odpovědi : 2


Zamítání na Fotolii

Zdravím,
ač jsem na Fotolii teprve krátce, nemám s ní zrovna nejlepší zkušenosti ohledně zamítání fotek. Nahrávám i na Dreamstime a krátce na Shutterstock. Dreamstime mi zatím zamítla fotek jen pár (asi 15%), a vždy jsem s nimi musela víceméně souhlasit, pokud to šlo, vadu jsem opravila a nahrála fotku znova, jednu mi už uznali, další dvě čekají. S odmítáním na Shutterstocku zatím nemám zkušenost, jelikož z devíti fotek, které jsem na začátku nahrála přes ...
Read more : Zamítání na Fotolii | Zobrazení : 7438 | Odpovědi : 8


Adobe Stock problém s přijímáním vektorů

Zdravím,
zatímco u ostatních fotobanek nemám problém, při nahrávání na Adobe Stock se mi vždy ukáže:
"Soubor xy.eps nebylo možné odeslat. Velikost návrhové plochy musí být v rozmezí od 15 MP do 68 MP. Pokyny, jak upravit velikost návrhové plochy, najdete na adrese zde. "
Poradí někdo, co s tím? :-)
Děkuji
Read more : Adobe Stock problém s přijímáním vektorů | Zobrazení : 3639 | Odpovědi : 3


Chyba v ceně prodeji obrázku

Dobrý den,

stalo se někomu, že vám přišel email s cenou prodaného obrázku a nakonec cena na stránce nesouhlasila?

Mě dnes přišel email s tím že se mi fotografie prodala za 114 € a na stránce svého portfoila jsem dostal pouhých 1.14 €.... Jak si to mám vysvětlit?

Předchozí prodeje vždy sedí podle emailu
Read more : Chyba v ceně prodeji obrázku | Zobrazení : 5724 | Odpovědi : 8


Fotolia W-8Ben

Zdravím, napsali mi z fotolie upozornění, že můj W-8 expiruje:
The W-8 tax form you submitted will expire on December 31. After this date, your current tax form will not be applicable and you may be subject to tax withholdings. If this tax form is still applicable to your situation, please submit it again as soon as possible in order to avoid withholdings on your revenues.

Z toho textu mi připadá, že by se to ...
Read more : Fotolia W-8Ben | Zobrazení : 3595 | Odpovědi : 2


opakovany prodej stejneho obrazku

Ahoj, se vam nekdy ze by se stejny obrazek prodal nekolikrat kratkem case?
Konkretne cca 23x za sebou na fotolii v rozmezi asi 20 minut. Napada vas v cem by to bylo pro nakupujiicho nutne, nebo spise bug a muzu cekat vraceni?
Read more : opakovany prodej stejneho obrazku | Zobrazení : 3606 | Odpovědi : 5


Snížení prodejů při nahrávání

Také máte zkušenost, že pokud nahráváte soubory tak klesne prodej a za nějakou dobu se vrátí?? Nebo si to jen nalhávám a neprodává se ?? :D Teď jsem dosáhl hranice 1000 fotografií
Read more : Snížení prodejů při nahrávání | Zobrazení : 3986 | Odpovědi : 6


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47061 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858