Právě je 28. březen 2024 22:41

News News of iStock

Site map of iStock » Fórum : iStock

MOSSVAT a licence k fotce

Dobrý den,

chtěl bych nakoupit 2 fotky pro zákazníka z Istock.

Dotazy:
1) VAT registration (optional) = musím zde při nakupování vyplňovat DIČ firmy (co se vyplní IČ nebo DIČ), na kterou to kupuji? Ptám se, protože když to nevyplním, tak mi to stejně počítá MOSSVAT + 21% DPH ke koncové ceně.

2) Když koupím na mou firmu licenci na tyto 2 fotky. Mohu zákazníkovi fotky předat a on je může používat pro své tiskové ...
Read more : MOSSVAT a licence k fotce | Zobrazení : 7074 | Odpovědi : 0


API key pro Stocksubmitter

Zdravím,
může mi někdo poradit, kde sehnat API key, který Stocksubmitter potřebuje, aby mi dovolil nahrávat na iStock?
Děkuji
Read more : API key pro Stocksubmitter | Zobrazení : 8415 | Odpovědi : 1


Exkluzivita iStockphoto

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu. Exkluzivita na iStockphoto znamená, že nemohu na ostatních fotobankách nabízet žádný obsah nebo nemohu nabízet pouze obsah, který nabízím na iStockphoto jako exkluzivní? Předem děkuji za reakce..
Read more : Exkluzivita iStockphoto | Zobrazení : 17601 | Odpovědi : 12


výdělek Istock

Zdravím fotobankéře. Nějak se pořád nemůžu zorientovat v tom uživatelském prostředí na Istocku, myslela jsem si, že alespoň cestou přes Performance a Downloads dojdu k nějaké informaci o staženích za minulý měsíc, ale visí tam poslední october 2018. Tak nevím co dělám špatně...?
Read more : výdělek Istock | Zobrazení : 92780 | Odpovědi : 207


Stock submitter prestal podporovat ESP

Zkracene... Getti Images, se nelibi kvalita klicovych slov nahranych pres stock submitter. Proto SS s podoporou ESP konci. Kdo bude nadale nahravat pres starsi verzi SS hrozi od Getti Images ban
Obrázek
Read more : Stock submitter prestal podporovat ESP | Zobrazení : 17271 | Odpovědi : 10


Zamietnute Hrady a Zamky

Ahojte, mam otazku kvizoveho typu na vas.. uz dlhodobo sa s tym neviem vysporiadat.. urcite to poznate ze ked uploadujem fotky napr ktore obsahuje hrad alebo zamok etc. na adobe.stock a shutterstock tieto fotografie prejdu ako nic.. no na istock neustale jedna a ta ista sprava “legal european castles and palaces”

Hlavne ma zaujima ako je mozne tam proste fotky nahrat (nie editorial) aby to nejakym sposobom preslo, pretoze neverim ze vsetci ktori fotky hradov ...
Read more : Zamietnute Hrady a Zamky | Zobrazení : 9305 | Odpovědi : 9


StockSubmitter no longer supported

A máme po ptákách :?

After careful review, we’ve concluded that the overall quality and accuracy of keywords we receive with imagery submitted using StockSubmitter does not meet the high standards we require.

Jen doufám, že potom co jim tam přestane půlka contributorů přispívat svůj názor přehodnotí :D
Read more : StockSubmitter no longer supported | Zobrazení : 5422 | Odpovědi : 1


ESP Nejde.

Chcem nahrať fotky cez ESP a nejde mi ako by neexistoval web...je to len u mňa? Diki za odpoved.
Read more : ESP Nejde. | Zobrazení : 10052 | Odpovědi : 6


iStock a ITPC title a country (exiftool)

Hélp... Ač mi to všude funguje na jedničku, tak při uploadu na iStock se mi nevyplní Title.
používám nástroj EXIFTOOL a používám -title i -Caption-Abstract - i tak se to nevyplní (pouze description)
+ lze vyplnit i country???


Váňa
Read more : iStock a ITPC title a country (exiftool) | Zobrazení : 5703 | Odpovědi : 2


utrpení na iStock

Prosím poprvé zkouším iStock ...
nejde mi přes ten jejich web nahrát vektor (ESP) všude jinde proleze, tak nevím co dělám špatně - píše to - špatný formát

a prosím, cca půlku klíčových slov mi zčervená, jako, že ta slova jsou špatně a nabízí jiné alternativy ... takto červená klíčová slova mám třeba color, girl, star... to jako mám vybírat ty jejich alternativy - to je pěkný vopruz? Nebo se na to mám vykašlat?

mě ...
Read more : utrpení na iStock | Zobrazení : 19005 | Odpovědi : 14


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47061 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858