Právě je 28. březen 2024 22:07

News News of iStock

Site map of iStock » Fórum : iStock

Slovenské EIN Po Tax Interview - Funguje !!!

Konečne teraz dorazila provízia na Pay Pal a po zhliadnutí na Payout Report je konečne daňová zrážka velká nula...Oplatilo sa čakať :-)
Read more : Slovenské EIN Po Tax Interview - Funguje !!! | Zobrazení : 3954 | Odpovědi : 6


Nejde se přihlásit na Istock

Má někdo další stejný problém?
Na microstockgroup.com už to taky někdo hlásí, tak doufám, že problém není v mém přijímači, teda.... :roll:
Read more : Nejde se přihlásit na Istock | Zobrazení : 3106 | Odpovědi : 5


výplata na Istock

na jiných vláknech jsem to nenašel, proto se ptám tady - začínám a mám nasbíráno 120 dolarů. Kde si mám zažádat o vyplacení? Nemůžu to najít. Díky :roll:
Read more : výplata na Istock | Zobrazení : 3001 | Odpovědi : 4


Istock - Platby novým systémom

Ahojte...ak novým zmenám dobre rozumiem tak do 25.2 sa mali odoslat pladby nad 100 USD , mne platba zostala stáť. Može byť problém že sa mi nedal vyplniť TAX Interview? Alebo som niečo prehliadol? Diki
Read more : Istock - Platby novým systémom | Zobrazení : 21908 | Odpovědi : 53


Tax Interview

Je tady někdo, kdo by napsal srozumitelný návod na Tax Interview?
Minulý rok jsem začal a na fotobankách jsem vydělal 76 dolarů. Jsem studentem vysoké školy, nemám živnosťák atd.
Poradí mi někdo, jestli to mám vyplnit, když nemám Tin číslo nebo jaké jsou možnosti?
Read more : Tax Interview | Zobrazení : 79651 | Odpovědi : 107


Mail od Istock

Zdravím, dostal jsem od Istock tento mail:
"We’d like to remind you that January 21, 2015 is the last day to request a payout of your earnings (for all current payment methods). You will have until 11:59 pm MST on that day to make a request. Payment will occur the following week as per the usual schedule for that payment method.
Any earnings of $100 or more that remain in your iStock.com account on January ...
Read more : Mail od Istock | Zobrazení : 6039 | Odpovědi : 8


Vstupní test

Zdravím, mám problém se dostat přes vstupní test na Istocku. Uploadnul jsem na ukázku 3 vektory a odpověď u všech 3 zní :

Status: Rejected
Admin Note:
\n\nDue to the high volume of submissions pertaining to this subject we kindly request you provide an alternative sample file for our consideration. We appreciate your understanding and look forward to seeing your next submission.\n\nFor more information on the files iStockphoto does and doesn\'t need, please refer to ...
Read more : Vstupní test | Zobrazení : 96739 | Odpovědi : 296


Upload na iStock

Nedaří se mi uploadovat vektory na iStock, máte také tento problém? Po nahrání obrázků dám Proceed, ale otevře se prázdná stránka. Obrázek sice pak lze najít v Unfinished Uploads, lze ho otagovat, zadat kategorie, ale po odeslání ke schválení se zase zjeví bílá stránka a obrázek se neobjeví ve frontě čekajících a je zase v Unfinished. Zkoušela jsem Safari, Firefox, Google Chrome, i ten Deep Meta.. nic nepomohlo. Ani jiný počítač. Nevíte, co s tím?
Read more : Upload na iStock | Zobrazení : 258508 | Odpovědi : 687


Schvalování na Istock

Zdravím, rád bych se zeptal, jaká je u vás doba schvalování na Istocku,
Díky Honza
Read more : Schvalování na Istock | Zobrazení : 35153 | Odpovědi : 90


Výdělky na iStock

Četl jsem v poslední době hodně negativních recenzí na fotobanku Istock. Momentálně jsem se dostal přes vstupní test na Shutterstock a chci se zeptat, nahráváte ještě na Istock?

A případně můžete napsat, jestli se výdělky zvyšují/snižují? Ať vím, jestli má cenu se tam zaregistrovat a celkově to bude dobrá informace pro fotobankéře :)
Read more : Výdělky na iStock | Zobrazení : 46819 | Odpovědi : 120


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47061 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858