Právě je 28. březen 2024 11:33

News News of iStock

Site map of iStock » Fórum : iStock

IStock - referenční foto pro ilustraci

Zdravím,
nahrál jsem v ESP ilustraci, kterou jsem vytvořil na základě své fotografie z mikroskopu... byla zamítnuta s tím, že mám nahrát referenční fotografii,... tak jsem ji nahrál jako property release, ale byla opět zamítnuta s důvodem
"Photo reference required for all real-life objects, locations, animals, etc. as these are not drawn solely from imagination."
Tak se mi zdá, že jsem měl fotografii nahrát někam jinam,.. nemáte někdo tušení?
Ostatním fotobankám to stačilo jako PR. ...
Read more : IStock - referenční foto pro ilustraci | Zobrazení : 18823 | Odpovědi : 14


Getty výplata

Chtěl bych se zeptat, jestli si o výplatu na Getty mus požádat a nebo po dovršení stovky převedou částku sami
Možná to tu někde je, ale nenašel jsem to a po kontaktování podpory nic nepřišlo
Read more : Getty výplata | Zobrazení : 2426 | Odpovědi : 1


Mazání souborů

Marně hledám jak smazat soubor. Poradí někdo??
Read more : Mazání souborů | Zobrazení : 7129 | Odpovědi : 8


Istock Editorial

Poslal som im fotky Bitcoinov a vrátili mi ich ,že ich možem poslat len ako Editorial,ale hľadím ako puk,ale netuším ,ako poslať fotky takýmto sposobom. Teda posielam fotky cez ESP a bud som niečo prehliadol,alebo to tadial poslat nejde...dik za radu.
Read more : Istock Editorial | Zobrazení : 4156 | Odpovědi : 5


První nahrání fotek

Dnes mi přišlo, že jsem přijat na Istock/Getty a tak jsem nahrál první várku. Celkem 100 ks. Asi kolem 12.00 a v 15.00 koukám a 100 souborů schváleno. Tak jsem zvědav na prodeje :D :D
Read more : První nahrání fotek | Zobrazení : 6117 | Odpovědi : 1


Anketa od Getty Images

Zdravím, došel vám také mail s anketou, týkající se provozu Getty Images? Pokud ne, připojuji odkaz:
https://www.surveymonkey.com/r/GIContr?ID=110030
Asi by nebylo od věci to vyplnit, aby se mohli zlepšit ;) .
Moc nevím, co se myslí otázkou:
17. When choosing a company to license your imagery, how important are each of the following?
Read more : Anketa od Getty Images | Zobrazení : 2056 | Odpovědi : 0


Prodeje iStock - Hodnota

Ahoj, po asi půl 8 měsících jsem otevřel iStock, fotobalnku, na kterou jsem původně nahrál tak 80 fotek, pak mě přijali na ShutterStock, a já se na iStock už vůbec ani nepodíval.
Teď jsem se tam podíval a za těch 8 měsíců tam mám 6 prodejů, nikde ale nevyčtu, za kolik dollarů, je tam nějaká jednotná sazba na jeden prodej, nebo jak to tam je? :D ...
Read more : Prodeje iStock - Hodnota | Zobrazení : 3518 | Odpovědi : 3


Co je to za ikonku?

Ahoj,

nevíte někdo, co znamená ikonka viz příloha? Nahrávám na istock jako obvykle ale u některých fotek se mi zobrazuje tohle.

Tuším, že by to mohlo znamenat něco jako duplicitní název souboru, což je nesmysl, tohle je úplně nová dávka (hehe). Nedávno jsem si všiml, že už jsem zase přeletěl 9999 fotek s foťákem a ten zase počítá od začátku, může to být problém? Tzn. že to je duplicitní název souboru s tím minulým souborem, ...
Read more : Co je to za ikonku? | Zobrazení : 7313 | Odpovědi : 19


Istock nové štatistiky a zobrazovanie predaných

Tak nám Istock trochu pootvoril svoju tajomnú komnatu zobrazovania predaja. Volá sa to Content statistics. Nebol by to to ale Istock, keby to nebolo trochu nejasné a celkom presné. Keď sa totiž pozriem na zárobky za jednotlivé mesiace a zároveň na množstvo predaných kusov, tak to nesedí. Pravdepodobne sa zobrazuje len časť predaných vecí. No čo už, Istock je Istock....
Read more : Istock nové štatistiky a zobrazovanie predaných | Zobrazení : 1942 | Odpovědi : 1


Retušování zakázáno

Important Information on Retouched Images

Effective October 1, 2017 a new French law obliges clients who use commercial images in France to disclose whether the body shape of a model has been retouched to make them look thinner or larger.

As a result, also effective October 1st, we have amended our Creative Stills Submission Requirements to require that you do not submit to us any creative content depicting models whose body shapes have been retouched ...
Read more : Retušování zakázáno | Zobrazení : 4403 | Odpovědi : 7


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47056 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858