Právě je 16. duben 2024 21:22

News News of iStock

Site map of iStock » Fórum : iStock

ESP Editorial Consent Form

Ahoj, už několikrát se mi na iStocku stalo, že mi vrátili k revizi editorial fotky s tímto důvodem,
všude jinde mi je vzali bez problému...

File was returned for revision
Notes
An Editorial Consent Form is required for this location, thanks!


Nemáte tušení co ten Editorial Consent Form znamená?

Díky
Read more : ESP Editorial Consent Form | Zobrazení : 6656 | Odpovědi : 5


Přehled příjmů

V přehledu příjmů se mě objevuje jako poslední měsíc pouze 1 březen. Máte to taky tak? Honza
Read more : Přehled příjmů | Zobrazení : 39292 | Odpovědi : 34


nevyplacená provize

Ahoj,
v dubnu před datem 25. ( než odesílají splněné provize ), jsem měla splněn limit pro vyplacení. Ale bohužel na paypal mi žádná provize nepřišla ( paypal mám vyplněn a na IS nejsem nováčkem ). Pokud se ale podívám do vyplacených provizí, tak tam žádná částka k vyplacení nevisí a je to tam tak, jako y vyplacena byla, což není pravda. Částku od 25. 4. mám zas jakoby od 0 ( jakože to poslali ...
Read more : nevyplacená provize | Zobrazení : 6394 | Odpovědi : 5


MR na iStock

Zdravím,
chci se zeptat, všem fotobankám stačí univerzální MR bez nějaké konkrétní specifikace data focení, jen iStock s tím má problém a u každé fotografie vyžaduje MR s konkrétním Shoot date, dokonce i když jsem měl fotografie se svou rodinou během dovolené a snažil se tuto "pakárnu" usnadnit tím, že jsem jako Shoot date napsal "september 2017" vrátili mi fotografie s důvodem, že mám toto datum upřesnit.. Opravdu mě nebaví neustále rodinu zatěžovat podpisy kvůli ...
Read more : MR na iStock | Zobrazení : 5773 | Odpovědi : 5


Nevyplacené provize

Asi jsem slepej, ale najdu někde na istocku informace o (ne)vyplacených provizích? Nikde to nemůžu najít.
Read more : Nevyplacené provize | Zobrazení : 11248 | Odpovědi : 12


ESP iStock

Můžete mi někdo poradit? Nahrával jsem poprvé EPS vektorové soubory na iStock přes ten jejich ESP web systém, EPS se spáruje s JPG, ale o co se mi jedná: soubory mám otagované a popsané, na všech ostatních fotobankách se vše načte ze souboru v pořádku, jen na iStocku se z tagu nenačtou žádné informace, tedy žádné názvy a klíčová slova. Dělám něco špatně, nebo jim to nefunguje? Dříve asi před rokem jsem používal ten jejich ...
Read more : ESP iStock | Zobrazení : 12039 | Odpovědi : 9


Registrace na iStock

Zdravím,
chtěla bych se zaregistrovat na iStock, nicméně ať hledám, jak hledám, nikde nemůžu najít registraci pro contributora. U fotobank, na kterých již zaregistrovaná jsem (Shutterstock, Fotolia a Dreamstime) nikdy nebyl problém contributorské rozhraní nalézt a založit si účet. Tady jako by nic takového neexistovalo. Je to u iStocku dohromady u normálního účtu? Nebo je to nějak hodně dobře schované?
Read more : Registrace na iStock | Zobrazení : 20035 | Odpovědi : 14


Sledování prodejů

Je docela zajímavé sledovat počet prodejů a čekat až na 20tého kolik naskočí :D Prodeje jdou nahoru, ale po prvním měsíci jsem byl rozčarován z těch 0,07 prodejů :D :D
Read more : Sledování prodejů | Zobrazení : 12287 | Odpovědi : 16


Má cenu nahrát portfolio?

Zdravím,
chtěla bych poprosit o názor - na fotobankách jsem již nějaký ten rok, takže určité zkušenosti bych měla. Mám portfolio (cca 2000 ks online, další hotové na disku, postupně nahrávám) na SS, Fotolii, Dreamu, Depositu, pro snadnost nahrávám na Bigstock, Canstock jsem hodila přes palubu (často nesmyslně odmítají z důvodu property release a nelze editorial).
Má cenu začít nahrávat na iStock? Slyším nářky na náročné popisy a nízké ceny za prodané foto. Jaké je ...
Read more : Má cenu nahrát portfolio? | Zobrazení : 11494 | Odpovědi : 21


Klíčová slova na iStock

Ahoj, divná věc na iStocku - dneska jsem si všimla, že u mých obrázků jsou jiná klíčová slova, než jsem zadávala. Někdo si tam pouští fantazii na špacír a dopisuje tam svoje slova. Děje se vám to někomu také?
Read more : Klíčová slova na iStock | Zobrazení : 18008 | Odpovědi : 11


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47093 • Celkem témat 1266 • Celkem členů 858