Právě je 29. březen 2024 07:47

News News of iStock

Site map of iStock » Fórum : iStock

Nevidím svoje portfolio

Ahoj,
jsem tu nová, tak se předem omlouvám za případné porušení pravidel.
Po 5ti leté pauze jsem se přihlásila na Istockphoto. Bohužel nemůžu najít svoje portfolio. Když zadám svůj nick do vyhledávání, tak svoje fotky v databázi najdu, ale ze svého účtu je nemůžu spravovat ani je nevidím :? Teď jsem s hrůzou zjistila, že mi 7.2. přišel email - Your new sign-in credentials for ESP - ...
Read more : Nevidím svoje portfolio | Zobrazení : 4229 | Odpovědi : 6


Video na iStockphoto

Ahoj,

chci se zeptat, davate nekdo videa na iStock? Ma to smysl?

Zkousel jsem tam dneska nekaky soupnout ale ani jedno se nenahralo, ze pry ma soatny format. Mam vse ve formatu mov s kodekem h264, berou to takhle vsude. Istock asi ne, nebo jsem to blbe pochopil.

Prekonvertovat je v quicktime se mi moc nechce, tak jsem se chtel zeptat, jestli to jen spatne nechapu. To fakt neberou zadny bezny format, mp4, h264 nic? ...
Read more : Video na iStockphoto | Zobrazení : 7233 | Odpovědi : 11


Přehled prodejů na iStockphoto

Ahoj,

celou kategorii iStock na fóru jsem proběhl, ale jsou to několik měsíců stará témata. Zajímá mně, co si ode mně kdo kupil na iStockphoto a kolik jsem vydělal :-)

Někdo tu zmínil odkaz:

http://www.istockphoto.com/user_stats.php


Ale ten už nefunguje.

V ESP v Account manager v záložce Profile je v tabulce ve sloupečku Downloads Year To Date nějaký číslo > 0, víte někdo co to je?

V záložce ...
Read more : Přehled prodejů na iStockphoto | Zobrazení : 2874 | Odpovědi : 4


Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl?

Zdravím,
už asi 9 let nenahrávám na iStock, nestálo mi to za tu námahu, kde se člověk drbal 15 minut s uploadem jednoho vektoru a oni mu pak v lepším případě vyškrtali ty hlavní relevantní klíčová slova a v tom horším to rovnou zahodili. Nedělalo mi to dobře, tak jsem ten čas raději věnoval tvorbě portfolia pro ostatní fotobnaky.

Dnes, kdy Shutterstock jde neustále dolů, stále častěji přemýšlím, zda by stálo za to nahrávat na ...
Read more : Nahrávání vektorů na iStock, má to smysl? | Zobrazení : 11076 | Odpovědi : 25


klicova slova

Ahoj, chci se zeptat ohledně klíčových slov na istocku :) Dnes jsem zjistil, že mě tam přijali :) Jenže ten jejich upload je pro mě divnej :D :) Chci se zeptat hlavně ohledně klíčových slov. Dal jsem tam klíčová slova z 123RF ...
Read more : klicova slova | Zobrazení : 7925 | Odpovědi : 18


Paypal

Ahoj, rád byc si změnil paypalovou adresu na Istocku, nevíte, kde se to dělá ?Nikde v nastavení tu možnost nevidím :/
Read more : Paypal | Zobrazení : 1782 | Odpovědi : 1


Zobrazení prodaných obrázků iStock

Omlouvám se, asi se to tu už řešilo - ale nemůžu nikde najít, kde zobrazit prodané obrázky na iStocku. Je tam nějaká taková funkce?
A druhá věc - když se prokliknu na svoje portfolio, náhedy obrázků vypadají příšerně, jako kdyby je někdo převedl do CMYKu. Barvy jsou úplně mimo. Máte taky někdo takový problém?
Díky!
Read more : Zobrazení prodaných obrázků iStock | Zobrazení : 10200 | Odpovědi : 22


iStock a zobrazení portfolia

Už několik dní sleduju svoje portfolio na iStocku a pod volbou Nejoblíbenější obrázky se to pořád neuvěřitelně přelívá. Myslíte, že to pořadí má nějakou vypovídací hodnotu nebo je to podle generátoru náhodných čísel? :)
Read more : iStock a zobrazení portfolia | Zobrazení : 1793 | Odpovědi : 0


Schvalovacia doba na iStock/ESP

Zdravím,


chcela by som sa opýtať, koľko vám asi trvá na iStock/ESP schválenie obrázkov.
Nahrala som cez DeepMetu set 23 obrázkov cca 3 týždne dozadu, jeden mi schválili pomerne rýchlo a ostatné majú stále status Revise.

Viete mi poradiť, či je takýto stav bežný, alebo robím niekde chybu? Ďakujem
Read more : Schvalovacia doba na iStock/ESP | Zobrazení : 14809 | Odpovědi : 34


Istock/Getty VS Stock Performer

Konečne Istock zverejnil príjmy za Január, aspon na Getty som našiel grafy tabulky,ale podrobné predaje mi krásne vyobrazil len Stock Performer. Prekvapivé predaje od mizérie 0,03USD až po 24USD. Asi nikdy neporozumiem Istocku,ale januar mi vyšiel nadočakávanie, cca 20% UP, ked zohladním posledné tri mesiace spať. U vás ako?
Read more : Istock/Getty VS Stock Performer | Zobrazení : 7038 | Odpovědi : 13


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858