Právě je 28. březen 2024 15:59

News News of Diskusní fórum o fotobankách

Site map of Diskusní fórum o fotobankách » Fórum : Diskusní fórum o fotobankách

Fórum o prodeji (ale i nákupu) fotografií a ilustrací v zahraničních fotobankách

HIVE - ne tak úplně fotobanka

Občas si to tady čtu, a tak mě napadlo napsat informaci o trochu jiném způsobu, jak pomocí svých fotek přijít k troše peněz.

Několik let publikuju na HIVE. Hive je (mimo jiné) blogovací platforma, která své uživatele odměňuje za aktivitu. Jsou tam tématicky zaměřené skupiny, i fotografické, a v současné době není žádný problém, aby i začátečník dostal za článek, doplněný několika kvalitníma fotkama, odměnu v jednotkách dolarů.

Vlastně to funguje tak, že publikujete na ...
Read more : HIVE - ne tak úplně fotobanka | Zobrazení : 332 | Odpovědi : 18 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Živnostník "stolár" a ilustrátor "umelec"

Ahojte. Ak som čerstvý SZČO napr. stolár ale zároveň mám príjmi z fotobánk, ktoré som si pred tým keď som ešte nebol živnostník priznával podľa autorského zákona, môžem si priznávať príjmi z fotobánk aj naďalej podľa autorského zákona?
Read more : Živnostník "stolár" a ilustrátor "umelec" | Zobrazení : 216 | Odpovědi : 1 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


recraft.ai

Zkoušel jste někdo tento nástroj recraft.ai .. totální masakr generuje to vectory v super kvalitě.. Bohužel :|
Read more : recraft.ai | Zobrazení : 814 | Odpovědi : 21 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Nastroj pro klicova slova

Ahoj, tak zase dotaz, se omlouvam. Ohledne Shutteru - kdyz vkladam fotku, je tam moznost - Najít další klíčová slova a nasledne se zobrazily Vizuálně podobné výsledky. Driv mi to ukazalo nabidku podobnych fotek a clovek kdyz tri vybral, dostal jejich klicova slova. Ted mam ten vyber prazdny, ale kdyz nahoru do radku napisu nejakej popis, vyhodi mi nabidku.
Hmm, proc uz to automaticky nenabizi nahledy bez toho meho popisu?
Read more : Nastroj pro klicova slova | Zobrazení : 261 | Odpovědi : 0 | Fórum : Shutterstock


Datový katalog

Ahoj, chci se zeptat ohledne Datoveho katalogu - odkladiste neprijatych fotek. Mel jsem jich tam asi 14 a dneska koukam (dlouho jsem to nekontroloval) ze je prazdnej. Vlastne zbyla jedna fotka z roku 2024, ale co bylo z roku 2023 tak tak nevidim. Bud nekde nejaky filtr nebo smazano?
Read more : Datový katalog | Zobrazení : 735 | Odpovědi : 7 | Fórum : Shutterstock


co je s pondem?

Zdravím,
nevíte co je s pondem? vůbec nefunguje :D
Read more : co je s pondem? | Zobrazení : 416 | Odpovědi : 1 | Fórum : Pond5


nový výstižný slogan pre shutterstock

Mám naozaj výstižný slogan pre shutterstock - Keď som mal asi 17, (och to boli časy) išla v kinách talianska komédia "Bože ako hlboko som klesla"- to presne vystihuje pokles zárobkov na Shutterstock...ale zrejme klesne ešte viac.
Read more : nový výstižný slogan pre shutterstock | Zobrazení : 565 | Odpovědi : 4 | Fórum : Shutterstock


Nemuzu se prihlasit na Dreamstime

Ahoj, mam prosbu. Pred mnoha lety, 2008 tusim, jsem si udelal na dreamstime profil a prodaval fotky. Pak se mi po case uz nepodarilo prihlasit do meho uctu, pod mejlem, ktery jsem tam PRAVDEPODOBNE měl, je ted nevyplneny prazdny profil s jinou prezdivkou bez fotek. Ovšem, kdyz si dam z tohoto prazdneho profilu vyhledat fotky podle tagu, co jsem tam nahraval pred lety, pod prezdivkou kterou jsem ten puvodni profil mel (Veleknez), tak mi to ...
Read more : Nemuzu se prihlasit na Dreamstime | Zobrazení : 551 | Odpovědi : 5 | Fórum : Diskuse pro nováčky


slideshow video

Poradí někdo jak z fotek vytvořit jednoduše slideshow v jakém programu nejlépe gratis. Jde mi o to nasypat cca 100 fotek a nechat to přechroupat tak aby každá fotka byla 2 sekundy a mezitím nějaký stejný přechod .... do videa které pak otitulkuji a ozvučím. Ručně to dělat mi přijde velmi zdlouhavé
Read more : slideshow video | Zobrazení : 853 | Odpovědi : 10 | Fórum : O videu a jeho tvorbě


Prosba o Like pre modelku.

Ahojte kolektív. Viem, že toto sem moc nepatrí, ale vydávala sa moja modelka Peťka. Samozrejme som na svadbe nesmel chýbať. Mladoamnželia poslali jednu s fotiek do súťaže o svadobnu cestu snov a potrebujú každý Like. Sútaz trvá do polnoci 24.12.2023. tak chcem mladým pomoct aj touto cestou. Tu je link na fotku:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=73 ... 9222194798

A tu je Peťka:
https://www.shutterstock.com/search/mod ... 1467244094

Ešte ...
Read more : Prosba o Like pre modelku. | Zobrazení : 264 | Odpovědi : 0 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47059 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858