Právě je 19. srpen 2018 22:53

News News of Diskusní fórum o fotobankách

Site map of Diskusní fórum o fotobankách » Fórum : Diskusní fórum o fotobankách

Fórum o prodeji (ale i nákupu) fotografií a ilustrací v zahraničních fotobankách

Focení v zoo o víkendu

Ahoj, nechtěl by jít někdo fotit o víkendu do pražské ZOO? Nafotit pár zvířátek a postěžovat si na fotobanky.
M.
Read more : Focení v zoo o víkendu | Zobrazení : 133 | Odpovědi : 1 | Fórum : O focení

Kradene Portfolio

Zdravim ostatni fotobankere,
https://www.shutterstock.com/en/g/aisa%20girl
Nasel jsem v tomto portfoliu kradene veci od vice autoru.
Ma smysl to hlasit shutterstocku? Jak to resite?
Naposledy, kdyz jsem jim psal, tak je to bez odezvy (nejaky turek zijici v nemecku pouzil moji ilustraci a naklonoval ji asi 100x pokazde s jinou vlajkou.)
Mate s tim nekdo zkusenosti?
Nektere obrazky ciste jen flipne po ose, nebo jen mirne orizne, pripadne upravi barvy a prodava.
Predpokladam, ze tohle zadna licence ...
Read more : Kradene Portfolio | Zobrazení : 202 | Odpovědi : 3 | Fórum : Shutterstock

Dron pro focení

Ahoj lidi,

tak po delší době mám dotaz. Mimochodem je to asi rok, co jsem začal nahrávat na fotobanky a měl jsem představu, že do roka na SS nasázím 2000 fotek, k tomu mi zbývá asi 60 (na istock už ale mám přes 2000). Ale to jsem odbočil.

Zajímá mně, jestli má někdo zkušenost s drony. Začalo mně to trochu zajímat, líbí se mi fotky a vide z vejšky. Legislativu nechme stranou, vím jak to ...
Read more : Dron pro focení | Zobrazení : 348 | Odpovědi : 16 | Fórum : O focení

Bída na Shutterstocku

Nedalo mi to a vyjel jsem si nějaké statistkiky na Shutterstocku:
za rok 2018 jsem tam nahrál 380 nových ilustrací (celkem tam mám asi 6500 ilustrací.
Chtěl jsem vědět, jaký podíl mají tyto nové ilustrace na prodejích a spočetl jsem, že to tvoří jen 3.5 procenta! A to ještě polovinu z těchto výdělků dělá jen 10 vektorů.

Závěr? Je potřeba kreslit bestsellery :) A hlavně tam mít ...
Read more : Bída na Shutterstocku | Zobrazení : 638 | Odpovědi : 19 | Fórum : Shutterstock

good / poor vyhledatelnost

Ahoj,

ma nekdo otestovany pomer / vykon mezi good a poor vyhledatelnosti z polozek (zelena/oraznzova).
Jestli se vyplati venovat tomu cas a doplnit KW a naklikat ty hlavni.

Mam tam asi 2500 veci na poor a 150 na good, tak jestli by jste doporucili tomu ten cas dat.
Read more : good / poor vyhledatelnost | Zobrazení : 236 | Odpovědi : 1 | Fórum : Macrostock fotobanky

mirrorless

Zdravím kolektív, aké máte skúsenosti a čo viete odporučiť ako foťák na cesty z výstupom vhodným pre fotobanky. Obzerám Fuji xkovej rady len neviem ako to má z ostrením Mala som 100s a ostrenie bola katastrofa.
Read more : mirrorless | Zobrazení : 426 | Odpovědi : 10 | Fórum : O focení

SOS, VectorStock - převody do verze Ill. 8

Zdravím vespolek :)
Prosím převádíte upload do VectorStocku do verze 8?
Včera jsem se rozhodla vnutit své vektory dále do světa, "převedla" jsem asi 40 souboru z CS6 do verze 8 jak požadují a zřejmě blbě :roll: . Sice přišla zpět hláška že byly dodány ve správném formátu, ale nemám to jak zkontrolovat a asi tím nemyslí co ...
Read more : SOS, VectorStock - převody do verze Ill. 8 | Zobrazení : 139 | Odpovědi : 4 | Fórum : Diskuse pro nováčky

nejlepší fotomobil pro fotobanky

Zdravím všechny,
vím, že se téma nejlepších fotomobilů řešilo už jinde, ale chtěla bych si jako naprostý laik udělat představu, zda již existuje nějaký mobil - bez ohledu na značku, systém či cenu, který je schopen vyprodukovat fotky technicky dostačující pro fotobanky. Prosila bych nadšence s praktickými zkušenostmi o jejich názor. Jdou někde stáhnout originální fotky z jednotlivých modelů bez úprav?
Děkuji všem, Misa
Read more : nejlepší fotomobil pro fotobanky | Zobrazení : 550 | Odpovědi : 18 | Fórum : O focení

Jaké máte zkušenosti s odmítáním fotografií ?

Dobrý den přátelé,
jsem čistý fotograf amatér, před cca měsícem jsem se více ze zvědavosti než ze ziskuchtivosti :) přihlásila do fotobanky shutterstock.
Mám občas problémy s jejich nesmyslnými rejection fotografií, kdy viditelně neodpovídá uvedený důvod skutečnosti. Obrátila jsem se na ně s dotazem. Poslali mi link na online popovídání si s nějakým zkušeným fotografem . Ten byl z fotky nadšený, řekl, že není důvod ji odmítnout, ...
Read more : Jaké máte zkušenosti s odmítáním fotografií ? | Zobrazení : 1252 | Odpovědi : 64 | Fórum : Shutterstock

koupení fotografie

Dobrý den, chtěl bych si koupit jedno foto u Dreamstime a nechce se mi registrovat kvůli jednomu foto pro soukromé účely.
Byla by zde dobrá duše, která by foto koupila a poslal mi. Zaplatím předem, no problemo...
Děkuji za zprávu
Vladimír
Read more : koupení fotografie | Zobrazení : 308 | Odpovědi : 2 | Fórum : Dreamstime

Přihlásit se  •  Registrovat

Statistiky

Celkem příspěvků 57180 • Celkem témat 2677 • Celkem členů 833