Právě je 19. leden 2019 01:35

News News of Diskusní fórum o fotobankách

Site map of Diskusní fórum o fotobankách » Fórum : Diskusní fórum o fotobankách

Fórum o prodeji (ale i nákupu) fotografií a ilustrací v zahraničních fotobankách

Rozlišení

Zdravím vás,
prosím vás mám takovou trapnou otázku.. Když změním rozlišení z 6000x4000 třeba na 4000x2667 co se vlastně stane? proč tu píšete že se zlepší ta kvalita?.. Že jako by nejde tak roztáhnout tímpádem je jakoby lepší kvalita? chápu to nějak tak správně? :)
Read more : Rozlišení | Zobrazení : 247 | Odpovědi : 9 | Fórum : Diskuse pro nováčky

asobe stock - cisla

Ahoj, pomalu si zvykam na adobe stock, misto fotolie. A chybi mi tam veci na ktere jsem byl z fotolie zvykly. Nasel nekdo:

- statistiky obrazku (celkovy pocet stazeni)
- je tu neco jako rank? Clovek tak nejak mohl sledovat jak si stoji
Read more : asobe stock - cisla | Zobrazení : 127 | Odpovědi : 1 | Fórum : Fotolia

Illustrator neukládá soubory

Zdravím, po poslední aktualizaci win 10 (u mne se objevila 10. 1. 2019) nemůžu ukládat vektory z illustratoru. Když vyrobím nový není problém, ale když upravím starý a nebo využiju nějaký starý objekt k nové tvorbě, tak při ukládání illustrator zamrzne a nic neuloží. Program jsem samozřejmě reinstalovala, ráda bych věděla jestli jsem v tom sama než budu psát na Microsoft.
Read more : Illustrator neukládá soubory | Zobrazení : 221 | Odpovědi : 8 | Fórum : O grafice nejen vektorové

Pracovny stôl kancelaria

Ahojte kamarati tak ma napadlo co keby sme sem kazdy dali fotku svojeho pracovneho stola kde vytvarame svoje diela na fotobanky kludne aj s neporiadkom ktory okolo seba mame ked tvorime :D
Read more : Pracovny stôl kancelaria | Zobrazení : 843 | Odpovědi : 26 | Fórum : Diskuse pro nováčky

fotobanka megapixel

Read more : fotobanka megapixel | Zobrazení : 254 | Odpovědi : 1 | Fórum : Macrostock fotobanky

Převod JPG na vektor

Dobrý den, prosím Vás chtěl bych se zeptat.. Chtěl bych zkusit převést pár abstraktních pozadí, které jsou v JPG na vektor ale nevlastním ilustrátor, existuje program který je zdarma a zvládne výstup který by fotobanky akceptovaly? Díky moc :D
Read more : Převod JPG na vektor | Zobrazení : 876 | Odpovědi : 30 | Fórum : O grafice nejen vektorové

rekapitulace 2018

Ahoj,

tak jsem si na zacatku roku letmo prosel vysledky nove pridanych polozek za rok 2018 a je to opravdu "povzbudive". Par polozek se dostalo v prodejnosti do radu "desitek" ale celkove je pridel z nove pridanych veci mizivy. Polozky s prodeji v radu "stovek" mam az z roku 2017. Celkove to na me pusobi tak, ze kdybych nezacal relativne brzy, byla by to ted dost bida. Protoze drtiva vetsina prodavanych veci jsou starsi prace. ...
Read more : rekapitulace 2018 | Zobrazení : 188 | Odpovědi : 0 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse

Kam nenahrávat a kam ANO ? menší fotobanky

Které fotobanky patří podle vás k těm, které se vůbec nevyplatí ?

Můj Blacklist:

picfair.com
crestock.com
scanstockphoto.com (upadla časem)
graphicleftovers.com
yaymicro.com
cutcaster.com
stockfresh.com

Zavřené zrušené prodané fotobanky:

photodune.com (nechali si jen top přispivatele)
stockexpert.com
veer.com
photokore

Co si myslíte vy máte nějakou fotobanku která je lepší něž například mostphotos ? a kde se vyplatí nahrát větší portfolio ?
Read more : Kam nenahrávat a kam ANO ? menší fotobanky | Zobrazení : 726 | Odpovědi : 15 | Fórum : Ostatní microstock fotobanky

výdělek Istock

Zdravím fotobankéře. Nějak se pořád nemůžu zorientovat v tom uživatelském prostředí na Istocku, myslela jsem si, že alespoň cestou přes Performance a Downloads dojdu k nějaké informaci o staženích za minulý měsíc, ale visí tam poslední october 2018. Tak nevím co dělám špatně...?
Read more : výdělek Istock | Zobrazení : 354 | Odpovědi : 5 | Fórum : iStock

zlúčenie účtu Fotolia na AdobeStock

Fotolia ma upozornila, že je potrebné do 5. 2. na zlúčiť môj účet s Adobe Stock. Podľa pokynov som prešiel na stránku Adobe Stock portal, kde som sa chcel zaregistrovať. Zadal svoje údaje a mal mi prísť konfirmačný mail na moju adresu. Žiadny konfirmačný mail mi však neprišiel (opakoval som to niekoľko krát) a ja neviem ďalej pokračovať na zlúčení účtov. Písal som aj do Fotolie o svojom probléme a nikto mi neodpovedá, a pravdupovediac ...
Read more : zlúčenie účtu Fotolia na AdobeStock | Zobrazení : 184 | Odpovědi : 2 | Fórum : Fotolia

Přihlásit se  •  Registrovat

Statistiky

Celkem příspěvků 59657 • Celkem témat 2760 • Celkem členů 850