Právě je 24. říjen 2018 00:02

News News of Diskusní fórum o fotobankách

Site map of Diskusní fórum o fotobankách » Fórum : Diskusní fórum o fotobankách

Fórum o prodeji (ale i nákupu) fotografií a ilustrací v zahraničních fotobankách

Podizmní fotobankový sraz 2018 v Praze

Dlouho jsme se neviděli, tak navrhuji termíny podzimního fotobankového srazu v Praze - jako vždy je určen pro ostřílené matadory i úplné nováčky, kteří fotobanky teprve zvažují a vlastně i pro lidi, co jen kreslí, fotí...

Termíny, kdy můžete přijít volte zde: https://doodle.com/poll/77t64xu2tgrtadqz do týdne zvolím finální termín a dám vědět zde, na twitteru i facebooku

Datum: od toho je to hlasování o řádek výše

Čas: 18:00 až do ...
Read more : Podizmní fotobankový sraz 2018 v Praze | Zobrazení : 199 | Odpovědi : 5 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse

FOTOBANKA - dissolve.com

Nazdárek, mám takový dotaz, máte někdo zkušenosti s touto fotobankou https://dissolve.com
Já jenže na mne vyskočil dotazník na fotobance videoblocks, kde se ptají: na které fotobanky přispíváte a mezi prvními byla Dissolve. Nic mi to neříká, tak snad máte někdo nějaké postřehy, má cenu nahrávat na tuto fotobanku svojí tvorbu, zřejmě videotvoru? Díky předem za vaše postřehy.
Read more : FOTOBANKA - dissolve.com | Zobrazení : 302 | Odpovědi : 5 | Fórum : Ostatní microstock fotobanky

Gradienty a banding v PS

Poslední dobou mám fakt vážný problém s gradienty v Photoshopu CC (poslední a legální verze).

Postup:
1) Udělám tmavé pozadí, většinou černé nebo hodně tmavě šedé, modré atd.
2) V další vrstvě použiju kruhový gradient - světlejší barva do průhledné
3) Vznikne brutální - ale fakt brutální - banding (příloha je ještě docela ok, bývá i hůř)

Starší verze PS tohle nedělaly, běžně jsem gradienty používal v CS4/5/6 a nebyl to problém. Obvykle zveřejňované postupy ...
Read more : Gradienty a banding v PS | Zobrazení : 116 | Odpovědi : 4 | Fórum : O focení

Blender - grafik pro nově rozvíjející se projekt

Scháním grafika na dlouhodobější spolupráci pro nově rozvíjející se projekt. Jedná se o tvorbu
různých modelů v programu Blender. Vhodné pro studenty, kteří si chtějí zajistit budoucnost...
Read more : Blender - grafik pro nově rozvíjející se projekt | Zobrazení : 179 | Odpovědi : 3 | Fórum : O grafice nejen vektorové

Getty

Zdravím kolektív, chcem sa spýtať slovenskej časti či sa zmenilo podávanie Daňového formulára pre Getty na slovensku alebo treba stále žiadať to číselko? A zmení sa tam niečo v strhnutí dane?
Read more : Getty | Zobrazení : 285 | Odpovědi : 4 | Fórum : Diskuse pro nováčky

Magic Lantern

Ahoj, prosím nezkoušel někdo náhodou nainstalovat Magic Lantern na Canon EOS 1200D? Uvažuji že bych ho zkusil ale mám trochu strach. Na Youtube už je spoustu videí že to funguje a na stránkách už je ze sprna nová verze kde je napsaných 8 úspěšných testů. Kdyby náhodou díky za každý postřeh.
Read more : Magic Lantern | Zobrazení : 331 | Odpovědi : 13 | Fórum : O focení

E-BOOK

Ahojte. Neviem či tu toto už niekto preberal,ale kedže mám v portfoliu kopu svojich jedál napadol ma predaj formou e-Book receptov. No nemám s tým žiadne skúsenosti , alebo teda ktoré agentúry /Typu Shutter fotolia....atd/ toto sprostredkúvajú. Videl som aj rôzne agentúry čo ponúkajú diela zadarmo a to v tisíckach, tak či je to ešte vôbec aktuálne.
Read more : E-BOOK | Zobrazení : 239 | Odpovědi : 5 | Fórum : Ostatní microstock fotobanky

Stažení vlastních souborů z fotobanky

Ahoj, dá se z nějaké fotobanky nějak jednoduše a zadarmo stáhnout vlastní soubor?
Read more : Stažení vlastních souborů z fotobanky | Zobrazení : 180 | Odpovědi : 2 | Fórum : Diskuse pro nováčky

Jak zařadit-popsat foto/video s použitím značkového výrobku?

Čauky: Netušíte někdo jakým způsobem se dá popsat a zařadit do kategorie, například značkový výrobek s logem - etiketou, (konkrétně se jedná o značkový alkohol - etikety na lahvi v baru - mrazáku aj.) tak aby to na různých fotobankách přijali? Proč se ptám před nějakým časem na SS byl někde popsán postup jak takovéto fotky/videa popsat a kde co zatrhnout, aby byli přijaty, netuším jak je to u ostatních fotobank AS, IS, Pond5. Jedna ...
Read more : Jak zařadit-popsat foto/video s použitím značkového výrobku? | Zobrazení : 151 | Odpovědi : 0 | Fórum : O videu a jeho tvorbě

vyplata_fotolia

Ahoj,

vyplatu z fotolie si zadavam manualne vzdy prvni den v mesici (za predesly mesic). Vetsinou to mam kolem 5-7 na paypalu. Ted mi tam porad visi: 1 pending conversion request for... Takze to jeste ani fotolia neodeslala, mate nekdo zjisteno za jak dlouho ted provedou platbu? Je fakt ze je ted fotolia nejaka zpomalena, tak jestli je problem u me, nebo neco zmenili?

diky
Read more : vyplata_fotolia | Zobrazení : 310 | Odpovědi : 7 | Fórum : Fotolia

Přihlásit se  •  Registrovat

Statistiky

Celkem příspěvků 58473 • Celkem témat 2718 • Celkem členů 838