Právě je 29. březen 2024 14:49

News News of Diskusní fórum o fotobankách

Site map of Diskusní fórum o fotobankách » Fórum : Diskusní fórum o fotobankách

Fórum o prodeji (ale i nákupu) fotografií a ilustrací v zahraničních fotobankách

Vrátenie daní z Austrálie

Zdravím,
má tu niekto skúsenosti s vrátením daní z Austrálie(fotobanka Envato)? Skúšam hľadať nejaké informácie na internete, ale zatiaľ som toho veľa v tejto "fotobankovej oblasti" nenašiel.
Read more : Vrátenie daní z Austrálie | Zobrazení : 324 | Odpovědi : 0 | Fórum : Ostatní microstock fotobanky


Depositphotos - záhadný příjem

Včera jsem se podívala na Depositphotos a prodalo se jedno video za 10 USD, celkem tam bylo asi 12 USD. A dneska jsem se podívala znovu a najednou je tam 65 USD, ale žádný nový prodej. Registrujete někdo něco podobného?
Read more : Depositphotos - záhadný příjem | Zobrazení : 1259 | Odpovědi : 7 | Fórum : Ostatní microstock fotobanky


fotobanka

Ahoj všem, může mi někdo doporučit fotobanku nebo mikrofotobanku, kde při registraci nepožadují zasílání oskenované občanky? Jsem amatér a focení mám jako hobby, žvit se tím neplánuju. Ale láká mě zkusit si dát fotky do fotobanky. Ale ta nutnost skenování občanského průkazu mě od toho odrazuje, jsem na tohle přeposílání dokladů celkem háklivá. Tyna
Read more : fotobanka | Zobrazení : 1200 | Odpovědi : 7 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Property release na vánoční symboly?

Zdravím,
Zkusila jsem hodit pár vektorů (resp jen jejich jpg verzí) na pond5 a vrátil se mi tenhle obrázek https://www.shutterstock.com/cs/image-v ... -529429213 s tím že chtějí property release.

"Can you please attach a property release to this photo? Please note that it is obligatory to attach a visual reference (photo) of the property to the release."

Obrázek jsem poslala jako "illustartion". Vůbec nechápu co po mne chtějí.
Read more : Property release na vánoční symboly? | Zobrazení : 552 | Odpovědi : 2 | Fórum : Pond5


Ako nahlásit zneužitie fotiek?

Bol som upozornený na zneužitie mojich fotiek na Shuttri, no netuším ako to nahlasiť, máte s tým nejakú skusenost? Dakujem
https://www.shutterstock.com/image-phot ... 6VzI6ME2Tg
Read more : Ako nahlásit zneužitie fotiek? | Zobrazení : 803 | Odpovědi : 3 | Fórum : Shutterstock


Kde prodavat ilustrace

Ahoj,
chtel bych se zeptat, kde prodavat ilustrace a s jakou uspesnosti - idealne 3d rendery (nikoliv krivky).
ja mam nejlepsi zkusenost s adobe stock, pak getty images a shutterstockem. pak mam jeste portfolio na dreamstime, depositphotos a 123rf (tyhle tri fotobanky uz za to ale moc nestoji). nevite nekdo o nejaky fotobance, kde by to jeste melo smysl?
jak jste nam tom treba s alamy, bigstock atd.?
diky
Read more : Kde prodavat ilustrace | Zobrazení : 840 | Odpovědi : 3 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Paypal - nové podmínky

Zdravím všechny, dneska mi přišel e-mail z Paypalu, že se mění podmínky. Do Paypalu jsem raději nahlédla přímo a je tam nějaký dokument, resp. řada dokumentů. Jsou v češtině, tedy spíše v jakémsi podivném překladu. Vypadá to, že vzhledem k ČR dojde k nějakému poplatku, ale nějak nejsem z té jejich "terminologie" moc moudrá. Jen dokument týkající se poplatků má asi 11 stran, když jsem proklikla na nějaký odkaz v tomto dokumentu, tak se mi ...
Read more : Paypal - nové podmínky | Zobrazení : 1797 | Odpovědi : 10 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Plány na Shutterstocku

Dobrý den, bývám spíš na druhé straně (jako tvůrce) ted jsem ale dostala přístup od firmy které dělám webovky na jejich účet a tam mají zaplacený plán "365-day Images On Demand, with 5 Standard License Downloads" za 49 € .

Chápu dobře že zaplatili přes litr za 5 fotek na web? Nějak mi ty plány nejdou do hlavy, já dostávám ušmudlaných 10 centů a lidi platí i 300 za fotku?

Pokud je to tak, můžete ...
Read more : Plány na Shutterstocku | Zobrazení : 1770 | Odpovědi : 3 | Fórum : Kde a jak nakupovat


[123RF] Introducing Image Variations Powered by Artificial

Priatelia, práve som dostal z 123RF nasledovný mail:

Dear Esteemed 123RF Contributors,

We are delighted to announce the launch of an exciting new feature on our platform: AI Variations! Powered by state-of-the-art Artificial Intelligence image generation technology, AI Variations unlock an unparalleled level of creative possibilities for our clients, while ensuring that your contributions are duly recognized and compensated.

What are AI Variations?

AI Variations leverage the immense power of Artificial Intelligence to generate a ...
Read more : [123RF] Introducing Image Variations Powered by Artificial | Zobrazení : 777 | Odpovědi : 0 | Fórum : 123rf


Výplata na Bigstock

Předpokládám, že ostatním také přišel email ze SS, kde informují o tragické úrovni Bigstock.
Dokonce zmiňují, že je možné kdykoliv požádat o výplatu, tedy předpokládám, že i před dosažením toho zasr... minima pro výplatu.
Na druhou stranu, když se tam lognu, tak nevidím žádnou možnost dát to stáhnout ten výdělek.
Leda jim napsat...
Kromě toho píší, že zastavují možnost uploadu a budou provádět restruktualizaci atd., atp.
Read more : Výplata na Bigstock | Zobrazení : 2082 | Odpovědi : 15 | Fórum : Bigstock


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858

cron