Právě je 18. duben 2024 21:23

News News of Diskusní fórum o fotobankách

Site map of Diskusní fórum o fotobankách » Fórum : Diskusní fórum o fotobankách

Fórum o prodeji (ale i nákupu) fotografií a ilustrací v zahraničních fotobankách

Zasílání peněz Moneybookers vs. paypal ?

Zdravím,

né že bych byl nováčkem, avšak používám pro zasílání provizí už dlouho moneybookers a strhávají poplatek něco kolem 40-50kč za přeposlání na český účet.

Zaslechl jsem něco, že paypal je zdarma, je to tak ? Přeci jen, jsou to drobné, ale škoda jich.

díky za reakce ;)
Read more : Zasílání peněz Moneybookers vs. paypal ? | Zobrazení : 8514 | Odpovědi : 18 | Fórum : Diskuse pro nováčky


allphoto.cz

Zdravím všechny fotobankáře,

rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenosti s touto fotobankou ? Popř. jak jste spokojeni ?
Read more : allphoto.cz | Zobrazení : 3229 | Odpovědi : 6 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


kde ziskat fonty?

Ahoj,
chtel bych se zeptat, jestli znate weby, na kterych je mozne ziskat fonty, ktere bych mohl bez obav v ilustracich pozivat?
Read more : kde ziskat fonty? | Zobrazení : 9054 | Odpovědi : 15 | Fórum : Diskuse pro nováčky


Model Release

Zdravím fotobankové fórum,

chtěl bych se zeptat na univerzální Model Release (Bez loga fotobanky). Něco jsem našel, ale nebyl jsem s tím moc spokojen.
Díky.
Read more : Model Release | Zobrazení : 15436 | Odpovědi : 26 | Fórum : Diskuse pro nováčky


Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z vás má zkušenost s registrací, nahráváním a schvalováním fotek v této fotobance? Jak je to s výdělky atd. Každá užitečná rada bude vítána. Díky :D
Read more : Zkušenosti s fotobankou Getty Images | Zobrazení : 35637 | Odpovědi : 24 | Fórum : Macrostock fotobanky


Photodune všeobecně

Ahoj,
v hlavní sekci, kromě SS, DT, FO atd... mi chybí sekce pro dotazy, týkající se low earner fotobank, tak zakládám zde :D

Hledám na Photodune v návodech postup, jak uploadovat fotky s MR přes FTP a nic moc jsem nenašel. Při postupu uploadu přes FTP je napsáno, že když vložím MR do složky MODEL RELEASES a příslušné fotky s modelkou do složky PHOTOS mělo by ...
Read more : Photodune všeobecně | Zobrazení : 69422 | Odpovědi : 188 | Fórum : Ostatní microstock fotobanky


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47094 • Celkem témat 1266 • Celkem členů 858