Microstockr

Ať už to jsou služby pro hromadný upload, nastavování IPTC nebo generování seznamu klíčových slov

Microstockr

Příspěvekod Miles » 19. duben 2015 14:54

Ahoj, koupil jsem aplikaci Microstockr ( www.microstockr.com ) pro IPad a nedá mi to, musím se podělit se zkušenostmi. Po instalaci jsem zadal přístupy do fotobank. Stáhlo to aktuální zůstatek z každé fotobanky a zobrazilo v seznamu. Když jsem chtěl nějaký graf, tak to to po mě chtělo zaplatit předplatné. Koupil jsem 3 měsíce za 2.99 USD. Po kliknutí na graf se zobrazil koláčový graf s podílem aktuálního zůstatku na každé FB. Nad tím velký nápis Monthly, nic víc. No a ještě je tam seznam obrázků s výdělky. Toť vše.

Takže výsledný dojem a hodnocení: Nic moc! Nevím jestli si tuto appku někdo chválí, ale já bych nedoporučoval. Nevím k čemu je dobrá, nějaké seriózní analýzy neumožňuje a sledovat v reálném čase, že se mi něco prodalo mě nikam neposune.
Hodnocení: 0
Petr
Miles

Reputace: +7

Re: Microstockr

Příspěvekod libor2 » 19. duben 2015 15:24

Zaplatil jsem si mesic. Ale uplne bohate staci free verze kde jsou zakladni banky. Kolace jsou mi taky k nicemu. Pouze koukam na nove prodeje.
libor2

Reputace: +39

Příspěvekod Miles » 20. duben 2015 12:30

libor2 píše:Zaplatil jsem si mesic. Ale uplne bohate staci free verze kde jsou zakladni banky. Kolace jsou mi taky k nicemu. Pouze koukam na nove prodeje.

No právě, jen upozornění na nové prodeje je mi k ničemu. Když to srovnám například se StockPerformerem ( www.stockperformer.com ) tak to je úplně o něčem jiném, ale zase dražší :-)
Petr
Miles

Reputace: +7

Příspěvekod pytyczech » 20. duben 2015 15:10

Grafíky jsou opravdu nepoužitelné, ale jako rychlý aktuální přehled výdělků myslím funguje dobře.
pytyczech

Reputace: 0

Příspěvekod libor2 » 20. duben 2015 18:12

Presne tak. Pouzivam jen na kontrolu co a kde se prodava.
libor2

Reputace: +39

Příspěvekod Peter » 11. červen 2015 12:28

Ahojte, vospolok.

Chcel by som sa opytat..
Tiez som si stiahol tuto aplikaciu.
Da sa nejako vyriesit captcha pri 123rf tak, aby to neustale na mna nevyskakovalo? Respektive, ak sa neda, neviem ani vyhodit zo zoznamu 123rf (cize do stavu, ze tam ucet nemam).
Na Colorboxe mi stale vyhadzuje, ze nespravne prihlasovacie udaje. Pritom som si isty, ze spravne. Nemate podobnu skusenost?

Vopred dakujem za reakciu.

Peto
Peter

IP: 193.87.99.xx

Reputace: 0

Příspěvekod Artush » 15. červen 2015 22:12

Ahoj, taky ho mám, když jsem ho kupoval, nic jiného nebylo, ale teď jsem přešel na
https://play.google.com/store/apps/deta ... agent.paid

A ten má statistiky a grafy docela promakané.
Artush

Reputace: +2

Příspěvekod Jirik » 16. červen 2015 09:52

Mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi StockAgent Premium a StockAgent Free (zatím jsem ještě nekupoval žádnou placenou apku, ani netuším kam bych měl poslat kredity na zaplacení, tak proto to zjišťuji) Dík za případný typ. A ještě doplňující dotaz: je "StockAgent" bezpečný? Přeci jenom tam budu muset zadávat svoje přístupová hesla k jednotlivým fotobankám, tak abych později nebyl překvapenej, že se něco pokazilo.
Jirik

Reputace: +20

Příspěvekod Artush » 16. červen 2015 13:54

StockAgent Premium má myslím možnost více fotobank v základu a další se dokupují.
Artush

Reputace: +2

Zpět na Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách