Workflow na upload a správu ve více fotobankách

Ať už to jsou služby pro hromadný upload, nastavování IPTC nebo generování seznamu klíčových slov

Re: Workflow na upload a správu ve více fotobankách

Příspěvekod soim » 28. duben 2015 08:39

Mě jde nahrávat na více najednou přes Filezillu... Jedno okno a v něm několik "panelů" pro různe fb..
Hodnocení: 0
soim

Reputace: +52

Příspěvekod dnyvlt » 28. duben 2015 09:52

Já používám stockuploader a neřeším žádná okna. Mimo iStocku nahráno vše na jedno kliknutí (7 fotobank)...
dnyvlt

Reputace: +8

Příspěvekod Bananaboy » 28. duben 2015 10:13

dnyvlt píše:Já používám stockuploader a neřeším žádná okna. Mimo iStocku nahráno vše na jedno kliknutí (7 fotobank)...

Problém je, že Stockuploader je len na fotky. Nikde na ich stránke a ani na fóre som nenašiel, že by sa s tým dali nahrávať zipy, alebo eps.
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +783

Příspěvekod shalom3 » 28. duben 2015 10:27

soim píše:Mě jde nahrávat na více najednou přes Filezillu... Jedno okno a v něm několik "panelů" pro různe fb..

Také používám Filezillu, dá se tam nahrávat přes víc oken najednou. Ale už asi 2x mě to vypeklo - nějak se to zacyklilo a odeslalo to ještě jednou do stejné fb. Pak následovalo ruční mazání duplicit :mrgreen: Tak raději už dělám pěkně jednu fb po druhé, protože kdyby se to stalo u víc fb, tak je na celý den o mazání postaráno.
shalom3

Reputace: +602

Příspěvekod Pitju » 28. duben 2015 10:34

Mám rád, keď svet je "farebný" a rôzny ľudia používajú z rôznych dôvodov rôzne riešenia pre blaho svoje a blaho všetkých :). Chcem sa spýtať tých čo používali StockSubmitter a opustili toto riešenie, prečo? Nerobím im promotion, ale myslím, že všetko dobre okrem tých občasných výpadkov. Je možné, že je to tým, že som do teraz nepoužíval iné aplikácie
Pitju

Reputace: +23

Příspěvekod sedmicka7a » 28. duben 2015 17:23

Já používám StockSubmitter ve free verzi, stačí mi, že to můžu okeywordovat atp. A odeslat kliknout na Submit přímo na fotobance mi nevadí. Vektory nahrávám přes web :)
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
sedmicka7a

Reputace: +69

Příspěvekod basti » 30. duben 2015 07:36

První a zásadní výhoda je držet rozumné množství fotobank. Aktivně přispívám na 7, z toho 2 jen kvůli jejich bezúdržbovosti a jednu testuju. Jakmile do 2 let nebude rozumný stabilní zisk, tak letí. Být na 15-20 fotobankách s portfoliem menším jak několik tisíc fotek podle mě nemá smysl. Než dojdete k výplatě tak nejspíš zkrachují.

Nahrávám přes flash/java rozhraní většiny fotobank, je to rychlejší jak vůbec lézt do FTP. Přetáhnu myší a je to, rychlost nahrávání mě netrápí a už to naštěstí nikde nepadá.
Bloguju o fotobankách na www.stockphotography.cz :)
basti

Reputace: +13

Předchozí

Zpět na Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách