Saatchiart

Diskuse o serverech, kde lze prodávat fotografie/ilustrace, ale nejsou to fotobanky (například Fler, Zazzle, CafePress) nebo o prodeji přes vlastní web

Re: Saatchiart

Příspěvekod Bananaboy » 4. červen 2014 12:13

Lenka píše:Vše co umím, umím z počítačových her

Lenko, učiť sa z počítačových hier nedoporúčam. Zrovna včera som dohral hru
Wolfenstein-The New Order. V dabingu si moc servítku pred ústa nedávali. To bol samý "Motherf*cker Nazi" a podobne :lol:
Márne rozmýšľam, kde by som vo fotobankovom biznise tieto slovíčka uplatnil. :lol: :lol:

Ala, presne tak som to myslel. 10 Euro materiál a 10 Euro práca, nápad a štýl. :D
Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +767

Příspěvekod Lenka » 4. červen 2014 12:24

Ala01: Nemám tušení jakým způsobem MrBean maloval byt ani to nehodlám zjišťovat. MrBeana nemusím a nevyhledávám. ačkoli v normálních rolích je mi Atkinson celkem sympatický.
Mám svůj styl, který se nemusí každému líbit. Nejsem nadaná obchodním talentem, ale jsem si jistá, že kdyby moje věci dostal do ruky šikovný marketér s talentem na vymýšlení nepravděpodobných názvů, prodaly by se. Stejně tak, jako se prodávají moje fotky kočičího písku obarvené na jedovaté barvy, pod názvem Tileable extraterrestrial surfaces. Nechci za to víc, než kolik odpovídá vynaložené námaze, spíš spoléhám na to, že se to může prodat opakovaně. Tahle výhoda ovšem u hmotného umění odpadá, naopak se přidává komplikace s uchovávání, balením, posíláním, evidováním signovaných obrazů, a další, co ani nevím, protože jsem se tím dosud nezabývala.
Jinak jsem koukala, že všelijaké abstrakce se prodávají např. na Fleru, ale musí se k tomu přidat omáčka o duchovních účincích nebo psychotronickém působení, což mě nebaví, zvlášť když vím, co tam kolikrát píšou za kraviny. Skutečný umění si stejně musí každej namalovat sám.
Jak tady tak tlacháme, začala jsem uvažovat o Deviant artu, deviant jsem, tak co. Ještě musím zjistit, co tam přesně od člověka chtějí. Myslím ohledně formalit. :-)
Bananaboy: Z Wolfenstaina jsem moc výrazů nepochytila, v době kdy jsem to hrála to generovalo jen nedokonalý citoslovce. Z F-17 si pamatuju "sam radar at pilzen" to taky asi nebude úplně užitečný. Naproti tomu u fotek přírody celkem hodně využiju výrazivo z Farmville. :-D
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +277

Příspěvekod Ala01 » 4. červen 2014 12:27

Mr. Bean maloval tak že nemaloval iba dal bombu do farby, prišiel sused a na stene bola jeho silueta.
To bolo myslené vtip.
Ala01

Reputace: 0

Příspěvekod Lenka » 4. červen 2014 12:29

Aha. Tak to by možná mohlo fungovat. Místo bomby tam dám kočku. :lol:
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Příspěvekod Ala01 » 4. červen 2014 12:32

Lenka

To je originálne. To by boli zákazníci preklvapený keby si napísala akou technikou si malovala. :)
Ala01

Příspěvekod Lenka » 4. červen 2014 12:53

To nenapíšu. To je právě moje know-how, kvůli kterému to nikdo nedokáže napodobit. :lol:
Lenka

Příspěvekod Lenka » 4. červen 2014 13:49

Lenka

Příspěvekod Bananaboy » 4. červen 2014 16:07

Lenka píše:http://www.deviantart.com/print/31623267/

Toto je prípad pre docenta Chocholouška.
Stále kvoká... Stále kvoká... :lol: :lol:
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +767

Příspěvekod Ala01 » 4. červen 2014 16:49

Ala01

Příspěvekod Lenka » 4. červen 2014 17:05

Kvoká, nekvoká, pokud je to forma, která na deviantu prodává, jsem připravená klidně mňoukat taky. :lol:
Lenka

PředchozíDalší

Zpět na Nefotobanky - přímý prodej