Co si myslíte o kurzu Vydělávej focením?

Diskuse o focení, fotografickém vybavení, fotografických technikách, zpracování fotek

Re: Co si myslíte o kurzu Vydělávej focením?

Příspěvekod Návštěvník » 15. říjen 2013 21:11

Je to asi stejné, jako číst Stockholm jako Štokholm. Dělají to akorát Němci a někteří Češi.
Hodnocení: 0
Návštěvník

IP: 89.176.121.xx

Reputace: 0

Příspěvekod admin » 17. říjen 2013 15:20

Takže kdo má zájem mě vidět online - dnes (čtvrtek) od 20:00 na tomto programu: http://www.vydelavej-focenim.cz/cs/webinar/a/aed9c
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
admin
Site Admin

Reputace: +406

Příspěvekod jonnysek » 18. říjen 2013 08:01

- Nemuzu si pomoct ale po rozhovoru s Petrem Vaclavkem to autor zabil marketingovou kampaní o cenách svého kurzu a blábolech. Takže jsem vubec nepochopil kolik to stojí.

suma sumárum

konkrétní rady v kurzech zadarmo odpovídají ceně. a v balastech blábolu a motivačního povídání se prostě podle mě ztrácejí praktické informace. které tam jsou ale je jich poskrovnu. osobně bych byl za tištěnou verzi... všech "nemarketingových myšlenek" a byl bych ochoten si ji i koupit ovšem ne za tisíce.

Jako reklama pro všechny zučastněné je to jistě super
jonnysek

Reputace: +9

Příspěvekod Sarka » 29. říjen 2013 20:41

To video je hrozný a rozhodně by mě to ke koupi kurzu nepřesvědčilo. Formát je hodně nešťastnej a informační hodnota nula nula nic. Popovídáme si o dětech a životním příběhu, zkontrolujeme kdo všechno je online, nějaký otázky posluchačů.. umělý potlesk a teleshopping.
Další člověk, lidský příběh, slova povzbuzení a lehká zmínka o retuši a ježíškovi a Paolo Coelho.
Následuje opět kulturní marketingová vložka o montážích a navazuje další dotaz na děti a výši mateřské...
A do rozhovoru s třetím člověkem vložka k druhému "Fotíš svatby?" "Ne" (to ani neví, co kdo z nich dělá?:))
Mohlo by to být i zajímavý, kdyby se zaměřil na konkrétní věci a domácí přípravu. Místo toho to vede stylem "šťastný řeči po třetím pivu".
Působí to na tak nějak kýčovitě a úplně hloupě a banálně.. Jasně cílovku si to asi najde, ale smysl v tom moc nevidím.
Sarka

Příspěvekod Ondra » 30. říjen 2013 16:45

Registroval jste se nakonec někdo do placené části?
Ta cena není nijak strašná, dokonce jsem o tom i uvažoval. Nicméně vzhledem k tomu, že už asi rok nemám funkční foťák (a nijak zvlášť mi nechybí) a dělám jenom ilustrace, tak jsem do toho nakonec nešel. :lol:
Ondra

IP: 89.176.121.xx

Příspěvekod Cesro » 11. listopad 2013 20:51

Opravdu se nikdo do te placene sekce neregistroval? By me zajimalo, jake to tam je, jestli to stalo za to.... :shock:
Cesro

IP: 109.80.238.1xx

Příspěvekod Hamin » 12. listopad 2013 08:31

Tady jeden článek o této tématice: http://www.milujemefotografii.cz/vydela ... odvodnikum
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin

Reputace: +82

Předchozí

Zpět na O focení