Co si myslíte o kurzu Vydělávej focením?

Diskuse o focení, fotografickém vybavení, fotografických technikách, zpracování fotek

Co si myslíte o kurzu Vydělávej focením?

Příspěvekod Janis » 10. říjen 2013 14:50

Já vím, že o něm Petr psal na webu fotobank (http://fotobanky.cz/jak-vydelavat-focenim), ale mě by zajímalo, co si o něm myslíte vy ostatní fotografové (Petr už se o focení a propagaci fotografa moc nezajímá, živí ho fotobanky :lol:, takže to nemá zapotřebí )

Skoukli jste ta videa, co tam jsou? Mně přišli trochu plytké, ale pár zajímavých nápadů na svou sebopropagaci jsem tam přece jen našel.
Hodnocení: 0
Janis

Reputace: +2

Re: Co si myslíte o kurzu Vydělávej focením?

Příspěvekod duben » 10. říjen 2013 15:24

Svůj názor jsem jasně rozepsal u sebe na webu http://duben.org/ze-zivota/vydelavejte-focenim-nebo-taky-ne a po tom co jsem viděl druhé video se můj názor jen utvrdil v tom, že jsem se nespletl ani náhodou.
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.inlineaerobic.cz | www.cwapa.net | www.slevanek.cz
duben

Reputace: +154

Příspěvekod tereez » 10. říjen 2013 17:04

Upřímně? Úvodní video na začátku dobrý, trochu jiný než většina těch vymejváren z milionovýho impéria.. za polovinou už nastupujou nacvičený gesta a mně se chce zvracet. :)
(Jednu dobu mi bylo šoufl už z té wordpress šablony, kterou všechny "byznysy" tohohle typu používaj. )

Miluju marketing, vážně, jinak bych ho bývala nestudovala. Ale stydím se, že do marketingu patří i tyhle Kiršoviny, na který lidi naletí, protože ještě nejsou tak provařený jako Amway a další..
tereez

Reputace: 0

Příspěvekod odina222 » 10. říjen 2013 20:25

Tak jsem viděla i druhé video a souhasím že je to vymazmozku. Už vidím konec, počítam že místo dobrého kvalitního focení se z vás stane likař nebo spamer a mají nachystaný nějaký skvělý produkt jen vám dopomuže k úpěchu! Tak to na mne působí. :shock:
odina222

Příspěvekod vitek38 » 11. říjen 2013 14:23

Mě se to nelíbí. Tyhle easy peasy lemon squeezy instruktážní kurzy jsou většinou pouze předražené pozlátko. Jde o to, čemu víc věříte: Naučíte se fotit tak, že si koupíte analog/digitál a následujících několik let budete prohánět závěrku. Nebo si na měsíc sednete na židli a budete koukat na videa? Odpověď je nasnadě, bohužel je mnohem snazší uvěřit té druhé variantě.
vitek38

IP: 90.176.110.xx

Příspěvekod Petr123 » 15. říjen 2013 09:42

Teď jsem viděl třetí díl - konečně tam bylo míň keců a více faktů a nápadů. Ale je vidět, že detailnější informace si šetří do placené části. Vkaždém případě jsem rád, že jsem se na to podíval, ať si říkáte o MLM a vymývání mozků co chcete. Jd ejen o to nenechat si ten mozek vymejt :lol:
Petr123

IP: 109.80.238.1xx

Příspěvekod Ala » 15. říjen 2013 15:41

Niekto písal ludia hovoria o vymývaní mozgov, ak je niečo zle treba to odtial vypláchnuť. Je to podla toho ako to chápete.
Ala

IP: 78.99.190.2xx

Příspěvekod Ala » 15. říjen 2013 15:43

Niekto hovoril ludia často komplikujú jednoduché veci, mali by sa naučiť zjednodušovať komplikované veci.
Ala

IP: 78.99.190.2xx

Příspěvekod basti » 15. říjen 2013 16:28

Nešel bych do toho ani náhodou. Na zakázkách si každý na začátku párkrát nabije čumák a pak buď pochopí, nebo zkrachuje. Co se týká focení, tak to vás tento kurz rozhodně nenaučí a když už, tak existují doslova mraky videí zadarmo na Youtube a některé od opravdu výborných autorů - namátkou třeba Bryan Peterson.
Bloguju o fotobankách na www.stockphotography.cz :)
basti

Reputace: +18

Příspěvekod admin » 15. říjen 2013 20:11

basti píše:Co se týká focení, tak to vás tento kurz rozhodně nenaučí

Ale tohle tam snad autor ani neslibuje - od začátku se zaměřuje na marketing a na to, jak získat zakázky. A musím dát Petrovi123 za pravdu, že poslední díl konečně obsahuje trochu více informací a nápadů na propagaci.

Jen taková rejpavá - výslovnost mi v angličtině nikdy nešla, ale že se Shutterstock a iStock nečte šuterštok a ijštok?
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
admin
Site Admin

Reputace: +437

Další

Zpět na O focení