Jak rozdělit objekt bez složených cest

O tvorbě grafiky (vektory, bitmapy, fraktály, 3D rendery) a různých grafických programech - Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw

Re: Jak rozdělit objekt bez složených cest

Příspěvekod PandaWild » 21. červen 2017 17:56

Máš tam součástí také podkladový obdélník přes celou plochu, který dělá barvu pozadí, jo? Jestli ne, tak pokud se to exportuje s průhledným pozadím, tak v tom případě se barva objektů rozšíří i okolo objektů přes to průhledné pozadí a tedy splynou s pozadím (protože pozadí neexistuje).
Hodnocení: 0
PandaWild

Reputace: +1184

Příspěvekod Anika » 21. červen 2017 18:47

Není tam nějaká zapomenutá maska? Nebo ten objekt není omylem převedený na masku?
Anika

Reputace: +259

Příspěvekod Bananaboy » 21. červen 2017 19:04

Máš ten objekt "zabalený" v skupine, vrstve, alebo podvrstve? Samotný objekt môže mať krytie "Normal" na 100%, ale o tom ako sa zobrazí rozhoduje aj aký režim krytia má nastavená jemu nadradená skupina, podvrstva, alebo vrstva v ktorej sa daný objekt nachádza.
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +660

Příspěvekod Gmp » 22. červen 2017 09:40

Podkladový obdélník tam mám, pozadí tedy průhledné není..Jinak ten objekt je zgroupnutý, ale tam jsem vše rozdělila a zkontrolovala i všechny složené cesty - transparency se všude normal a krytí 100%..maska tam také není..
Nakonec jsem to vyřešila jinak - soubor jsem si uložila do jpgu v té černé barvě na bílém pozadí, což šlo a následně jsem vektorizovala a nyní už je to ok když dám objektu bílou barvu a pod to černé nebo barevné pozadí..pokud budu mít čas se k tomu někdy vrátit, protože by mě samotnou zajímalo, čím to bylo, napsala bych to sem..každopádně děkuji všem za pomoc..
Gmp

Reputace: 0

Předchozí

Zpět na O grafice nejen vektorové