Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

O tvorbě grafiky (vektory, bitmapy, fraktály, 3D rendery) a různých grafických programech - Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvekod Host » 26. červenec 2020 13:24

https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/j ... a_recombee

Začínám o něčem podobném přemýšlet. Role vypelichaného medvěda zatím není obsazena... :mrgreen:
Hodnocení: 0
Host

IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Příspěvekod GreatWhite » 26. červenec 2020 14:41

Host píše:https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/jenna-phillips-influencerka-pes-tiktok-onlyfans-socialni-sit-hobby-kariera-vydelek-penize.A200722_110855_lidicky_sub?zdroj=vybava_recombee

Začínám o něčem podobném přemýšlet. Role vypelichaného medvěda zatím není obsazena... :mrgreen:

:P já bych asi dobře zvládl prase
GreatWhite

Reputace: +136

Příspěvekod shalom3 » 26. červenec 2020 20:03

Hm, takovýmto způsobem se zabavovaly děti kolem 3-5 let. Vypadá to, že mentální retardace roste v globálním měřítku a sice strmou křivkou. Chtělo by to vyzkoušet natočit video se záběrem na louku, trvat by to mělo alespoň 10 hodin a přitom tvrdit, že tam působím jako mravenec (pokud možno, jímž jsem byla v některém z minulých životů) a kdo mne zahlédne. Vypadá to, že by se našli mentálové, kteří by na to vydrželi civět.
shalom3

Reputace: +860

Příspěvekod Host » 27. červenec 2020 08:28

shalom3 píše:Hm, takovýmto způsobem se zabavovaly děti kolem 3-5 let. Vypadá to, že mentální retardace roste v globálním měřítku a sice strmou křivkou. Chtělo by to vyzkoušet natočit video se záběrem na louku, trvat by to mělo alespoň 10 hodin a přitom tvrdit, že tam působím jako mravenec (pokud možno, jímž jsem byla v některém z minulých životů) a kdo mne zahlédne. Vypadá to, že by se našli mentálové, kteří by na to vydrželi civět.

Tedy s dovolenim... Jaky mental???
Kdyz uz, tak zenovy budhista... :mrgreen:
Host

Příspěvekod PandaWild » 27. červenec 2020 09:04

shalom3 píše:Hm, takovýmto způsobem se zabavovaly děti kolem 3-5 let. Vypadá to, že mentální retardace roste v globálním měřítku a sice strmou křivkou. Chtělo by to vyzkoušet natočit video se záběrem na louku, trvat by to mělo alespoň 10 hodin a přitom tvrdit, že tam působím jako mravenec (pokud možno, jímž jsem byla v některém z minulých životů) a kdo mne zahlédne. Vypadá to, že by se našli mentálové, kteří by na to vydrželi civět.
Bohužel pointa není v netradičnosti nápadu. Aktérem musí být mladá holka uspokojující sexuální úchylky sledovačů ... medvěd ani louka by neuspěli :|
+Bananaboy, +Marsan, +shalom3 Hodnocení: +3
PandaWild

Reputace: +1771

Příspěvekod Návštěvník » 27. červenec 2020 10:23

A co takhle vlk převlečený za babičku? :shock:
Návštěvník

IP: 185.67.188xx

Příspěvekod Bananaboy » 27. červenec 2020 10:43

Slepica sa hrá na psa a vypelichaní kozlovia si nad jej videami hladkajú kohúta a platia jej za ne nemalé čiastky. Proste jedna veľká, šťastná, úchylná ZOO, kde je každá zo zúčastnených strán spokojná. A my sa zase môžeme hnevať len sami na seba, že sme sa narodili normálni.
+shalom3 Hodnocení: +1
http://tiny.cc/onemanvideos
Bananaboy

Reputace: +986

Příspěvekod Host » 27. červenec 2020 15:19

Bananaboy píše:Slepica sa hrá na psa a vypelichaní kozlovia si nad jej videami hladkajú kohúta a platia jej za ne nemalé čiastky. Proste jedna veľká, šťastná, úchylná ZOO, kde je každá zo zúčastnených strán spokojná. A my sa zase môžeme hnevať len sami na seba, že sme sa narodili normálni.

Ahaaa :shock:
Zase novy poznatek...
Jsem uuuchyl. :D
Ta holka se mi libi..., fakt... :) a ten napad se mi nezda vubec spatnej... ;)
Doted jsem netusil, ze NORMALNI lidi si dokazi udelat dobre pri pohledu na zelenou louku... :)
Jsem uuuchyl, ratata.... :lol:
Leto, rum a kratke sukne naostro budiz pochvaleny... :mrgreen:
Host

Příspěvekod PandaWild » 27. červenec 2020 15:47

A terazky mi povedzte, Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom normálny?
+ivusakzkrabice, +shalom3 Hodnocení: +2
PandaWild

Reputace: +1771

Příspěvekod Bananaboy » 27. červenec 2020 15:51

Host píše:
Jsem uuuchyl. :D
Jsem uuuchyl, ratata.... :lol:

Tak aspoň vieme, kto jej poslal tých 1000 dolárov. :lol:
Fotobanky ti ešte asi fachčia dobre, tak je z čoho posielať. A posielať to postihnutým deťom už nie je v dnešnej dobe "in". ;)
Aj keď tá slečna mi príde tiež trochu postihnutá... na hlavu. :lol:
+PandaWild Hodnocení: +1
http://tiny.cc/onemanvideos
Bananaboy

Reputace: +986

PředchozíDalší

Zpět na O grafice nejen vektorové