Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

O tvorbě grafiky (vektory, bitmapy, fraktály, 3D rendery) a různých grafických programech - Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvekod Painter » 9. únor 2018 15:09

Chápu co chceš říct, a vím že většina končí a začíná u výmluv. Jak jsem psal určitě chci někam vyjet. Prostuduju články který jsi tam dal a pak se někam podívám. Díky moc za odkazy.
Hodnocení: 0
Painter

IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Příspěvekod ToM » 9. únor 2018 15:38

Painter píše:mám doma rodinu takže když se utrhnu, tak chvátám a není to ono

to znám, manželka, čtyřleté dítě... ale aspoň pro začátek stačí sledovat počasí a utrhnout se hodinu před západem slunce a vyrazit do nejbližšího okolí. mám v okruhu do 20km od baráku pár míst, kam jedu rovnou na jistotu, jsem tam do půl hodiny. Hodinu a půl po západu se vracím k rodině. V létě je to na houby, to se vrátíš pozdě, ale teď zimě jsi do šesti doma :)

Painter píše:a hlavně vzhledem k bodům nad, pořád řeším jestli se mi to vlastně vrátí, takže se mi na delší cesty moc nechce a proto takové fotky nemám.

Druhá věc je že mě to baví takže určitě chci někam vyjet.

Jestli tě to baví, tak nějakou návratnost neřeš. Plány na delší cestu a třeba i podpora přímo z rodiny přijde po drobnějších úspěších z blízkého okolí, kde se určitě něco najde.
ToM

IP: 93.91.49.1xx

Příspěvekod Painter » 9. únor 2018 17:56

ToM píše:to znám, manželka, čtyřleté dítě... ale aspoň pro začátek stačí sledovat počasí a utrhnout se hodinu před západem slunce a vyrazit do nejbližšího okolí. mám v okruhu do 20km od baráku pár míst, kam jedu rovnou na jistotu, jsem tam do půl hodiny. Hodinu a půl po západu se vracím k rodině. V létě je to na houby, to se vrátíš pozdě, ale teď zimě jsi do šesti doma :)

jj to jsme na tom podobně já manželka a 3letý kluk. Takhle přesně to dělám do teď, vždycky rychle vidím že je západ tak blízko města po okolí. Pak to ale občas dopadne že fotím křoví za městem, a láká mě trochu něco lepšího. Na podzim a vlastně i v zimě jsem jezdil i na kole, takže nálklad v podstatě 0. Ale se stativem a zrcadlovkou je to docela halúz. :) Jo tu návratnost až tak neřeším, navíc se celkem tyto malý výlety i vrací, ikdyž je to spíš stylem že se prodávají ilustrace a ty "dotují" fotky kterých se moc neprodává. :(
Painter

IP: 178.255.168.xx

Příspěvekod castyhost » 9. únor 2018 19:30

no, paradoxne musi chtit rodina abys fotil, jinak to jde cely do kytek
vylety
vybava
cas
kdyz dovezes dost materialu z dovoleny, tak mas treba pul roku co upravovat, na dalsi dovcu to prispeje...ale z plaze v Chorvatsku nedovezes skoro nic
castyhost

IP: 92.240.163.2xx

Příspěvekod castyhost » 9. únor 2018 19:48

nemyslim, ze to jsou vymluvy, to je jen (normalni) zivot ;-)
castyhost

Příspěvekod Vero » 9. únor 2018 21:41

Tak takhle nastavený "normální" život bych fakt mít nechtěla.
Vero

Reputace: +43

Příspěvekod castyhost » 10. únor 2018 19:29

a co si tim jako chtela rict, aha ?
castyhost

Příspěvekod Painter » 11. únor 2018 10:14

spíš máš dítě/děti? Jestli ne tak je to jasný. :)
Painter

Příspěvekod castyhost » 15. únor 2018 17:56

castyhost

Příspěvekod Painter » 15. únor 2018 18:15

Možná bych i zkusil kdyby to nebyla Praha. Ale stejně to asi bude pro lepšího fotografa.
Painter

PředchozíDalší

Zpět na O grafice nejen vektorové