Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

O tvorbě grafiky (vektory, bitmapy, fraktály, 3D rendery) a různých grafických programech - Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvekod Ravennka » 14. květen 2018 19:09

Tady se inspirujte jak to NEdělat https://www.boredpanda.com/funny-bad-st ... osofmyjob/ :mrgreen:

I když, bůhví, jestli se i takový kraviny neprodávají... člověk nikdy neví :lol:
+IM_foto Hodnocení: +1
Ravennka

Reputace: +891

Příspěvekod PandaWild » 14. květen 2018 19:39

Vždyť to není až tak strašné. Kdybych takové fotky měl v portfoliu, tak patří k mým nejlepším. :D
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
PandaWild

Reputace: +1548

Příspěvekod shalom3 » 14. květen 2018 20:34

Skoro si myslím, že tyhle fotky mohou jít docela na odbyt. Mně se to tedy vůbec nelíbí, ale někdy si zahraji na Dreamstime takovou tu odklikávačku, který z dvojice obrázků se prodal. A vždycky vyjde nějaké takovéhle dílo oproti jiné daleko zajímavější fotce. Běží maminky s dětičkama, zpytující páni doktoři, kreatury civějící do noťasů apod. ;)
Hodnocení: 0
shalom3

Reputace: +624

Příspěvekod Ravennka » 14. květen 2018 20:57

Já prostě chci věřit tomu, že doktor se stetoskopem poslouchající strom, se prostě neprodá :lol: některé jsou poměrně normální, ale je tam dost těch, které snad nikdo rozumný nikam nepoužije... ale je fakt, že občas mi zůstává nad světem rozum stát... tak to bude ten případ, bezpochyb :mrgreen:
Ravennka

Příspěvekod PandaWild » 14. květen 2018 21:06

Proč by se neprodal? :shock: To je naopak ta nápaditost. Proč by měly být fotky jen realistické? Mohou zobrazovat symboliku - doktor poslouchající strom je skvělá fotka k článku o lesnictví a nemocech stromů. ... Vždyť jak skvěle se mi prodává mé "nelogické" WiFi na hřbitově. :D
+Baldion Hodnocení: +1
PandaWild

Reputace: +1548

Příspěvekod shalom3 » 14. květen 2018 21:10

No právě, v dnešním uhozeném světě se nejlepší prodá to, co je nejuhozenější. Takováhle fotka může upoutat mnohem více, než třeba záběr na nějakou plíseň na listech stromů.
+PandaWild Hodnocení: +1
shalom3

Reputace: +624

Příspěvekod IM_foto » 15. květen 2018 00:05

Ravennka píše:Tady se inspirujte jak to NEdělat https://www.boredpanda.com/funny-bad-st ... osofmyjob/

Diky, takhle jsem se dlouho nenasmal. Ty popisky jsou genialni... :D :D :D
+PandaWild Hodnocení: +1
IM_foto

Reputace: +54

Příspěvekod ivusakzkrabice » 16. květen 2018 07:27

Ravennka píše:Já prostě chci věřit tomu, že doktor se stetoskopem poslouchající strom, se prostě neprodá :lol: některé jsou poměrně normální, ale je tam dost těch, které snad nikdo rozumný nikam nepoužije... ale je fakt, že občas mi zůstává nad světem rozum stát... tak to bude ten případ, bezpochyb :mrgreen:

Stejně tak jak prvoplánově přemýšlí někteří fotografové, tak stejně prvoplánově uvažují lidí, kteří fotky stahují. Zkus začít tím, že dnes stvoříš ve vektorech nějaký úplný nesmysl a pokračuj tím, že se budeš divit, že se prodává :D :) ;)
+Costertoast, +shalom3 Hodnocení: +2
ivusakzkrabice

Reputace: +236

Příspěvekod Ravennka » 16. květen 2018 10:22

Asi mám špatné nesmysly, protože ty se mi neprodávají :evil: asi chci ještě trochu světa normálního... i když, na druhou stranu, pokud bych v některé firmě viděla obdobné fotky, tak bych alespoň věděla, že tuhle firmu ne-e :mrgreen:

Nechci tím říct, že všechny ty fotky jsou špatně - např. profesorové ukazující na tabuli úplně ok, páč si tam člověk dopíše co chce a je to takové zažité klišé, pohoda... ale vybírat si doktora a mít na stránce tuhle fotku - https://static.boredpanda.com/blog/wp-c ... 0__700.jpg nebo https://static.boredpanda.com/blog/wp-c ... g__700.jpg tak jako tam úplně nejdu :?
Ravennka

Příspěvekod castyhost » 16. květen 2018 10:48

koukal jsem, kolik horskych pruvodcu aa fotoworkshopistu nabizeji expedice s fotkama nakoupenych z fotobank, na fejsku to prubezne masirujou, Scotsko, Island, Lofoty, 70k tyden
castyhost

IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na O grafice nejen vektorové