CanStockPhoto - poznámka pre editora

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

CanStockPhoto - poznámka pre editora

Příspěvekod vladov » 19. březen 2015 13:55

vie mi niekto poradiť, ako sa dá v CanStockPhoto pri schvaľovacom procese zanechat odkaz pre editora? Nikde to nevidím totiž.
Hodnocení: 0
vladov

Reputace: +5

Re: CanStockPhoto - poznámka pre editora

Příspěvekod Ravennka » 19. březen 2015 15:16

Předpokládám, že tam nic takového možné není... leda e-mailem, že k takovému a takovému souboru chceš tohle a tohle...
Ravennka

Reputace: +891

Příspěvekod vladov » 19. březen 2015 16:11

no veď práve, že to nevidím. Neschválili mi totiž už 3 ilustrácie, že vraj obsahujú bitmapy. Všade inde to zobrali, nie sú tam žiadne bitmapy a nie je možnosť to napísať editorovi. Napísal som email, odpísali mi, že ak som si istý, že to mám nahrať znova.
Nahrám teda znovu, lenže ten editor mi to môže opäť zamietnúť, dokonca možno dať upozornenie, že som si dovolil to dať znova bez zmeny. Preto som chcel vedieť, či ste vy nemali s tým skúsenosti.
vladov

Příspěvekod Ravennka » 19. březen 2015 16:31

Já bych to zkusila normálně poslat a pokud by to zase vyhodili, nebo dělali jiné problémy, tak bych jim napsala znova - v reakci na ten e-mail, který Ti poslali... a v příloze poslat právě ten soubor, ať ti, prosím, sdělí, kde vidí ty bitmapy, protože jinde to nikde nebyl problém a blablabla... =)
Ravennka

Příspěvekod PandaWild » 19. březen 2015 16:36

Na to se nejspíš vykašlou a nebudou komunikovat, protože to by museli zjistit který editor to hodnotil a komunikovat s ním a ptát se, za to jim to asi nestojí. V tom návalu se nebudou rozepisovat kde přesně ten problém našli. Někdy se může stát omyl u editora, ale jestli to vyhodí na bitmapy i podruhé, tak tam nejspíš někde skryté bitmapy opravdu budou a bude to chyba na straně autora.
PandaWild

Reputace: +1553

Příspěvekod Ravennka » 19. březen 2015 17:43

Tak na to může kouknout i ten dotyčný u toho mailu... tak jako člověk za pokus nic nedá, žeo... to je jako žádat o práci, buď se ozvou, nebo se neozvou =)
Ravennka

Příspěvekod vladov » 19. březen 2015 17:46

díki za rady, tak nahrám druhýkrát to isté a uvidíme, čo sa bude diať :-)
vladov

Příspěvekod Bananaboy » 19. březen 2015 18:00

Tiež mi vyhodili pred pár dňami jednu ilustráciu ktorá údajne obsahuje bitmapy, hoci som si na 100% istý, že neobsahuje. Na ostatných fotobankách prešla vrátane Shutterstocku, kde sú na bitmapy hodne prísni. Zatiaľ som to nijako neriešil.
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +797

Zpět na Ostatní microstock fotobanky