PROFIMEDIA...oplatí sa?

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

PROFIMEDIA...oplatí sa?

Příspěvekod weyo » 25. leden 2016 12:46

Pozdravujem...máte niekto skúsenosti s touto fotobankou? V prvom rade , či sa oplatí...upload,keywording atd. Dakujem
Hodnocení: 0
weyo

Reputace: +105

Re: PROFIMEDIA...oplatí sa?

Příspěvekod Miky » 25. leden 2016 13:46

Macrostock fotobanky maji vice mene propojeny obsah pres distribucni site. Ja napr. prodavam na Alamy. Jejich distributor pro CR je prave Profimedia, takze tim padem prodavam i tam. Temer kazdy tyden mam na Alamy nejaky prodej a vetsina je primo pres Alamy. Z te mensi casti(distribucni sit) mam pres Profimedii tak mozna 2 prodeje za cely rok. Takze asi tak ;)
Miky

Reputace: +98

Příspěvekod Zvědavec » 25. leden 2016 15:05

Mohu se zeptat, dáváš na Alamy to samé jako na microstock nebo to držíš oddělené?
Zvědavec

IP: 80.188.68.2xx

Reputace: 0

Příspěvekod ypres.bass » 25. leden 2016 22:10

Profimedia jako taková nové autory NEBERE já jsem se tam dostal jenom tím že koupili isifu i se mnou ;-)
Vyjímka je jenom když dlouhodobě fotíš něco s dobrým komerčním potenciálem. V mém případě sporťáka mi řekli že hokejová extraliga ani Synot Liga a podobné lokální záležitosti je nezajímají. Že až budu mít fotky Messiho, Ronalda, Jágra a podobně tak se mám ozvat. Na moji otázku jestli Sparta Praha je taky lokální, mi řekli že až bude hrát s Barcelonou, tak ať pošlu toho Messiho
www.stanislavkolarik.cz | www.smag.cz
ypres.bass

Reputace: +32

Příspěvekod weyo » 26. leden 2016 07:18

Ja mám zmluvu v E-maily, stačí ju oscanovať, podpísať a možem uploadovať. Ale či to nebude zbytočná robota,neviem aký naročný je upload keywording a tak podobne.
weyo

Reputace: +105

Příspěvekod ypres.bass » 26. leden 2016 15:33

weyo píše:Ja mám zmluvu v E-maily, stačí ju oscanovať, podpísať a možem uploadovať. Ale či to nebude zbytočná robota,neviem aký naročný je upload keywording a tak podobne.
berou úplně obyč. IPTC a ale požadujou to v angličtině nebo lépe dvojjazyčně
www.stanislavkolarik.cz | www.smag.cz
ypres.bass

Reputace: +32

Zpět na Ostatní microstock fotobanky