YAY Images

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

YAY Images

Příspěvekod Bananaboy » 26. srpen 2015 18:45

Prosím vás, je tu niekto zaregistrovaný na YAY Images? Táto fotobanka ma začala sledovať na Twitteri a nejaká slečna, alebo paní zrejme od nich mi poslala na Facebooku pozvanie na označenie, že sa mi páči ich stránka.

Ak tam niekto je aké sú tam zárobky, zložitosť nahrávania a tak podobne? Oplatí sa táto fotobanka? Ku ktorej inej fotobanke by sa dala prirovnať?

Tak ja som si myslel, že sa fotobanka YAY Micro premenovala na YAY Images, ale nie je tomu tak. Sú to dve rozdielne fotobanky aj keď podľa podobnosti názvu majú podľa mňa určite niečo spoločné.
Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +797

Re: YAY Images

Příspěvekod Miky » 26. srpen 2015 19:36

Upload je jednoduchy. Vydelky temer zadne. Tezko najit srovnani. CanStockPhoto je proti nim super prodejce. Prestal jsem tam nahravat. Jejich strategie prodavat temer zadarmo se mi nelibi a tak mam zakazano prodavat pres YAY Images Subscriptions. Maji distribucni sit partnerskych fotobank, kde si muze kontributor vybrat kde chce a nebo nechce prodavat. Ale stejne to nestoji za namahu.
Miky

Reputace: +98

Příspěvekod Miky » 26. srpen 2015 19:40

Jo aaha, pisu rychleji nez ctu :D co jsem psal plati pro YAYmicro, pokud je teda YAYimages neco jinyho :D
Miky

Příspěvekod Miky » 26. srpen 2015 19:45

i kdyz ted koukam ze YAYmicro i YAYimages maji stejnou adresu a majitele ;)
Miky

Zpět na Ostatní microstock fotobanky