Problém s uploadem

Problém s uploadem

Příspěvekod Ravennka » 21. listopad 2013 17:02

Tak jsem rozbila Pixmac :mrgreen:

Včera jsem se regla a začla uploadovat na ftp... a šla od compu. Jenže co čert nechtěl, disk na serveru byl plný... takže když jsem přišla ke compu, tak jsem zjistila, že se nauploadovaly asi 2 vektory + jpegy a pak pár eps (bez jpegu) => epsy jsem smázla z ftp a říkala si, že počkám s uploadem na později.

Šla jsem si tudíž na pixmac odkliknout alespoň ty dva vektory... nějakou dobu se na webu neobjevovalo nic a pak se zjevilo toto:
Obrázek

Tak jsem si říkala, že počkám, ono se to srovná... a ono ne, stále kvoká a stále kvová =))

Tak si říkám jestli se čirou náhodou někomu nestalo něco podobného, nebo si mám napsat na podporu.

Díky =)
Hodnocení: 0
Ravennka

Reputace: +877

Re: Problém s uploadem

Příspěvekod Hamin » 21. listopad 2013 17:14

Není to nic neobvyklého. Také mi trvá i celý den, než se fotky překlopí do možnosti je potvrdit ke schválení. Tak vyčkej do zítra ;)
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin

Reputace: +81

Příspěvekod Ravennka » 25. listopad 2013 20:47

Tak kdyby se to někomu náhodou stalo, tak to chtělo prošťouchnout :mrgreen: Páč 4 dny nebyla žádná změna, tak jsem na FTPko navalila nějaké vektory a už o běhá bez problémů.
Ravennka

Příspěvekod Lenka » 3. květen 2014 10:55

Uploaduju přes webový rozhraní. Objeví se hláška: úspěšně nahráno x souborů, blablabla. Soubory nikde. Ani v nedokončenejch, ani v zamítnutejch, prostě zmizely. Tak opakuju akci a znova to samý. Tak já nevim, co tomu je. Asi je to rozbitý. Aspoň nemusím řešit, jestli to dávat jenom na Pix nebo i na Pond - právě se to vyřešilo samo. :-D
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +277

Příspěvekod Ravennka » 3. květen 2014 11:32

Zkus počkat pár hodin, třeba se to tam objeví =)
Ravennka

Příspěvekod Lenka » 3. květen 2014 12:08

Už je to na Pondu - uvidíme, kdo bude rychlejší. :-D
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Pixmac a DPH

Příspěvekod Terka » 3. květen 2014 12:47

zdravím,
je třeba být plátcem DPH pro nahrávání na Pixmac? Jako fakturační adresu udávají Pond5 v Ženevě - je to pobočka Pond5 pro Evropu, jinak tato agentura sídlí v USA. Prosím o info. Díky
Terka

IP: 84.242.91xx

Reputace: 0

Příspěvekod Ravennka » 4. květen 2014 02:14

Leni, nevim, jestli ses nakonec nahrala, nicmene ja pred chvili zkousela ftp a nejde se pripojit... takze pripadne nebyla chyba na Tvem prijimaci, jestli Te to uklidni :D
Ravennka

Příspěvekod Lenka » 4. květen 2014 05:20

Ravennka: já jsem naprosto klidná - protože mezitím jsem nahrávala ještě asi na 5 fotobank včetně Pondu bez problémů (mám iracionální pocit, že když to jde na Pond, mělo by to jít i na Pixmac). Můj přijímač-vysílač se trochu špatně vyspal, uklízeli jsme a přitom smazali mozillu, ale to bylo až potom. :lol: Vzniklo to tak, že jsem scanovala velké textury dřeva a když jsem je chtěla upravit, tak mi to zahlásilo 0 bytů na disku..... :lol:
Můj muž se pokoušel zvětšit mi swapovací paměť a našel užitečnou radu nějakýho inženýra, že ta paměť co mám, by měla stačit, protože ten inženýr má nějaký cady nebo co, a těm to stačí. (Jestli to píšu blbě, tak mě omluvte, nevím, co to je). :lol:
Lenka

Příspěvekod Ravennka » 4. květen 2014 11:56

Oni Ti tu pořád říkají, že ten comp ve vnitřnostech není špatný, jenom že bylo do něj špatně rouráno a chtělo by ho to trochu zkušeně přerourat...

Jinak upload pořád nejde, tak třeba zítra =)
Ravennka

Další

Zpět na Pixmac