Sloučení Pixmac+Pond5

Re: Sloučení Pixmac+Pond5

Příspěvekod jonnysek » 28. březen 2014 08:36

Lucie díky moc takže dle tebe ideální nahrávat fotky pouze na pixmac :) a ony se automaticky prodávají na pond 5 ... založil jsem si tedy učet na pond 5 ale fotky tedy přesunovat nebudu ...protože upload na pixmac je pohodlný. Já se jen ujišťoval abych nic nezaspal.
Hodnocení: 0
jonnysek

Reputace: +9

Příspěvekod duben » 28. březen 2014 09:22

Já si včera udělal na pond5 účet a zažádal o přesun. Tak v tom případě bych asi tu žádost nejradši zastavil jestli to jde.
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.inlineaerobic.cz | www.cwapa.net | www.slevanek.cz
duben

Reputace: +154

Příspěvekod Lenka » 28. březen 2014 09:44

Já nic rušit nebudu, Pond5 schvaluje rychle a je pro mě srozumitelnější. Pixmac si nechám pokud budu mít specificky česká témata, což je koneckonců v zadání. :-)
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +277

Příspěvekod PandaWild » 28. březen 2014 11:48

Asi tomu stále ještě moc nerozumím - pochopil jsem podle Lucie že fotky z Pixmac se automaticky nabízejí i na Pond5 i bez přenosu portfolia, ale já tam ty svoje nenašel (zkoušel jsem dát hledat fotky které mi přijali na Pixmac ale zamítli na Pond5).
PandaWild

Reputace: +1549

Příspěvekod styna » 28. březen 2014 13:51

taky jsem se tam nenašla. Zadávala jsem do vyhledávání ilustrace, které byly přijaté už před vánocemi....
styna

Reputace: +55

Příspěvekod Lenka » 2. květen 2014 06:24

Já tomu taky nerozumím. Transfer jsem zadala někdy před měsícem a půl, fotky pod "2@nickname" na Pond5 nemám. Taky nechápu, jestli tím transferem mají zmizet z Pixmacu nebo ne (nezmizely, to bych ani nechtěla). Prostě je to nějaké podivné. Vyhovovalo by mi, kdyby mohly fotky na Pixmacu bejt vidět z Pondu, klidně ať si za to něco strhnou, protože Pixmac mi nic neprodává, tak by mohl aspoň Pond. Nějak mi u téhle záležitosti chybí jasná pravidla hry pro contributory. Mám teda nahrávat všechno duplicitně? Taky můžu, jen je potřeba to vědět.
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Příspěvekod odina222 » 2. květen 2014 10:40

Lenka píše:Já tomu taky nerozumím. Transfer jsem zadala někdy před měsícem a půl, fotky pod "2@nickname" na Pond5 nemám. Taky nechápu, jestli tím transferem mají zmizet z Pixmacu nebo ne (nezmizely, to bych ani nechtěla). Prostě je to nějaké podivné. Vyhovovalo by mi, kdyby mohly fotky na Pixmacu bejt vidět z Pondu, klidně ať si za to něco strhnou, protože Pixmac mi nic neprodává, tak by mohl aspoň Pond. Nějak mi u téhle záležitosti chybí jasná pravidla hry pro contributory. Mám teda nahrávat všechno duplicitně? Taky můžu, jen je potřeba to vědět.

Na Pixmacu určitě zustane celé portfolio a transfér trvá dlouho ale já bych to tlačítko nemačkala. Nahrávám výhradně vektory a po přenosu jsem měla zadat cenu vyší jak 5dolaru po scválení várky jsem označila další ale tu mi odmítli s tím že soubory nejdou otevřít (asi poškozené) nakonec jsem dala žádost ať mi smažou celé portfolio i online mi zpátky vrátili no prostě zbytečná práce. Trvalo tři týdny než mi je smazali a u fotek mají nastavenou cenu 3,88 tak po prěnosu jsou onlie ale s cenou nehneš aspoň to tak bylo u mě teď nahrávám klasika ;)
odina222

Reputace: 0

Příspěvekod Lenka » 2. květen 2014 14:22

No mě je prostě vůbec nepřesunuli, tak jsem to dneska zmáčkla znova, zpátky už to nevezmu. Takže jestli tomu rozumím tak doporučuješ nahrávat duplicitně a jejich vzájemnejma kšeftama se vůbec nezabejvat? :-D
Lenka

Příspěvekod elMino » 19. září 2014 21:32

Ahojte.
Teraz som sa zaregistroval na Pond5 a čítam, že tu nastalo nejaké zlúčenie s Pixmacom. Stačí keď budem nahrávať na Pond5? Na Pixmac-u nie som prihlásený.
elMino

Reputace: 0

Příspěvekod Lenka » 20. září 2014 02:19

Pond5 je v pohodě. Prodává hlavně footage, ale i jiný věci. Pixmac je asi mrtvej. Mám tam stejně věcí jako jinde a ještě nikdy mi nic neprodali. Ty převody taky nějak nefungujou. Zřejmě ta fůze spočívala v předání adresáře odběratelů nebo tak něco. :lol:
Lenka

PředchozíDalší

Zpět na Pixmac