design mého webu

Místo pro ty, kteří se rozhodují zda zkusit prodávat své fotografie / ilustrace na fotobankách a potřebují posoudit, zda jsou na to jejich práce (fotky, ilustrace) vhodné - stačí uvést odkaz na portfolio/galerii. Případně pokud potřebují vybrat z portfolia 10 nejlepších kousků pro vstupní test na Shutterstock.

Re: design mého webu

Příspěvekod shalom3 » 17. srpen 2017 21:38

Ano, minimalisticky, na tom něco je. Pokud zákazník nenajde na levé horní polovině stránky něco, co ho zaujme, tak prostě uteče. Informací je hodně, času málo. Ani já se tedy na netu nemohu chovat jinak ;)
Mimochodem, ty stránky, o kterých jsi původně psal, mi nepřipadají zdaleka nejhorší. Všechny kontaktní údaje mají hned nahoře, první co je vidět - Srovnání hypoték, to by mě přímo lákalo, abych tam nějaká čísélka naťukala, pak jim zavolala nebo napsala. Asi bych jen tu Happy fotku nahradila něčím jiným...
+hypotekyfidler.cz Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 3193
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +640

Re: design mého webu

Příspěvekod golfin » 20. srpen 2017 05:47

Kód: Vybrat vše
<style type="text/css">
</style>
<!DOCTYPE html>
<html>
  <head>   ...


Hned od začátku dejte pryč část
Kód: Vybrat vše
<style type="text/css">
</style>
. Rapidně Vám to ničí web. Horizontální menu je potřeba v css stylech upravit. Přidejte tam z-index, pak Vám to nebude dělat tu neplechu odsouvání obsahu dolů. Ale spíše bych vzal nové css stylování již z hotových css menu, které na internetu snadno najdete.
Použití border-radiusu je fajn, doplnil bych ho stínem a ujednotil směr radiusu v blocích do stejného designu. Jednou to máte do prava, jednou do leva a potřetí pouze dolů. Začal bych používat angličtinu v popisování elementů a prvků. Tříhover zní opravdu divně. Také je to lepší pro googel a další indexovací weby internetu. Ztrácíte velmi rating ve světě internetu.
Chybí Vám footer, ten bych vytvořil a dodal do něj pár užitečných informací.

Nu a obecně, psal jste, že to není až tak web pro firmu. Nýbrž pro Vás a paní. Uvažoval bych asi o změně a vytvořil spíše profilový web, kde z poloviny může být zaměřen na ekonomiku, která Vás živí a druhou půlku na zájmy. Tím i předělat design do podoby moderního osobního stylu. Ale to je na Vás. Určitě bych sáhl po redakčním systému, ať free či placeném.
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
golfin
 
Příspěvky: 32
Registrován: 5. leden 2014 13:34

Reputace: +4

Předchozí

Zpět na Posouzení fotografií a ilustrací

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé