Moje první topka pro SS

Místo pro ty, kteří se rozhodují zda zkusit prodávat své fotografie / ilustrace na fotobankách a potřebují posoudit, zda jsou na to jejich práce (fotky, ilustrace) vhodné - stačí uvést odkaz na portfolio/galerii. Případně pokud potřebují vybrat z portfolia 10 nejlepších kousků pro vstupní test na Shutterstock.

Re: Moje první topka pro SS

Příspěvekod Ala » 3. říjen 2013 12:16

Mne vybrali dve fotky ktoré predtým nevybrali kôli kompozícii. Trochu som ich upravila. Jednu fotku nevybrali ktorú predtým vybrali, kôli tomu že majú vela takých fotiek. Tvoje obrázky sú pekné. Nech sa darí.
Hodnocení: 0
Ala

IP: 78.99.190.2xx

Reputace: 0

Příspěvekod admin » 3. říjen 2013 14:22

Pokud vím, tak je tam políčko pro vzkaz posuzovatelům, tak proč toho nevyužít a nezmínit se, že ty a ty ilustrace byly v minulém pokusu OK. Třeba to pomůže, ale možná taky ne.
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
admin
Site Admin

Reputace: +474

Příspěvekod strany » 3. říjen 2013 14:32

To Ala,díky moc.. :D ,je fakt že ten screen by se dal zfalšovat,na druhou stranu ale proč?když tam budou kvalitní ilustrace nebo standard SS,tak proč by to měl nekdo falšovat,jde jen o to aby pro nováčky to posuzování vstupních zkoušek bylo alespon trochu konzistentní,proti pravidlům,vyjímka proč?když mi napíšou u ilustrací resubmit tak to je snad jasný a když mi je při další zkoušce po lepším popisu a otagování někdo odmítne tak jim tam ten screen z první zkoušky pošlu :lol:
strany

Příspěvekod Ala » 3. říjen 2013 15:19

Je tam historia neprijatých fotiek z tých predchádzajúcich nahrávaní. Možno že to kontrolujú.
Ala

Příspěvekod strany » 3. říjen 2013 17:35

Ala píše:Je tam historia neprijatých fotiek z tých predchádzajúcich nahrávaní. Možno že to kontrolujú.

Pokud neprojdeš tou zkouškou,tak si myslím,že tam tu historii ani nemáš,to až když projdeš,nakonec během toho přijímacího procesu se ani nedostaneš do svýho profilu.
strany

Příspěvekod Ala » 3. říjen 2013 20:23

Petr hovoril že oni nemajú v historii zamietnuté a prijaté fotky, ale grafik má v historii tie fotky. Preto som myslela že oni ich tiež majú.
Ala

Předchozí

Zpět na Posouzení fotografií a ilustrací