Posouzení kvality portfolia

Místo pro ty, kteří se rozhodují zda zkusit prodávat své fotografie / ilustrace na fotobankách a potřebují posoudit, zda jsou na to jejich práce (fotky, ilustrace) vhodné - stačí uvést odkaz na portfolio/galerii. Případně pokud potřebují vybrat z portfolia 10 nejlepších kousků pro vstupní test na Shutterstock.

Re: Posouzení kvality portfolia

Příspěvekod Bananaboy » 7. listopad 2014 12:25

styna píše:Jak jde zjistit která nVidia podporuje CUDA? Je to podle typu karty?

Tu je zoznam kariet s CUDA podporou. Sú to prakticky všetky ktoré sú v súčasnosti bežne na trhu. Takže ak nemáš nejaký historický model z minulého storočia, tak by si si tam mala tú svoju tiež nájsť.
https://developer.nvidia.com/cuda-gpus

Mimochodom používa niekto z vás ten software Flam4CUDA na rendering statických fraktálov? Na internete ho dosť chvália, že skráti rendering z dlhých hodín na pár minút. U videa to môžem potvrdiť, tam fachčí ako blesk, ale keď v ňom dám renderovať statický fraktál o rozmere 5000x3333 pixelov, tak mi Flam4CUDA spadne. :( Asi príliš veľký rozmer pre neho. Škoda... bolo by to obrovské ušetrenie času a menšiu veľkosť fraktálov nemá zmysel renderovať.
Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +834

Příspěvekod cobraCZ » 7. listopad 2014 21:52

Bananaboy píše:

Tu je zoznam kariet s CUDA podporou. Sú to prakticky všetky ktoré sú v súčasnosti bežne na trhu. Takže ak nemáš nejaký historický model z minulého storočia, tak by si si tam mala tú svoju tiež nájsť.

Mimochodom používa niekto z vás ten software Flam4CUDA na rendering statických fraktálov? Na internete ho dosť chvália, že skráti rendering z dlhých hodín na pár minút. U videa to môžem potvrdiť, tam fachčí ako blesk, ale keď v ňom dám renderovať statický fraktál o rozmere 5000x3333 pixelov, tak mi Flam4CUDA spadne. :( Asi príliš veľký rozmer pre neho. Škoda... bolo by to obrovské ušetrenie času a menšiu veľkosť fraktálov nemá zmysel renderovať.

Tak jsem Flam4CUDA také vyzkoušel na renderování statických fraktálů ve velkém rozlišení 5000x3000 a bohužel stejný problém :/ Aplikace spadne.
cobraCZ

Reputace: +29

Příspěvekod styna » 8. listopad 2014 05:47

Bananaboy píše:

Díky za odkaz. Jsou tam vypsány skoro všechny. Jen ta moje tam nějak schází :lol: Řada před a po tam je. Na tu moji nějak zapomněli. ;)
styna

Reputace: +55

Příspěvekod Bananaboy » 8. listopad 2014 10:50

styna píše:Díky za odkaz. Jsou tam vypsány skoro všechny. Jen ta moje tam nějak schází :lol: Řada před a po tam je. Na tu moji nějak zapomněli. ;)

Akú kartu presne máš? Zdá sa mi byť nelogické, že staršia rada má CUDA podporu a tvoja nie. Netreba sa držať iba toho zoznamu. Skús aj Google. Určite sa nájde na internete popis a parametre tvojej karty a technológie, ktoré podporuje.
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +834

Předchozí

Zpět na Posouzení fotografií a ilustrací