Překvapivé prodeje

Místo pro ty, kteří se rozhodují zda zkusit prodávat své fotografie / ilustrace na fotobankách a potřebují posoudit, zda jsou na to jejich práce (fotky, ilustrace) vhodné - stačí uvést odkaz na portfolio/galerii. Případně pokud potřebují vybrat z portfolia 10 nejlepších kousků pro vstupní test na Shutterstock.

Překvapivé prodeje

Příspěvekod ypres.bass » 28. leden 2015 12:51

Máte věci kde vás samotné překvapuje že když už to vůbec vzali, tak že se to dokonce i prodává?
Nebo třeba že se něco prodalo překvapivě dobře?
Hodnocení: 0
www.stanislavkolarik.cz | www.smag.cz
ypres.bass

Reputace: +32

Re: Překvapivé prodeje

Příspěvekod Lenka » 28. leden 2015 13:10

Tak zatím největší překvápko bylo tohle: http://www.123rf.com/photo_24664036_fou ... lover.html - prodáno jako extended licence cca za 16 dol. :-D Od tý doby už mě nemůže nic překvapit. :lol:
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +277

Příspěvekod elMino » 28. leden 2015 14:16

16 dolárov za tri minúty si ako šejk :D
elMino

Reputace: 0

Příspěvekod Lenka » 28. leden 2015 14:39

elMino píše:16 dolárov za tri minúty si ako šejk :D

No jo, jenže ten úkaz se už nikdy potom neopakoval. S žádným jiným obrázkem. Kdyby jo, tak tu neřeším Inkscape a procesní paměť, že jo... :twisted:
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Příspěvekod venca » 28. leden 2015 17:43

ypres.bass píše:Máte věci kde vás samotné překvapuje že když už to vůbec vzali, tak že se to dokonce i prodává?

Ne, protože bych se za takový věci styděl, takže je ani nedělám :D
venca

Reputace: 0

Příspěvekod styna » 28. leden 2015 17:53

venca píše:
ypres.bass píše:Máte věci kde vás samotné překvapuje že když už to vůbec vzali, tak že se to dokonce i prodává?

Překvapivý prodej může být i v pozitivním slova smyslu. Mě třeba tento týden překvapil prodej Enhanced licence za 28 usd.

Navíc každý s odstupem času najde něco, co by znovu nenahrál a nejraději by to rychle smazal :P
styna

Reputace: +55

Příspěvekod Lenka » 28. leden 2015 18:06

venca píše:

A není ti líto, že se tím připravuješ o překvapivé prodeje ve výši 16 a více dolarů? :lol:
Za ty "solidní" jsem nikdy tolik nedostala, těch jsou totiž fotobanky plný. :lol:
Lenka

Příspěvekod PandaWild » 28. leden 2015 18:14

Ano tak. :-) Někdy lituju že nemám dost fantazie na udělání pořádné "ptákoviny", protože čím praštěnější věc, tím se líp prodává. :-) Solidních kvalitních je plno.
PandaWild

Reputace: +1523

Příspěvekod Ravennka » 28. leden 2015 18:25

Jak začal DPC, tak se mi hned z kraje stáhlo http://www.shutterstock.com/pic-1831851 ... ?src=&ws=1 v rozšířené za 30 euro... potěšilo značně :mrgreen: a to jsem původně vůbec uvažovala, jestli něco takového nahrát... vzniklo to jako "odpadní produkt", když jsem se něco učila v Ai... ale už tenkrát jsem byla, naštěstí, chytrá holka, která ví, že lidi můžou kupovat i ty největší blbosti :lol:
Ravennka

Reputace: +883

Příspěvekod shalom3 » 28. leden 2015 20:46

Mně se extended licence zatím vyhýbá, ale ono to časem určitě taky přijde. :D Ale je fakt, že jsem párkrát taky nahrála takové obrázky, o kterých jsem nečekala, že by to někdo koupil, spíš takové grafické rozcvičky. Jako třeba toto http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?i ... 813&src=id.
Na druhé straně třeba ilustrace, se kterými jsem si dala pár hodin práce, se neprodaly třeba ještě vůbec nebo až za dlouho.
shalom3

Reputace: +604

Další

Zpět na Posouzení fotografií a ilustrací