Pixmac - aktivita fotobanky

Re: Pixmac - aktivita fotobanky

Příspěvekod Pitju » 8. červen 2015 07:58

Osobne nemám portfólio na Pixmac-u. Priveľa premenných rozhoduje o úspechu a sklamaní v tejto branžy, ale najzásadnejšie, ako to už bolo spomenuté je kedy ste začali,v akej kvalite robíte a ako sa trjafate potrebám trhu.
Hodnocení: 0
Pitju

Reputace: +21

Příspěvekod Roman » 23. červenec 2015 14:05

Jak to že Pixmac do poslední chvíle nakupoval kredity? Je to těžký zločin dám je k soudu, co s nimi budu dělat?
Roman

IP: 37.44.22.xx

Reputace: 0

Příspěvekod Lenka » 23. červenec 2015 14:39

Byli jste varováni. První post v tomto vláknu byl inspirovaný Špagetovým monstrem a předpověděl, co se stane.

Předpokládám, že se to nějak převede všechno pod Pond5, ne?
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +268

Příspěvekod Myšice » 26. červenec 2015 16:45

Lenka píše:Byli jste varováni. První post v tomto vláknu byl inspirovaný Špagetovým monstrem a předpověděl, co se stane.

Nevím jak vám ostatním, ale mi se na Pond nepřevedlo nic. Mám tam jenom věci, co jsem nahrávala přímo na Pond. Tak nevím jak to udělat, aby se tam něco převedlo, navíc by asi vznikly duplicity. :roll:
Jde nějak účet na Pixmac zrušit, nebo se celá ta fotobanka zruší sama po nějaké době?
Myšice

IP: 188.175.50.xx

Reputace: 0

Příspěvekod admin » 26. červenec 2015 22:17

Myšice píše:
Lenka píše:Byli jste varováni. První post v tomto vláknu byl inspirovaný Špagetovým monstrem a předpověděl, co se stane.

Nevím jak vám ostatním, ale mi se na Pond nepřevedlo nic. Mám tam jenom věci, co jsem nahrávala přímo na Pond. Tak nevím jak to udělat, aby se tam něco převedlo, navíc by asi vznikly duplicity. :roll:
Jde nějak účet na Pixmac zrušit, nebo se celá ta fotobanka zruší sama po nějaké době?

http://fotobanky.cz/novinky-pond5-pixmac
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz
admin
Site Admin

Reputace: +314

Příspěvekod PandaWild » 27. červenec 2015 06:52

"Auto-tagging" - ještě se mi nestalo, že by se nějak použitelně strefil, spíš vždy na obtíž to odmazávat. Naštěstí se dá vypnout.
PandaWild

Reputace: +1184

Příspěvekod Ravennka » 30. červenec 2015 14:48

Tak, nevím jak vám, ale mi pixmac už nejde vůbec ;)
Ravennka

Reputace: +739

jak převést pixmac na pond5

Příspěvekod jonnysek » 1. říjen 2015 08:35

v současné době mám na pixmac cca 8000 fotografii a z toho 800 v unfinished .. jak účet převést a nepřijít o žádné obrázky dekuji
jonnysek

Reputace: +8

Re: jak převést pixmac na pond5

Příspěvekod Radomír z Pond5 » 1. říjen 2015 12:25

jonnysek píše:v současné době mám na pixmac cca 8000 fotografii a z toho 800 v unfinished .. jak účet převést a nepřijít o žádné obrázky dekuji

Nejprve je si třeba jednoduchou registrací vytvořit účet na Pond5 https://www.pond5.com, vpravo nahoře bílý rámeček "Join Now". Po vytvoření účtu na pond5 je třeba přes účet na Pixmacu zadat kam, na jaký P5 účet, se mají fotky převést.
Po přihlášení na svůj Pixmac účet vidíte vlevo kartu osobní, v níž jsou podsekce nastavení a Transfer files to Pond5. V této sekci, Transfer files to Pond5, vyplníte svůj P5 login, heslo k účtu na P5 a zadáte převést fotografie. :)

V případě pomoci nebo dotazu se nebojte ozvat na radek@pond5.com nebo na info@pixmac.cz.
Radomír z Pond5
Kontakt z fotobanky
Kontakt z fotobanky

Reputace: +8

Předchozí

Zpět na Pixmac