Kritika infografiky :-)

Místo pro ty, kteří se rozhodují zda zkusit prodávat své fotografie / ilustrace na fotobankách a potřebují posoudit, zda jsou na to jejich práce (fotky, ilustrace) vhodné - stačí uvést odkaz na portfolio/galerii. Případně pokud potřebují vybrat z portfolia 10 nejlepších kousků pro vstupní test na Shutterstock.

Re: Kritika infografiky :-)

Příspěvekod Ravennka » 7. duben 2016 18:35

Tak to by mohl u mě nakupovat častěji :lol:
Hodnocení: 0
Ravennka

Reputace: +856

Příspěvekod Lenka » 7. duben 2016 21:12

shalom3 píše:Jo, dobrý, já bych to převzala i s těmi texty, kdybych potřebovala infografiku. Jen by to možná chtělo alternativu s tím 4 chlívkem větším, to je takový chlívek pro Vyvrcholení, poslední chlívek, kde bych umístila Závěr, by se už nějak vošvindloval a nemusel by mít moc náplně (to už se všici chystaj dom) :lol:

Ten čtvrtej se nepoved, vypadá to zmenšený blbě. Ale předělávat už to nebudu, třeba to někdo koupí, aby si dokázal, jak je chytřejší, že si to umí předělat. :lol:
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +277

Příspěvekod Marek77 » 9. duben 2016 20:24

Tááák. Konečne som vytvoril svoju prvú infografiku :) http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=402678580. Čo poviete? Tresol som tam aj chronicky známeho panáčika :)
+Lenka Hodnocení: +1
Marek77

Reputace: +9

Příspěvekod Kulíšek » 9. duben 2016 21:01

je pěkně barevná :) a nápad s tím panáčkem je zajímavej :) mě se to líbí
+Marek77 Hodnocení: +1
Kulíšek

Reputace: +11

Příspěvekod Marek77 » 9. duben 2016 21:07

Kulíšek píše:je pěkně barevná :) a nápad s tím panáčkem je zajímavej :) mě se to líbí

Díki. ;) Farby su moja krvaná skupina. Je to vidno aj z môjho portfolia. Prevládajú výrazné farby :)
Marek77

Příspěvekod Návštěvník » 10. duben 2016 01:09

Marek77 píše:Tááák. Konečne som vytvoril svoju prvú infografiku :) http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=402678580. Čo poviete? Tresol som tam aj chronicky známeho panáčika :)

Marek77, všiml jsem si ve tvém portfoliu, že jsi použil část mých ilustrací, konkrétně se jedná o ty s palmovými listy. Netuším, jestli víš, že stahování cizích ilustrací kdesi na warezu a jejich použití je zakázáno, ale každopádně ti radím tyto ilustrace ze všech fotobank odstranit, předejdeš tím mému nahlášení a s největší pravděpodobností smazání tvého účtu.
Návštěvník

IP: 89.103.186.xx

Reputace: 0

Příspěvekod PandaWild » 10. duben 2016 07:41

To jsou ty "Summer" ilustrace? Hm, začátečnická chyba, která může znamenat konec fotobankovnictví. Myslel, že se to v tom ztratí a nepozná.
PandaWild

Reputace: +1452

Příspěvekod Marek77 » 10. duben 2016 08:42

Návštěvník píše:
Marek77 píše:Tááák. Konečne som vytvoril svoju prvú infografiku :) http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=402678580. Čo poviete? Tresol som tam aj chronicky známeho panáčika :)

Marek77, všiml jsem si ve tvém portfoliu, že jsi použil část mých ilustrací, konkrétně se jedná o ty s palmovými listy. Netuším, jestli víš, že stahování cizích ilustrací kdesi na warezu a jejich použití je zakázáno, ale každopádně ti radím tyto ilustrace ze všech fotobank odstranit, předejdeš tím mému nahlášení a s největší pravděpodobností smazání tvého účtu.

Palmové listy som kreslil podľa tutoriálu vlastné. Vytvoril som si vlastný brush a jednoducho som ich ručne naťahal.
Marek77

Příspěvekod Marek77 » 10. duben 2016 09:21

Update: Už je to odstránené. Chvíľu potrvá, kým sa to prejaví na SS a Fotolii. Týmto sa ospravedlňujem.

Robil som to ešte pred rokom. A áno mal som pravdepodobne tvoje listy ako predlohu. Ale mám aj vlastné. A teraz v marci som sa k tomu vrátil a celý čas som myslel, že to sú moje. http://www.allxnet.com/palmovy_list.jpg Otvoril som minuloročný súbor a už som iba kopíroval a neuvedomil som si, že to nie sú moje listy.

Ďakujem za upozornenie. Večer nahodím s vlastnými listami.
Marek77

Předchozí

Zpět na Posouzení fotografií a ilustrací