Postup při prvním nahrávání

Re: Postup při prvním nahrávání

Příspěvekod Ravennka » 7. březen 2014 17:29

Tak já to beru stylem, že když už nahrávám jinde, tak co by ne sem... a těch 5 klíčových slov (což je jediná "přidaná hodnota" na Pixmac) je asi tak na půl minuty, tak větší "ztráta času" je jít na záchod a přečíst si o článek víc =)
Hodnocení: 0
Ravennka

Reputace: +877

Příspěvekod Lenka » 13. březen 2014 06:55

Tak po cca týdnu čekání mi vrátil 4 fotky s tímto oddůvodněním:

Tato fotografie byla vrácena z důvodu :

Mismatched or missing title, description or keywords: Váš snímek je skvělý, ale musíme vám ho vrátit k úpravě. Název, popis nebo některá klíčová slova neodpovídají obrázku nebo nejsou v ANGLIČTINĚ. Přidávání nerelevantních klíčových slov nezvýší vaše tržby, ty mohou být zvýšeny akorát správným přiřazením klíčových slov. Prosím opravte chyby a pošlete snímek ke schválení ještě jednou.

Special comment from the reviewer:
Too many keywords.

Nemůžu nikde najít, kolik je limit na keywords v Pixmacu a nevím, jestli mu vadí nebo nevadí latinské názvy zvířat. Poraďte. :-(
(Fakt by asi bylo jednodušší sbírat ty lahve - jen ty, co zůstaly doma po mém muži, by vydělaly víc).
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +277

Příspěvekod PandaWild » 13. březen 2014 08:47

Možná bys mohla raději nahrávat na Pond5 - vlastní PixMac, obrázky z Pond5 se budou automaticky prodávat i na PixMac (teď to ještě není automaticky, ale brzo by už mělo být), tržby jsou tam větší a jsou mnohem míň nároční ve výběru, berou prakticky vše.
PandaWild

Reputace: +1516

Příspěvekod Ravennka » 13. březen 2014 12:24

Když už jsme tak u toho... mám pocit, že se mi tam nedávno objevila možnost "Transfer images to Pond5" - chce to po mne jméno a heslo na Pond5 a že se mi tam automaticky obrázky zkopírují.

Dělá to někdo? Protože pak jsou jasné otázky, jestli jsou to dva oddělené účty, a nebo se to jenom překopíruje, tj. co prodám na Pondu, tak mi půjde na účet u Pixmac (i když o téhle variantě pochybuju)... a nebo jestli myslíte, že je lepší udělat si dva oddělené účty - tj. ne za pomocí Pixmacu, případně každá rada dobrá, díky :mrgreen:
Ravennka

Reputace: +877

Příspěvekod PandaWild » 13. březen 2014 13:35

Účty na Pond5 a Picmac jsou oddělené a nezávislé na sobě, jen se zkopírují (a případně vymažou) obrázky z Pixmac na účet v Pond5, zisky pak jdou na příslušný účet. Před kopírováním musí být účet na Pond5 už vytvořený. Pokud někdo má portfolio na Pixmac a ne na Pond5, tak je to užitečné zkopírovat, budou tam vyšší prodeje. Teoreticky by bylo lepší mít účty oba, přestože lze předpokládat že se brzy budou na Pixmac nabízet i obrázky z Pond5 a přímým prodejem na Pixmac by měl být vyšší zisk, ale vzhledem k nízké prodejnosti Pixmac to není moc aktuální.
PandaWild

Příspěvekod Lenka » 13. březen 2014 13:39

No, mě dneska přišlo do mailu, že mám opravit chyby u fotek a link co tam byl vedl do pixmac.com a rovnou na registraci v Pond5. Obešla jsem to přes pixmac.cz, protože tady někdo psal, že je lepší nechat si jen jednu registraci, ale možná, že tohle bude cesta, jak se toho zmatku zbavit. Já jsem měla nějak z toho pocit, že když jsou sloučený, tak že je to jedno, a ono to asi není jedno, asi je to momentálně o tom, kdo koho sežere, a kterej management bude mít navrch. Tyhle vnitropodnikový bojůvky přímo miluju. :twisted:
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Příspěvekod Lenka » 13. březen 2014 13:46

Tak. Účet na pond5 vyroben - a teď jak to propojit? :roll:
Lenka

Příspěvekod PandaWild » 13. březen 2014 13:47

Ale koukám že se to tam hýbe se změnami každým dnem, před tím tam nebyla aktivace účtu Pond5 (dokonce mi prý vyplatí i těch 0.45 kreditů co tam mám :-D). Tak to možná raději počkat až se to ustálí, zda bude pak Pixmac ještě živý. Pond5 má budoucnost, ale u Pixmac si nejsem moc jistý.
PandaWild

Příspěvekod Jirsak » 13. březen 2014 13:48

Už teď se nabízejí fotky z Pixmac na Pond5. Mě se na Pixmac zobrazují v přehledu (už měsíc nebo dva) prodeje realizované na Pond5 (poznám, že se jedná o prodej přes Pond5, protože je to uvedené v poznámce o prodeji).
Jirsak

Reputace: 0

Příspěvekod Lenka » 13. březen 2014 13:50

Tak placení jsem vyřešila šekem, koukám že to jde změnit, což je bezva. Jak se teda ty účty propojej?
Lenka

Předchozí

Zpět na Pixmac