Překvapivé prodeje

Místo pro ty, kteří se rozhodují zda zkusit prodávat své fotografie / ilustrace na fotobankách a potřebují posoudit, zda jsou na to jejich práce (fotky, ilustrace) vhodné - stačí uvést odkaz na portfolio/galerii. Případně pokud potřebují vybrat z portfolia 10 nejlepších kousků pro vstupní test na Shutterstock.

Re: Překvapivé prodeje

Příspěvekod shalom3 » 14. říjen 2016 21:25

admin píše:Tak to já na kalendáře ve fotobankách a i na novoroční přání s konkrétním rokem rezignoval - dnes už se mi ta práce nevyplatí, lepší je kreslit něco, co se bude stahovat i další roky...

No, vždyť tu právě píšeme o tom, že se stahují staré kalendáře, a to nejen v mém případě. Jednou se mi prodal dokonce i za nějakou lepší cenu :lol: . Možná se někomu líbí design, tak si vygeneruje své vlastní aktuální kalendárium a předělá si to. Jinak pro to fakt není vysvětlení.
Hodnocení: 0
shalom3

Reputace: +624

Příspěvekod admin » 14. říjen 2016 22:21

Hana píše:Když jsme u kalendářů...budou letos Dubánci?

Ty mi dáváš :)
Zrovna dneska jsem na nich pracoval - abych si to udělal těžší, tak dělám i rodinný plánovací a pak taky stolní - dvoutýdenní. To generování jmen je tedy opruz, takže jsem to prohnal přes nějaký programování v Excelu, přegeneroval to do XML a nasosl do Illustrátoru jako dynamické proměnné...aspoň jsem si zase rozšířil obzory :)
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
admin
Site Admin

Reputace: +437

Příspěvekod PandaWild » 15. říjen 2016 07:49

Dubánci, to mi připomnělo hodně oblíbené fotky s robotkem Danbo. Škoda že se kvůli copyrightu nedají použít pro fotobanky (i když nějaké fotky na SS také proklouzly).
PandaWild

Reputace: +1549

Předchozí

Zpět na Posouzení fotografií a ilustrací