Nevidím prodaný obrázek/video?

Nevidím prodaný obrázek/video?

Příspěvekod -Tereza- » 15. prosinec 2016 11:07

Ahoj, na DT mi naskočilo cca 20 dolarů, takže asi prodané video, ale v těch prodaných souborech se nic nového nebjevuje. Všimla jsem si toho včera ráno a pořád nic. Má někdo podobnou zkušenost?
Hodnocení: 0
-Tereza-

IP: 94.112.211xx

Reputace: 0

Re: Nevidím prodaný obrázek/video?

Příspěvekod shalom3 » 15. prosinec 2016 11:26

Mně se něco podobného stalo asi před měsícem na Shutru, přibylo nějakých 10 USD a nedalo se vysledovat zač. Nicméně - neubyly ;) . Akorát tak nějak člověk neví, co si o tom myslet.
shalom3

Reputace: +447

Příspěvekod sedmicka7a » 16. prosinec 2016 19:23

mně se tohle opakovaně stává u iStock, docela se tam vyznám a i přesto se mis tává, že mi tam přebývají peníze a i podle microstockr, a když sečtu výdělku jednotlivých měsíců, tak to taky nesedí, ale co když je to víc. tak mně to nevadí :lol: . A teď se mi to stalo i na 123rf, když tam sečtu konečný částky u každého měsíce, tak to taky nesedí, ale jen o pár desetinek :D a to na 123rf se dá zobrazit historie výdělků a to konečná suma po sečtení taky nesedí, takže chyba na všech frontách. :)
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
sedmicka7a

Reputace: +69

Příspěvekod weyo » 16. prosinec 2016 20:08

Pravdepodobne asi dva dni ma DT nejaké opozdené reakcie.Appka hlási predaje,no nenvidieť čo a kolko,Stock Performer nereaguje,ale treba sa držat jedina na údaj Earnings Balance, tam je údaj správny a predaje postupne na appke pribudaju,no ono sa to časom zrovná. :-)
weyo

Reputace: +87

Příspěvekod Host » 16. prosinec 2016 20:47

weyo píše:Pravdepodobne asi dva dni ma DT nejaké opozdené reakcie.Appka hlási predaje,no nenvidieť čo a kolko,Stock Performer nereaguje,ale treba sa držat jedina na údaj Earnings Balance, tam je údaj správny a predaje postupne na appke pribudaju,no ono sa to časom zrovná. :-)

Je to tak, nově schválené obrázky mi taky někam zmizely. Zřejmě najali "ajťáky" ze Šutru... :lol:
+weyo Hodnocení: +1
Host

IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Zpět na Dreamstime