Adobe Stock / Fotofolia nahrávání nefunguje

Re: Adobe Stock / Fotofolia nahrávání nefunguje

Příspěvekod Návštěvník » 5. květen 2017 12:19

Fug4s píše:
Bananaboy píše:Pre nás je to možno výhodné, ale zákazník si môže hodiť mašľu keď má otvoriť AI z CC v Illustratore CS5 a nižšom. Kto nevie aký bordel vo vrstvách vznikne, tak nech si to vyskúša.

Ukládám i AI do verze 10 stejně jako EPS. Nezkoušel jsem jestli to z vyšších verzí vezmou. Spíš je problém otevřít AI v Corelu. Pokud bude mít zákazník jen Corel může se mu to pěkně rozhodit. Takže možná jejich tlak je na zákazníky aby si pořídili AI a mohli otevírat soubory z jejich FB.

Při ukládáni do AI verze 10 (pro Fotolii) necháváte taky zaškrtnuté tyto volby nebo je zrušíte:

1. Vytvořit soubor kompatibilní s PDF
2. Vložit profily ICC
3. Použít kompresi
Hodnocení: 0
Návštěvník

IP: 88.102.90.1xx

Reputace: 0

Příspěvekod Fug4s » 5. květen 2017 12:51

shalom3 píše:Jak píšu výše, já jsem se nesetkala, že by se mi v Corelu AI formát rozhodil. Neměla jsem však příležitost zkusit soubory vytvořené přímo v AI, jen soubory exportované do AI z Corelu. Ale předpokládám, že by v tom neměl být rozdíl, protože tytéž soubory se zobrazily v Illustratoru správně.

No mylím že je v tom rozdíl. Setkal jsem se v práci s několika problémy při otevírání AI v Corelu. Nejen že se fonty převedly do křivek (což u FB nevadí) ale občas se rozhodily i objekty. Navíc přímé otevírání AI v Corelu jde tuším až od verze 15. Takže v práci s 14tkou jsem byl v pytli a dělal jsem to přes ID a PDF.

Návštěvník píše:
Fug4s píše:
Bananaboy píše:Pre nás je to možno výhodné, ale zákazník si môže hodiť mašľu keď má otvoriť AI z CC v Illustratore CS5 a nižšom. Kto nevie aký bordel vo vrstvách vznikne, tak nech si to vyskúša.

Ukládám i AI do verze 10 stejně jako EPS. Nezkoušel jsem jestli to z vyšších verzí vezmou. Spíš je problém otevřít AI v Corelu. Pokud bude mít zákazník jen Corel může se mu to pěkně rozhodit. Takže možná jejich tlak je na zákazníky aby si pořídili AI a mohli otevírat soubory z jejich FB.

Při ukládáni do AI verze 10 (pro Fotolii) necháváte taky zaškrtnuté tyto volby nebo je zrušíte:

1. Vytvořit soubor kompatibilní s PDF
2. Vložit profily ICC
3. Použít kompresi

Nechávám zaškrtlou jen 3. Jestli je úplně dobře nevím.
Fug4s

Reputace: +43

Příspěvekod admin » 11. květen 2017 21:57

Tak Fotolia na MicrostockGroup fóru hlásí, že upload EPS byl obnoven: http://www.microstockgroup.com/fotolia- ... -disabled/

Jdu to tam natlačit....
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz
admin
Site Admin

Reputace: +314

Příspěvekod admin » 11. květen 2017 21:57

admin píše:Tak Fotolia na MicrostockGroup fóru hlásí, že upload EPS byl obnoven: http://www.microstockgroup.com/fotolia- ... -disabled/

Jdu to tam natlačit....

A potvrzuji, že to funguje (přes FTP)
+Ravennka, +koblizeek, +old_white_wolf Hodnocení: +3
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz
admin
Site Admin

Reputace: +314

Příspěvekod Fug4s » 2. červenec 2017 19:41

Ahoj,
prosím kde zakliknu na AS editorial sekci? Díky