prodej SR-EL

prodej SR-EL

Příspěvekod Navstevnik_3 » 17. červenec 2017 06:53

Ahoj, vcera mi poprve na DT prisla nabidka na odkoupeni prav k fotografii - SR-EL.

Chapu podminku ze to musim odstranit vsude jinde z prodeje, ale nechapu ty detaily jako ze musim odstranit i podobne fotografie. Shodou okolnosti se mi konkretne tato jinde moc neprodava, ale mam na ni postavene nejake dalsi varianty. Jde o cihlovou zed, kterou jsem pak ruzne efektoval. Zajimalo by me jak to v praxi ohlidaji.

Celkem me to laka, protoze podle tabulky bych mel dat cenu na 2000 dolaru, z toho 1000 pro mě (pokud by to tedy kupujici akceptoval).

Chtel jsem se zeptat, jestli uz to nekdo resil a dotahl do konce?
Hodnocení: 0
Navstevnik_3

IP: 188.122.208.1xx

Reputace: 0

Re: prodej SR-EL

Příspěvekod castyhost » 17. červenec 2017 07:25

o cem si chces povidat?
Bud to beres a pomazes to muzes, nebo to neberes
castyhost

IP: 92.240.163.2xx

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 17. červenec 2017 07:36

Já osobně mám tuhle možnost vypnutou. Jsou tam asi sankce za porušení podmínek a je možné, že si to zákazník bude hlídat - když dá za fotku takovéhle peníze. A pokud tam nejsou sankce, tak existuje něco jako náhrada škody, a tam může jít o astronomické sumy. Odstranit z prodeje z ostatních fotobank nemusí být tak jednoduché - jsou tam určité lhůty atd .... z istocku to třeba skoro nejde. To by se mi riskovat nechtělo.
+PandaWild Hodnocení: +1
hypotekyfidler.cz

Reputace: +244

Příspěvekod PandaWild » 17. červenec 2017 08:13

Kupující si to ohlídá a když někde najde podobnost nebo odvozeninu tak je průšvih. Stejně se pak stává, že když už se to všude smaže a převede na SR-EL, tak zákazníkovi se ta cena bude zdát vysoká a nic nekoupí.
PandaWild

Reputace: +1530

Příspěvekod castyhost » 17. červenec 2017 08:31

to jsou zase bajky
castyhost

IP: 92.240.163.2xx

Příspěvekod zdenat5 » 3. září 2018 09:53

Ahoj, dostala sem nabídku - Dear Zdenka,
Your file appears to be suitable for logo usage. Since this usage is allowed only under the exclusive rights license SR-EL, we strongly recommend you enable the SR-EL (SR-EL). This way, you ensure your file attains its maximum sale potential and sells for the highest earning license.
See info regarding terms and allowed usages at the link below:
https://www.dreamstime.com/terms.php#sr-el. (ID: 109082821)
If you are able to sell the exclusive rights license for the image, please use the "ENABLE LICENSE" button to enable it and set the price. Only the lifetime SR-EL can be enabled. Please check the table to see prices for SR-EL.

ENABLE LICENSE AND SET PRICECan't/won't enable license

Did you know that extended licenses generate higher revenue than standard license sales? Check out our extended license royalties HERE.
Enable all extended licenses for all your files and enjoy higher revenues!
Thank you & congratulations!
Znamená to, dát jim výlučná práva a všude jinde to smazat ?
Vím ale, že tohle už se prodalo - i podobné . Tady je celkem z diskuse jasné, že je to riziko. jenom jestli to chápu správně.
zdenat5

Reputace: +19

Zpět na Dreamstime