Prosím o názor (a radu)

Místo pro ty, kteří se rozhodují zda zkusit prodávat své fotografie / ilustrace na fotobankách a potřebují posoudit, zda jsou na to jejich práce (fotky, ilustrace) vhodné - stačí uvést odkaz na portfolio/galerii. Případně pokud potřebují vybrat z portfolia 10 nejlepších kousků pro vstupní test na Shutterstock.

Re: Prosím o názor (a radu)

Příspěvekod Ravennka » 4. leden 2018 12:00

Představa, že mám tohle v obýváku, tak by mne šlehlo... trávila bych celé dny tím, že bych to jenom narovnávala...
Hodnocení: 0
Ravennka

Reputace: +891

Příspěvekod shalom3 » 4. leden 2018 12:08

Ravennka píše:Představa, že mám tohle v obýváku, tak by mne šlehlo... trávila bych celé dny tím, že bych to jenom narovnávala...

No, to by se snad dalo ještě obejít tím, že by se to chytlo na dva hřebíky, předtím umístěné s pomocí přesných pomůcek :D . Ale stejně, já bych za to ty peníze nedala. Na druhé straně je dobře, že existuje segment trhu, kde mohou utrácet i tací, kteří nevědí, co už s penězi.
shalom3

Reputace: +624

Příspěvekod SynchR » 4. leden 2018 12:30

No mě se ta fotka vůbec nelíbí, jediný co na ní je zajímavý je to, že je to v absolutní vodorovné rovině, žádná vypoukloust. No a to je asi všechno :D
SynchR

Reputace: +11

Příspěvekod GreatWhite » 4. leden 2018 12:55

:) no on picasso se taky nelíbí kdekomu a za kolik se prodává ;) na gurskyho fotky by se asi mělo hledět jako na nějaký komplet a ono tam pak i ta jednotlivá fotka zapadne 8-) http://www.andreasgursky.com/en/works
+Chalabala Hodnocení: +1
GreatWhite

Reputace: +78

Příspěvekod PandaWild » 4. leden 2018 13:50

GreatWhite píše: :) no on picasso se taky nelíbí kdekomu a za kolik se prodává ;) na gurskyho fotky by se asi mělo hledět jako na nějaký komplet a ono tam pak i ta jednotlivá fotka zapadne 8-) http://www.andreasgursky.com/en/works
Přesně takhle stejně vypadají ta kvanta fotek co mažu jako nepovedené, protože by je na fotobankách nevzali! :mrgreen:
+Chalabala, +Ravennka Hodnocení: +2
PandaWild

Reputace: +1548

Příspěvekod GreatWhite » 4. leden 2018 14:42

Pando kašli na fotobanky a udělej z toho výstavu v New Yorku ;) sláva a zisk zaručen
+PandaWild Hodnocení: +1
GreatWhite

Reputace: +78

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. leden 2018 08:39

Před několika lety jsem někde zahlédla plakát na výstavu z fotek od návštěvníků. Princip byl takový, že návštěvník měl donést své médium s fotkama, ty se promítly a hned poté smazaly 8-) :P
ivusakzkrabice

Reputace: +236

Předchozí

Zpět na Posouzení fotografií a ilustrací