Creative Market

O tvorbě grafiky (vektory, bitmapy, fraktály, 3D rendery) a různých grafických programech - Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw

Re: Creative Market

Příspěvekod Bananaboy » 1. říjen 2015 10:34

Magda píše:Připadá mi, že mají zájem o trochu jiné věci než jsou běžné microstock fotky a vektory.

Zrejme sú stále prísnejší. Možno predtým dovolili otvoriť obchod viacerým členom. Teraz tam majú už takmer 10000 obchodov, tak si môžu vyberať koho príjmu a koho nie. Ale už som sa rozhodol, že si dnes vytvorím portfólio na Behance (prípadne poraďte nejakú inú prestížnu stránku pre grafikov) a dám tam nejaké exkluzívnejšie grafiky. Snáď sa mi podarí dať dokopy aspoň 10-20 lepších kúskov a potom to skúsim na Creative Markete znovu.
Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +810

Příspěvekod Magda » 1. říjen 2015 11:23

Bananaboy píše:Snáď sa mi podarí dať dokopy aspoň 10-20 lepších kúskov a potom to skúsim na Creative Markete znovu.

Tohle je dobrý nápad. Pokud jde o Creative Market, tak je určitě lepší mít menší a kvalitnější portfolio než velké, ale průměrné. Prodávají tam sice i fotografové a grafici z microstocku, ale většinou se věnují jen určité oblasti, jsou v tom výborní, mají svůj styl a jejich portfolio ve fotobance vypadá dobře. Pokud máš ve fotobankách různé pokusy, některé povedené, některé míň a není pak jasné, čemu se vlastně věnuješ, tak si vytvoř jinde nějaké další portfolio nebo můžeš použít i svůj web a dej tam výběr toho nejlepšího co máš a co chceš v CM prodávat. Připadá mi, že je lepší se soustředit na to, v čem jsi nejlepší než tam mít od všeho něco.
Magda

Reputace: 0

Příspěvekod Painter » 22. květen 2018 06:42

Ahoj, narazil jsem teď na Creative Market a delší dobu přemýšlím nad Grafic river (jsem tam už zaregistovanej ale nic jsem nenahrál). Nahrává tam ještě někdo, má to smysl. Přečtl jsem všechny stránky tady a upload vypadá fakt blbě. Myslel jsem nahrát jen rastrový ilustrace (cca 100) nebo nechat jen na videa. Se všema těma náhledama atd. bych asi 2000 portfolio nahrával leta. Díky
Painter

IP: 188.120.198.2xx

Příspěvekod ToM » 22. květen 2018 09:04

Oni by ti to stejně všechno nevzali, jsou hodně náročný. Skoro mi někdy přijde, že vyhazujou jen proto, že ti předtím už "dvě" věci vzali, tak tu třetí ti z principu vyhodí.
ToM

IP: 178.255.168xx

Příspěvekod glorcza » 22. květen 2018 09:54

Já nahrála na Graphicriver asi před dvěma měsíci 6 vektorů a mám tam 5 stažení. Takže to celkem jde. Nahrávání je dost otravný, rozhodně tam ale nezkoušet nahrávat všechno, ale jen opravdu to nejlepší.
Creative Market doporučuju, tam se to vyplatí (ale taky jen pro určitý typ ilustrací).
glorcza

Reputace: +6

Příspěvekod Painter » 22. květen 2018 12:44

Díky, prdim na to tedy.
Painter

IP: 188.120.198.2xx

Předchozí

Zpět na O grafice nejen vektorové