Prosím o názor na tvorbu

Místo pro ty, kteří se rozhodují zda zkusit prodávat své fotografie / ilustrace na fotobankách a potřebují posoudit, zda jsou na to jejich práce (fotky, ilustrace) vhodné - stačí uvést odkaz na portfolio/galerii. Případně pokud potřebují vybrat z portfolia 10 nejlepších kousků pro vstupní test na Shutterstock.

Re: Prosím o názor na tvorbu

Příspěvekod admin » 2. červen 2018 18:56

zdenat5 píše:Ahoj,
máš to moc hezký, škoda, že to nejsou vektory ty se prodávají mnohem líp než ilustrace. Taky kreslím v Inkscape- vektory -mohla bych ti s EPS pomoct. Má to různé záludnosti, není třeba tím zatěžovat diskusi.
Pokud máš zájem písni na Zdenat5@seznam.cz

A nechcete to aspoň trochu bodově sepsat, že by se z toho udělal článek sem na web a nebo na ilustrator.cz? Já jen, že se mě na to ptá docela dost lidí a oni to pak musí zdlouhavě vyhledávat na fóru...

Stačí aspoň zevrubně to popsat, klidně to učešu...
+sentio Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
admin
Site Admin

Reputace: +394

Re: Prosím o názor na tvorbu

Příspěvekod sentio » 2. červen 2018 20:15

@admin: připoj se k SQL db a dej select * from post where user="pandawild" a máš knihu, pardon... a máš něco jako wikipedia pro grafiku :D desetina tohoto fóra je postavená na tomto štědrém inženýrovi. Čímž chci poděkovat, nicméně nejen jemu.
Jsem připojen k několika skupinám i z jiných oborů a toto fórum opravdu plní svůj účel a je "nejštědřejší". Také si velmi cením toho, že je zde 0,00 urážek a napadání ostatních uživatelů... DÍKY VŠEM!
Váňa
+Lenka, +Mickies, +Ravennka, +admin, +shalom3 Hodnocení: +5
sentio

Reputace: +34

Předchozí

Zpět na Posouzení fotografií a ilustrací