Zázrak na Dreamstime

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Zázrak na Dreamstime

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvek od shalom3 » 30. červen 2018 20:15

Malý zázrak potkal dneska i mne - prodalo se mi tu video za 13 USD. Nejlepší na tom je, že to byla abstrakce hotová asi za 15 minut. A videa, se kterými jsem se párala půl dne, tak se neprodávají...Cesty zákazníků jsou holt nevyzpytatelné ;)

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvek od libor2 » 30. červen 2018 05:27

Jednoho krásného dne jsem požádal o výplatu 100$. A o pár dní později jsem mrknul na paypal a hle oni mi poslali rovnou dvě výplaty po 100$. Zřejmě nějaká záloha abych měl na dovču nebo tak něco. Škoda jen, že earnings mám teď mínus 100 :lol: :lol:

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvek od zdenat5 » 28. leden 2018 13:17

Ahoj,
potřebovala bych poradit, došel mi email na několik mých obrázků- Toto oznámení bylo zasláno potenciálním kupujícím, který by si koupil jeden z vašich souborů s rozšířenou licencí na webu (W-EL).
Dear Zdenka,
This notification was sent by a potential buyer, who would like to purchase one of your files with web extended license (W-EL).
See info regarding terms and allowed usages at link below:
https://www.dreamstime.com/terms.php#w-el. (ID: 48102554)
The web extended license W-EL costs 50 credits. The royalties differ according to the image status - exclusive or non-exclusive - and level. Please check the table on the page below for a complete list of royalties: https://www.dreamstime.com/sellimages.
If you are able to sell web extended license for the image, please use the "ENABLE LICENSE" button to enable the web extended license. The buyer will be automatically notified.
ENABLE LICENSECan't/won't enable license
Thank you & congratulations!
Potvrdila sem ENABLE LICENSE přesměrovalo mne to na vektor- tam jsem pro jistotu zaškrtala ,kromě exkluzivity, všechno a dala předložit.
Nevím jestli to stačí- na vánoce mi došla podobná nabídka byl to silvestr , ale nic z toho nebylo, nevím jestli proto, že jsem reagovala až mezi svátky - nebyla sem doma-nebo to zákazník nechtěl, nebo sem to zvorala. :mrgreen:
Děkuji za radu. Zdena

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvek od Myšice » 6. březen 2017 01:00

Ravennka píše:A děláš něco jinak než dřív? :mrgreen:

Ne. Prostě haluz.

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvek od shalom3 » 6. březen 2017 00:15

Nevím, jestli existuje taková závislost. Já dělám všechno pořád stejně, část minulého roku šly prodeje slušně nahoru, teď zas jdou sprostě dolů ;) .
Jen tak mimochodem, dívala jsem se na nějaké profily autorů na Dreamstime a všimla jsem si, že tam leckdo má panel My favorite contributors. Je to k něčemu dobré? A pokud ano, podle jakého výběru je dobré tam přidávat odkazy?

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvek od Ravennka » 5. březen 2017 22:54

A děláš něco jinak než dřív? :mrgreen:

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvek od Myšice » 5. březen 2017 22:17

Mi se naopak zvýšily dost markantně v poslední době.

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvek od Marsan » 4. březen 2017 17:28

u mě dělá Dreamstime celkově 3% z výdělku. Dříve to bylo o hodně hodně lepší. Je to FB u které se mi nejvíce zhoršily výdělky

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvek od shalom3 » 4. březen 2017 17:09

Podobně jsem na tom taky, ale u mne je to o dost lepší než 123rf nebo Depositphoto. S bigstockem nesrovnávám, tam jsem se registrovala teprve koncem roku.

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvek od Ravennka » 4. březen 2017 17:05

Když jsem začínala (3 roky zpátky), tak se prodávalo sice málo, ale bezpečně za nejvíc - většinou za několik dolarů, občas i desítka dolarů. Nicméně poslední rok a půl jdou hlavně prodeje za $0,35 - $2, těch větších je pomálu (A to bývá $4 - $8). V průměru mi to dělá tak polovinu výdelku BigStocku nebo 123RF. Takže nic moc, ale lepší něco než nic 8-)

Nahoru