Nahrávání na 123rf

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Nahrávání na 123rf

Re: Nahrávání na 123rf

Příspěvek od hanse » 13. červenec 2020 09:43

ivusakzkrabice píše:...


Díky za info, zkusím.

Re: Nahrávání na 123rf

Příspěvek od Marsan » 13. červenec 2020 06:23

weyo píše:Rád by som uvítal radu ako pri tomto novom prostredí priradím MRko ku fotke prípadne ak je nafotke aj viac ludí.

Po nahrání souborů, když je označené posíláš ke schválení je vpravo dole možnost připojit MR

Re: Nahrávání na 123rf

Příspěvek od ivusakzkrabice » 12. červenec 2020 21:25

hanse píše:Zkusil jsem tam nahrát první dávku přes ftp - převedl jsem si to do konceptů, a pak to zkusil hromadně odeslat - ale přepsalo mi u všech iptc (už nahrávám znovu) - je to obvyklé chování nebo jsem něco udělal špatně?


Já tam nedávám zemi, takže jsem to při posílání ke kontrole dávala bez dalšího uložení - prosté označit vše a poslat ke kontrole. Na začátku jsem se taky lekla, že se mi to přepsalo, ale pak jsem si všimla, že mám označen i první obrázek na stránce, při odznačení jen jednoho obrázku jsem měla keywordy správně.. ale je fakt, že tohle mají hodně nedomyšlené...

Re: Nahrávání na 123rf

Příspěvek od weyo » 12. červenec 2020 19:18

Rád by som uvítal radu ako pri tomto novom prostredí priradím MRko ku fotke prípadne ak je nafotke aj viac ludí.

Re: Nahrávání na 123rf

Příspěvek od hanse » 12. červenec 2020 18:26

Zkusil jsem tam nahrát první dávku přes ftp - převedl jsem si to do konceptů, a pak to zkusil hromadně odeslat - ale přepsalo mi u všech iptc (už nahrávám znovu) - je to obvyklé chování nebo jsem něco udělal špatně?

Re: Nahrávání na 123rf

Příspěvek od hanse » 12. červenec 2020 16:57

Díky, připravím si fotky a zkusím.

Re: Nahrávání na 123rf

Příspěvek od ivusakzkrabice » 12. červenec 2020 14:39

Fungovalo to tam stylem "Upload & Go", prostě nahraješ a neřešíš. Teď to chce ještě o krok navíc, ale v podstatě stejně bezstarostné. Nestojí to extra čas navíc jako na většině dalších fb, což je hlavní důvod, že tam sypu fotky. To že mi občas vyhodí nějakou dávku neřeším, znovu nenahrávám. Minimální cena je 0,22 $, tuhle část roku je to většinou i měsíční průměr, ale jsou měsíce, většinou od října do dubna, kdy bývá měsíční průměr blíž k dolaru. V mém grafu měsíčního výdělku se většinou prolíná s dreamstime a až dlouho za nimi mám deposit. Pro představu, fotím nejvíc přírodu. Minimální výplata tam je 50 $ a posílá se automaticky sama skoro až na konci měsíce po měsíci, kdy byla minimálka dosažena.

Re: Nahrávání na 123rf

Příspěvek od hanse » 12. červenec 2020 13:52

Na 123rf ještě nejsem a chtěl bych se zeptat, jestli ještě má smysl na fotky? Jsou tam nějaká témata, které tam jedou víc? A za kolik se tam v průměru prodává? Fotím přírodu, jídlo, turistické foto. Děkuji :)

Re: Nahrávání na 123rf

Příspěvek od ivusakzkrabice » 12. červenec 2020 08:40

Díky, Zdeno. Asi jsem nahrávala hned když to bylo nové, nikde se mi nic neobjevovalo a pak jsem dala 2x refresh a pak se na to vykašlala, výsledek byl, že po tvých odpovědích jsem tam přeci jen nakoukla a fotky měla 3x :) Teď už je to jede dobře, hlavně narhávání je rychlé, sice pořád mám pocit, že vlastně nevím, co dělám, ale ono to nějak samo funguje 8-) tak se to snažím nějak neřešit a jen koukám, aby něco nespadlo do chybových.

Re: Nahrávání na 123rf

Příspěvek od zdenat5 » 4. červenec 2020 12:40

Nově nahrané přes nové webové rozhraní byly přijaty jako vektory - i přes tu chybovou hlášku.

Nahoru