Depositphotos - upload

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Depositphotos - upload

Re: Depositphotos - upload

Příspěvek od ivusakzkrabice » 21. listopad 2019 15:55

Tak mi právě napsali, že Approved a hned nato mi přišel mail, že peníze jsou na cestě :)

Re: Depositphotos - upload

Příspěvek od ivusakzkrabice » 21. listopad 2019 13:32

Anika píše:Me to přišlo asi dva dny po tom, co jsem žádala výplatu, takže mě napřed nenapadlo, že to dostali i další. Peníze jsou odečtené z výdělků, ale mě zatím nic nedorazilo. Nechala jsem se zmást a poslala tax form znovu ke schválení beze změny jak byl, teď je pending, tak čekám, jestli výplata dorazí nebo ne a budu to muset nějak řešit s podporou. Asi tam teď budou trochu zmatky.


Mám to stejně, taky to mám vázané na výplatu, jen jsem žádala už asi desátého a přišlo mi to včera. Myslím, že chtějí hlavně nahrát pas nebo řidičák, ale bohužel se tím celý tax form pošle ke kontrole znovu. Jedinou změnu, kterou jsem musela ve formuláři udělat bylo, že jsem měla ulici a čp v jednom poli a nyní tam na to jsou pole dvě.
Pak je mi ještě divný, že se obrázek mého pasu "nahrál" do mého webového rozhraní do unfinished obrázků a nezobrazuje se, ale je tam jakoby byl chybně nahraný.. Prostě mě to štve, ale holt počkám :(

Re: Depositphotos - upload

Příspěvek od shalom3 » 21. listopad 2019 13:23

Připadá mi, že ten mail byl nějaký úlet z jejich strany. Nechám to být, uvidíme, co se z toho vyklube. Zas tam tolik peněz nemám, abych si na ně případně nemohla počkat, pokud by se jim něco nelíbilo.

Re: Depositphotos - upload

Příspěvek od Anika » 21. listopad 2019 12:43

Me to přišlo asi dva dny po tom, co jsem žádala výplatu, takže mě napřed nenapadlo, že to dostali i další. Peníze jsou odečtené z výdělků, ale mě zatím nic nedorazilo. Nechala jsem se zmást a poslala tax form znovu ke schválení beze změny jak byl, teď je pending, tak čekám, jestli výplata dorazí nebo ne a budu to muset nějak řešit s podporou. Asi tam teď budou trochu zmatky.

Re: Depositphotos - upload

Příspěvek od admin » 21. listopad 2019 11:12

Baldion píše:Napsal jsem na podporu dotaz, že mám v Tax Center Tax form "Approved", jestli jim mám posílat nový. Odpověděli, že pokud mám Tax form schválen, tak mám e-mail ignorovat.

Já to jen zobrazil a znovu odeslal.

Re: Depositphotos - upload

Příspěvek od Baldion » 21. listopad 2019 10:44

Napsal jsem na podporu dotaz, že mám v Tax Center Tax form "Approved", jestli jim mám posílat nový. Odpověděli, že pokud mám Tax form schválen, tak mám e-mail ignorovat.

Re: Depositphotos - upload

Příspěvek od Marsan » 20. listopad 2019 22:44

ivusakzkrabice píše:Jo, chtějí tam doklad, nahrála jsem, ale vůbec se nezobrazil, beru to, že nahraný je, dala jsem znovu odsouhlasit a čekám na schválení. Celé jako na potvoru, když mám na cestě výplatu, kterou mi kvůli tomu nehodlají poslat..

já ho poslal přímo na podporu s dotazem jestli to takto stačí. Odpověděli za cca 1 hod, že ano
( support@depositphotos.zendesk.com - support@depositphotos.co )

Re: Depositphotos - upload

Příspěvek od Monika » 20. listopad 2019 22:24

shalom3 píše:Já tam datum platnosti nějak nevidím. Dole je datum dnešní (políčko nadepsané jako "Date"), to ano, ale to bych chápala jako přednastavené datum zpracování/vyplnění formuláře.


Aha, myslela jsem že je to platnost. Asi to bude vážně přednastavené datum. Pokud tam bude stále zelené approved, tak bych to asi neřešila.

Re: Depositphotos - upload

Příspěvek od ivusakzkrabice » 20. listopad 2019 22:23

Jo, chtějí tam doklad, nahrála jsem, ale vůbec se nezobrazil, beru to, že nahraný je, dala jsem znovu odsouhlasit a čekám na schválení. Celé jako na potvoru, když mám na cestě výplatu, kterou mi kvůli tomu nehodlají poslat..

Re: Depositphotos - upload

Příspěvek od Host » 20. listopad 2019 22:07

Marsan píše:psal jsem na podporu (zkoušel jsem i volat na číslo v čr, ale nikdo to nevzal - až za cca 6 hodin zpětné volání) chtěly nový sken dokladu, ten co jsem tam měl byl platný do 2018


V tax center bylo zelené approved, nebo něco jiného?
Tenhle mail dostali asi všichni, tak se mi nechce hrabat do něčeho co zatím funguje...

Nahoru