FineArtAmerica

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: FineArtAmerica

Re: FineArtAmerica

Příspěvek od Painter » 27. únor 2018 18:00

Taky mě nalákalo, jen jako takovou třešničku na dortu. Zkusil bych prodat svoje top ilustrace, jen nevím které to jsou. :) Má ale smysl nahrávat tam 25 souborů, zatím nevím jestli jít do Premium. Nebo ještě zkusit 500px. Jen tam nemůžu najít prodej. Nebo prostě nahrávám a automaticky se to prodává? Díky

Re: FineArtAmerica

Příspěvek od hannah » 27. únor 2018 14:55

Děkuju! Asi to zkusím :)..

Re: FineArtAmerica

Příspěvek od PandaWild » 27. únor 2018 12:59

Já jen fotky a ilustrace (např. z TexiGen), to co mám na fotobankách. To co píšeš se tam právě prodává dost dobře, víc než nějaké PC ilustrace. I věci ve stylu "dětská patlanice", cokoliv co napadne se může najít kupec, který si to bude chtít třeba pověsit na zeď. Na základní stránce je vidět co se zrovna prodalo a často mě překvapuje, co lidi kupují.

Re: FineArtAmerica

Příspěvek od hannah » 27. únor 2018 12:28

Děkuju moc za odpověď Pando :). Já právě přemýšlím jestli tam nenahrát nějaký olejomalby nebo akvarely..nevim jestli ty moje dětský ilustrace by se tam hodily... Obrazy tam nějaký nahraný nemáš? Jen fotky a ilustrace?

Re: FineArtAmerica

Příspěvek od PandaWild » 27. únor 2018 07:53

Zatím se mi první dva roky vyplatily za ten poplatek 30 USD (2016: 137 USD, 2017: 90 USD), tak zkouším ještě další rok. 2 a půl tisíce fotek a ilustrací, submit pomocí MacroGamer, ručně by se pracnost nevyplatila. Předpokládám že bez přidávání nového to bude klesat a možná to bude už rok poslední.

Re: FineArtAmerica

Příspěvek od hannah » 26. únor 2018 23:41

Ahoj, je tu někdo kdo na Fine Art America něco prodal? Přemýšlím jestli to tam zkusit..
Díky moc za info :)

Re: FineArtAmerica

Příspěvek od dod » 9. listopad 2013 07:41

Mám dotaz,jaký je postup při nahrávání na FAA.Zaregistrovaný už jsem.

FineArtAmerica

Příspěvek od katka23 » 8. listopad 2013 13:26

Zdravím všecky nadšence fotobank. Mám docela slušné fotky krajinek, romantika a tak podobně. Leč fotobanky jsou toho plné a to je důvod odmítání. :( Tak bych ráda zkusila nějaké umělecké servery. Zaregistrovala jsem se tedy na FAA a začala nahrávat. Ale kromě FAA žádný podobný server neznám. Nevěděl by tady někdo o něčem podobném i jinde? Díky Katka

Re: FineArtAmerica

Příspěvek od Bananaboy » 3. listopad 2013 08:48

návštěvnice píše:právě jsem se zaregistrovala na FineArt, nahrávám své první obrázky a chtěla bych se zeptat jaká cena je taková akorát? Co znamená kategorie print? a co original? kterou další nefotobanku by jste mi doporučili?
předem děkuji za odpovědi


Ja mám ceny nastavené na 30 USD. FineArtAmerica nie je typická fotobanka, kde kupujúci zoberie prvú fotku, ktorá aspoň ako-tak spĺňa jeho predstavy. FAA je zameraná hlavne na obrazy a keď sa kupujúcemu zapáči práve tvoje dielo a niečím ho osloví, tak si ho kľudne kúpi aj za vyššiu sumu.

Originál je ako už to slovo napovedá niečo unikátne a jedinečné. Čiže fyzické dielo, ktoré vytvoríš. (Napríklad olejomaľba na plátne.) Na originál si môžeš dať cenu akú chceš.
Print je kvalitne odfotený originál, ktorý nahráš na FAA a oni z neho robia printy na požiadanie, tzv. "Print on Demand". Tam si stanovíš províziu pre seba. (Napríklad tých 30 USD, ako to mám ja) Zvyšok ceny printu sa odvíja od materiálu na ktorý bude vytlačený a od jeho rozmerov a tú čiastku si ponechá FAA za zhotovenie a zaslanie printu zákazníkovi.

Re: FineArtAmerica

Příspěvek od návštěvnice » 2. listopad 2013 14:04

právě jsem se zaregistrovala na FineArt, nahrávám své první obrázky a chtěla bych se zeptat jaká cena je taková akorát? Co znamená kategorie print? a co original? kterou další nefotobanku by jste mi doporučili?
předem děkuji za odpovědi

Nahoru