Stock Submitter

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Stock Submitter

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Netherspite » 9. leden 2019 03:40

shalom3 píše:Včera jsem se zkusila z účtu na webu několikrát odhlásit a znovu přihlásit a vždycky to chtělo ten kód z emailu. Dneska už to jde i bez něj. Ale Stocksubmitter mi vždycky hodí okno pro přihlášení, pustí mě to až na Capthu, kde odklikám asi tam 30 obrázků. Pak se mi na chvíli zobrazí okno pro zadání kódu, ale než stačím kód překopírovat, tak to okno zmizne a zobrazí se hlášení Chyba zpracování stránky. Poradí někdo, kde se to dvoustupňové přihlašování dá vypnout?


Please go into the Adobe ID settings and disable two-factor authentication.
If it doesn't help (or you have it disabled already) try opening their website in an incognito Chrome tab and logging in there, passing any code tests.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od shalom3 » 8. leden 2019 14:15

Včera jsem se zkusila z účtu na webu několikrát odhlásit a znovu přihlásit a vždycky to chtělo ten kód z emailu. Dneska už to jde i bez něj. Ale Stocksubmitter mi vždycky hodí okno pro přihlášení, pustí mě to až na Capthu, kde odklikám asi tam 30 obrázků. Pak se mi na chvíli zobrazí okno pro zadání kódu, ale než stačím kód překopírovat, tak to okno zmizne a zobrazí se hlášení Chyba zpracování stránky. Poradí někdo, kde se to dvoustupňové přihlašování dá vypnout?

Re: Stock Submitter

Příspěvek od PandaWild » 8. leden 2019 12:47

Kód na email? To je ale jen jednou, při registraci, pak už ne (resp. dá se dvoustupňové ověřování vypnout, není to povinné).

Re: Stock Submitter

Příspěvek od shalom3 » 8. leden 2019 12:39

Ahoj, používáte někdo Stocksubmitter i pro Adobe Stock? Já jsem dnes provedla na AS tu synchronizaci a ve Stocksubmitteru se mi nedaří kontrola připojení. Heslo a uživatelské jméno zadávám zaručeně dobře, na webovém přihlášení to funguje. Webová stránka ale vyžaduje kód zaslaný na e-mail a myslím, že to by mohl být důvod, proč Stocksubmitter nedovede přihlášení ověřit. Dá se to ověřování kódem nějak vypnout přímo v Adobe Stocku, nebo dělám chybu někde jinde?

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Netherspite » 15. prosinec 2018 06:28

shalom3 píše:Pozoruji něco divného ohledně submitů. Někdy kolem 4.11. jsem vyčerpala předplatné 250 Ks a nastavila jsem si free 33 submitů. Nějaké submity jsem vyčerpala s tím, že do 4.12. vyčerpám zbytek. Pak jsem několik dní nesubmitovala, až zase kolem 20.11. Podívala jsem se na stav účtu a najednou to vypadalo, jako kdybych zatím žadné submity nečerpala. Začala jsem tedy submitovat, u některých fotobank jsem vyčerpala všech 33 submitů. U některých fotobank mi pár submitů zbylo a datum obnovení balíčku bylo 22/12. Pak jsem se ale znovu podívala na účet, u žádné fotobanky už nebyl volný submit a datum se posunulo na 7/1 a po půlnoci na 8/1.


It is because of a change on how the submissions are tied to the user.
Previously it was linked to the computer while now it's linked to the account on the agency.
So technically now you have independent reset timers for every agency.
And the dashboard is displaying the closest one as it was not designed for this way of calculating submissions.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od shalom3 » 8. prosinec 2018 23:59

Pozoruji něco divného ohledně submitů. Někdy kolem 4.11. jsem vyčerpala předplatné 250 Ks a nastavila jsem si free 33 submitů. Nějaké submity jsem vyčerpala s tím, že do 4.12. vyčerpám zbytek. Pak jsem několik dní nesubmitovala, až zase kolem 20.11. Podívala jsem se na stav účtu a najednou to vypadalo, jako kdybych zatím žadné submity nečerpala. Začala jsem tedy submitovat, u některých fotobank jsem vyčerpala všech 33 submitů. U některých fotobank mi pár submitů zbylo a datum obnovení balíčku bylo 22/12. Pak jsem se ale znovu podívala na účet, u žádné fotobanky už nebyl volný submit a datum se posunulo na 7/1 a po půlnoci na 8/1.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Netherspite » 2. prosinec 2018 08:39

Sorry for the late response, we've been launching our new cloud submission platform - Microstock.Plus, were too busy :(

@Pitju

Please set the permissions for the folder from the error message to Full Access for the Users group.

@shalom3

It's because Fotolia is now forcing the users to see those windows instead of just showing a login window...
You can click "Close" and then "Login to Fotolia" to see the Fotolia login form.
Alternatively, you can use our new option "Solve captcha on our server" in settings (Features tab).

Re: Stock Submitter

Příspěvek od shalom3 » 22. listopad 2018 23:16

Jsi dobrá, nějak mi to nedošlo. Ach jo, kdyby některé věci mohly zůstat jak jsou. Už mi někdy připadá, že jen koumám, proč něco nechodí a co dělat, aby to zas chodilo. Ztráta cenného času, za který by se dala udělat fůra práce.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Anika » 22. listopad 2018 20:45

Tak nakonec to tak opravdu je. V tom okně pro přihlášení se otevře AS místo fotolie, tam se musí ručně kliknout na přesměrování na fotolii a už to jde normálně - přihlášení a recaptcha. Taky tam do toho otravuje okno s povolením cookies.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Anika » 22. listopad 2018 20:24

No, jestli to není tím, že když chci na fotolii, otevírá se (už pár dní) Adobe stock, a na fotolii se pak musím složitě proklikat. Že si program s touhle situací neporadí.

Nahoru

cron