Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvek od Jiří Novotný » 6. květen 2018 13:59

Krásný den všem,
do https://pixcoll.com/ byl přidán často dotazový Shutterstock a tak můžete provázat(i dodatečně) vaše fotografie, keré máte na shutterstocku s pixcoll. Také jsem odstranil kategorie, které brzdí při nahávání a jsou celkově nepřesné a nefunkční (velká chybovost při přiřazování). ;)

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvek od Host » 25. duben 2018 16:31

Čím větší hloupost, tím bouřlivější diskuze... :lol:
Tenhle "přírodní úkaz" zde zatím jako jediný popsal naprosto vyčerpávajícím způsobem Admin.
Víc k tomu opravdu není co dodat..., ale diskuze je to dobrá... :lol: :D :mrgreen:

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvek od Host » 25. duben 2018 16:21

Takže pokud to dobře chápu, tak investice je 0.

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvek od Jiří Novotný » 25. duben 2018 16:12

Host píše:Kolik bylo investováno na propagaci projektu?


Zdravím, veřejně tyto informace teď neřeknu a ani nenaznačím. Jen řeknu že investuji moje peníze a můj čas do různých druhů propagace, kterou jsem teď pozastavil dokud na webu nebodou dokončené zásadní vylepšení a funkce :)

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvek od Host » 25. duben 2018 13:12

Kolik bylo investováno na propagaci projektu?

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvek od castyhost » 25. duben 2018 10:49

takhle funguji fotobanky, to je jejich podstata
IS, 123 a kdejaky dalsi rozdavaji fotky gratis, řešíš to nějak?

Pixcoll je druh prodejního kanálu. KDyž něco vyrobíš, ale nedáš to velkoobchodu a ten maloobchodu a ten kupci, nevydělá nikdo nic. Nikdo se nenapakuje na tvy praci.
Hovno mají všichni stejný
Nikdo nezávidí

Kdyby doména stála desitikoruny ročně, weby byly zdarma a krásně se fotky prodávaly napřímo, nebylo by microstocku a macrostocku třeba

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvek od honza286 » 25. duben 2018 10:35

Pochopil jsem to moc dobře - fotobankéři stráví desítky (spíše stovky) hodin vkládáním odkazů a nahráváním fotek, autor webu získá provizi za "přivedení kupujících" od fotobank a fotobankéř prodá fotky za nejmenší možnou cenu...

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvek od castyhost » 25. duben 2018 09:54

honza286

covece, mas problem s informacema, bud mas spatny, nebo zadny :-D

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvek od honza286 » 25. duben 2018 08:02

Jiří Novotný píše:Aha :) teď už to chápu :D (ironie)

Takže, když jsem fotograf a nejsem zrovna programátor tak si mám nechat udělat web za cca 20k a tam pak ručně dát třeba 5000 fotek a také ručně vyhledat ve všech fotobankach URL (x5) a napsat je ke každé fotce. A pak následně tomu webu (portfoliu) zaplatit z vlastní kapsy neustále (drahou reklamu) cca 100k/rok tak abych vydělal možná pár dolarů, když na web někdo náhodně zabloudí? :D

nebo

nahrát 5000 fotek zadarmo a na jedno kliknutí všechny provázat s fotobankou? a nic zato neplatit a být součástí velkéto tru a neplatit nic za "propagaci" ? :)

Já jsem to zkusil na svém webu a nikdo nic nekoupil... a ani návštěvnost mého webu se nezvedla. a tak jsem si uvedomil potřebu jednoho tržistě, kde je vše provázané. Každý má svuj profil a celé portfolio na jednom místě př. https://pixcoll.com/search?userId=9 a pixcoll se stará o reklamu :) .


P.S Hromadné nahrávání fotografií lze třeba časově omezit jako to má dreamstime. :) Třeba 1000 /tyden ? Tím by se možná mohl přibrzdit balast.

Asi děláte z ostatních rád blbce, ale v dnešní době opravdu na vytvoření vlastního webu není potřeba programátora, např. přes wordpress zvládne nějaký použitelný web vytvořit takřka každý trochu schopnější člověk. Za vlastní web zaplatíte dneska možná tak peníze za doménu (v řádu pár desetikorun ročně) + čas strávený na jeho tvorbě. Navíc když má člověk vlastní web, tak může fotografie prodávat i přímo - ve výsledku na tvorbě webu stráví méně času než ručním vkládáním odkazů na každou jednotlivou fotku ve všech fotobankách, do kterých přispívá. A pokud nechce ztrácet čas s přímým prodejem fotek, tak si vybere referral programy na fotobankách a finančně na tom získá určitě více než tím, že naháže tisíce odkazů a nahraje tisíce náhledů do pixcollu a ve výsledku, pokud si už někdo jeho fotku koupí, tak si jí koupí nejlevněji...

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvek od admin » 24. duben 2018 22:03

Jiří Novotný píše:Aha :) teď už to chápu :D (ironie)

Takže, když jsem fotograf a nejsem zrovna programátor tak si mám nechat udělat web za cca 20k a tam pak ručně dát třeba 5000 fotek a také ručně vyhledat ve všech fotobankach URL (x5) a napsat je ke každé fotce. A pak následně tomu webu (portfoliu) zaplatit z vlastní kapsy neustále (drahou reklamu) cca 100k/rok tak abych vydělal možná pár dolarů, když na web někdo náhodně zabloudí? :DEhm evidentně nechápete. Ale můj čas je drahý, takže to tu nehodlám dále rozebírat. Svůj názor jsem napsal výše, stejně tak jsem v předchozích příspěvcích napsal na vás pár dotazů - zejména na výhodu vašeho projektu pro kupující - a nikdy jsem na ně nedostal odpověď, takže tímto svou účast v této diskuzi končím.

Nahoru